Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Żegnaj Polsko
Posted by Viss
231 views

OTO DOWÓD KORONNY ŻE 80 % POLAKÓW W POLSCE TO ZWYKLI ORDYNARNI DEBILE I KRETYNI

5/5 - (10 votes)

WITAM ! WIELE OSÓB OD LAT ZARZUCA MI ZE PONIZAM I LŻĘ POLAKÓW W POLSCE  CZY SŁUSZNIE ?

OTO DOWÓD KORONNY NA WIELU PORTALACH INTERNETOWYCH W EUROPIE I W POLSCE POJAWIŁ SIE WYNIK SONDAŻU KTÓRY Z KRAJÓW CZŁONKOWSKICH NAJBARDZIEJ CIESZY SIĘ I POPIERA IDEE DOTACJI UNIJNEJ POD „NAZWĄ FUNDUSZ ODBUDOWY”

JAK WIDZIMY PONIŻEJ NAJBARDZIEJ ZADOWOLONYM NARODEM I KRAJEM KTÓRY JEST PEŁNOPRAWNYM CZŁONKIEM UNII EUROPEJSKIEJ  Z TEJ DOTACJI TO POLACY ZAMIESZKALI W POLSCE 

NAJBARDZIEJ DZIWNYM POWODEM TEGO ZACHWYTU JEST TO ŻE TO WŁAŚNIE POLSKA NIE OTRZYMAŁA I NIE OTRZYMA TEGO W SPARCIA …………………… ALE POLACY SĄ W 80 % ZADOWOLENI

 

PROSZE O KOMENTARZE ABY MI WYJAŚNIC POWÓD RADOŚCI POLAKÓW W TEJ SPRAWIE  

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-sondaz-polacy-najwiekszymi-entuzjastami-funduszu-odbudowy-w-,nId,6571177

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

10 thoughts on “OTO DOWÓD KORONNY ŻE 80 % POLAKÓW W POLSCE TO ZWYKLI ORDYNARNI DEBILE I KRETYNI

 1. Wspieram WSZYSTKIE wypowiedzi bez wyjatku 👍 Ze wzgledu na to, ze mieszkam ponad 35 lat w Niemczech, jestem za jak najszybszym DEXI – tem – czyli likwidacja UE. Moze zakonczy sie w koncu wieczne plucie i szczucie na Niemcow jak juz Niemcy nareszcie przestana wplacac do budzetu UE pieniedze i kazdy kraj bedzie musial sam sobie radzic – w tym Polska. Jestem jak najbardziej ZA ! Tym bardziej , ze Niemcy wplacaja najwiecej pieniedzy ze wszystkich krajow UE . Mozna to sprawdzic n.p na stronie https://de.statista.com/statistik/daten/studie/155196/umfrage/die-zehn-wichtigsten-beitragszahler-im-eu-haushalt-2010/
  Niemcy w roku 2021 wplacili ponad 33 miliony Euro, Polska 5,8 milionow Euro. Polacy madry i zaradny narod, pieniadze z Unii im nie potrzebne i dadza sobie rade ! W nadzieji, ze ograniczy to rowniez emigracja obcokrajowcow do Niemiec, ktorzy owszem korzystaja jak najbardziej ze wszystkich przywilejow a tak po za tym pluja i oczerniaja ich ile wlezie – Jak najszybciej DEXIT i wszystkie problemy Polski sie rozwiaza !

 2. Co tutaj pisać… wpierdolono nas (NARÓD) w ten ”pasztet” i koniec KROPKA … Nie ma nawet co się tu licytować czy byłem/am za wejściem w to BAGNO czy nie . Wystarczy popatrzeć na gospodarkę… to jest główny wyróżnik który pokazuje czy było warto . 29 LAT , UWIDACZNIA NAM , ŻE BYŁO TO NAJWIĘKSZYM BŁĘDEM JAKI MOGLI POPEŁNIĆ…. ”zarządzający” NARODEM i nie ma w tym przypadku , żadnego usprawiedliwienia GDYŻ NA NARODZIE NIE WAŻY SIĘ PRZEPROWADZAĆ ŻADNYCH NIEPEWNYCH ”EKSPERYMENTÓW” od tego są laboratoria i inne Instytuty Naukowe … a nie NARÓD .
  O ile pierwszy traktat z Maastricht był w miarę poprawny i dawał nam szansę na jakieś ”partnerstwo” w tym SZAMBIE … o tyle , drugi traktat podpisany w Lizbonie … PRZEKREŚLIŁ NA ZAWSZE TE SZANSE czyniąc nas z automatu WASALEM ADOLFKOW .

  Niemcy od początku swojej agitacji o wstąpieniu Europy Środkowej do tak zwanej UE mieli w zamyśle szatańskie … wizje i plany Henrysia Himmlera jak ma wyglądać Europa po wygranej wojnie przez ADOLFKOW .
  I po długim okresie oczekiwań , ADOLFKI , ten szatański plan WPROWADZAJĄ W ŻYCIE … właściwie są już na jego ukończeniu .
  Po niedawnych kanclerskich wyborach w Niemczech …. JAWNIE JEST TO NAPISANE W UMOWIE KOALICYJNEJ … kto nie wierzy może sobie to sprawdzić .

  Każde dziecko , małe czy duże, o cechach PRZYWÓDCZYCH , wie dobrze , że lepiej zarządzać małą grupą rówieśników , 5-10 osób , jak zagrają 50 osobową…. jak dziecko wie , to i ADOLFKI wiedzą .
  Dlatego był rozpad Jugosławii (w kupie siła) … dlatego był rozpad Czechosłowacji pod płaszczykiem suwerenności DWÓCH NACJI …. I DLATEGO JEST ROZBIÓR POLSKI .

  Najsampierw pod płaszczykiem jakichś tam PIERDOLONYCH NORM UNIJNYCH …. ROZPIERDOLONO NAM GOSPODARKĘ … przemysł stoczniowy padł… przemysł włókienniczy padł… przemysł motoryzacyjny padł… przemysł hutniczy padł… wydobywczy także…. o rolnictwie z grzeczności nie wspomnę… przetwórstwo nie istnieje (chodzi głównie o cukrownie) … można by tak dalej , Ad kalendas grecas .

  TO WSZYSTKO JEST POKŁOSIEM przystąpienia głupiej Polski do szatańskiego paktu z ADOLFKAMI nazwanego dla niepoznaki ”Unią Europejską” .

  Kiedy ROZJEBALI NAM GOSPODARKĘ (nie ma jej nie ma PAŃSTWA) wzięli się za naszą SUWERENNOŚĆ i rozbicie PAŃSTWA OD ŚRODKA .
  Powstanie 3 nowych landów (jeszcze nie de jure ale już de fakto) … woj. szczecińskie , wrocławskie , poznańskie i Gdańsk , gdzie niepodzielnie ”zarządza” nim z NADANIA …. NIE ZWYBORU , niejaka BLADZ PANCERNA – DULKIEWICZ … dowodzi tego w 100% … czy ktoś słyszał jakie plany gospodarcze , urbanizacyjne mają ”zarządzający” NARODEM względem wymienionych powyżej terenów ? … jest cichutko jak w rodzinnym grobowcu .

  Widzimy też wyraźnie , że tak zwana ”Unia Europejska” (ADOLFKI) żadnej KASIEJKI ZE SWOICH FUNDUSZY NAM NIE DA … BO I PO CO ? … co możemy im zrobić ? … chyba , że ”laskę” jak mówił Radzio Sikorski . BĘDZIE DWOIĆ I TROIĆ PROBLEMY Z WYPŁATĄ .

  … ale ta sama ”Unia Europejska” czyli znowu ADOLFKI w osobie Franka Timmermansa – nieprzejednanego wroga Polskości – nie widzi żadnych problemów aby WSPIERAĆ FINANSOWO wymienione powyżej ”landy” i to NIEBAGATELNĄ KWOTĄ .

  Następnym ich krokiem do którego będą dążyć to … PRAWNE ZALEGALIZOWANIE SWOJEJ WSCHODNIEJ GRANICY Z LAT 1939 …. a jak się uda to i do lewobrzeżnej Wisły , patrząc od naszej strony .
  Mogę się tu założyć o pół Królestwa Nibelungów , że tak potoczą sie wydarzenia w niedalekiej przyszłości .

  TYLE NAM DAŁO WSTĄPIENIE DO TAK ZWANEJ ”Unii Europejskiej” której CAŁYM MOTOREM są NIEMCY .

  Tematu nie wyczerpałem … ot , tak liznąłem troszeczkę .

 3. Jestem za wyjściem z Uni. Unia nas tylko wykorzystuje do swoich celów. Te pieniądze o które tak walczą Polacy to w większości jest pożyczka, którą będą musieli spłacić przyszłe pokolenia i to wszystko idzie na korzyść UE, a nie Polaków

 4. COŚ MAŁO KOMENTARZY W OBLICZU NAGICH I NIE PODWARZALNYCH FAKTÓW JAKOŚ NIE WIDZE WPISÓW TERAZ W MOIM KIERUNKU W STYLU TY SKURWESYNIUE JAK ŚMIESZ OBRAŻAC NARÓD HUSARÓW I PÓŁBOGÓW 🙂

 5. Trudno wypowiadać się za „wszystkich” – ja wyrażę swoje zdanie za siebie … otóż nie jestem zadowolona i nie cieszy mnie wiele rzeczy związanych z UE … po pierwsze i zasadnicze jestem niezadowolona z przynależności do UE i dla jasności sytuacji powiem, że w referendum o wstąpieniu do UE głosowałam przeciw wejściu w te struktury z wielu powodów … po drugie najchętniej optowałabym za ponownym referendum dot. wystąpienia z UE i tu głosowałabym za wystąpieniem Polski z tych struktur i też z wielu powodów … zatem reasumując jestem zdeklarowanym wrogiem UE … i tyle.

  1. 🙂 WIĘKSZOŚC JEST ZDECYDOWANYM WROGIEM U.E ……….. SZCZEGÓLNIE DZIADERSI Z PISU ALE JIE SA JAK WIDAC WROGAMI PIENIEDZY Z UNII 🙂

   1. Pieniądze im nie śmierdzą. Gorzej będzie jak je Polska otrzyma i zostaną zszabrowane, a Polacy będą je spłacać

   2. Nie popieram PiSu, ani żadnej innej Partii, ale jestem zdania , że UE nie jest absolutnie nam przyjazna, podobnie jak inne państwa. , zrzera nas od środka,Nie jestem teżza pieniędzmi z UE, ktore będą musiały spłacac nasze dzieci, wnuki i przwnuki., Jestem za pozbawieniem władzy rządu i parlamentu i Srejmu Polacy są zaradni, sami sobie dadzą rady, tylko żeby im nie przeszkadzano

   3. Jak określiłam to jasno i wyraźnie – głosowałam PRZECIW wejściu do UE co jest jednoznaczne z pogardą dla wszelkich datków i ochłapów pieniężnych od nich pochodzących, nie zależało mi nigdy na jakiś wojażach bez paszportu i innych gadżetów … i jak to zaznaczyłam zawsze wyrażam w takich przypadkach własne zdanie i jak widać po wynikach referendum ono było w mniejszości (niewielkiej ale jednak) … to po pierwsze … po drugie … od czasu kiedy mogłam brać udział w wyborach nigdy nie oddałam ważnego głosu ponieważ nigdy czyli po dziś dzień nie widziałam żadnej osoby jako właściwego, godnego i pożądanego kandydata na posła, senatora, radnego czy prezydenta – natomiast przed „Solidarnością” zostałam ostrzeżona w swoim czasie – nie jestem z nikim związana, nikogo nie sponsoruję ani finansuję – jak kot chodzę własnymi drogami i z nikim mi po drodze … po trzecie od zawsze po dziś dzień nie korzystam z żadnych przywilejów, apanaży, środków finansowych pochodzących od rządu, UE czy innych jakichkolwiek instytucji czy kogokolwiek … mam to co potrzebne by być człowiekiem w pełni wolnym i niezależnym i to od zawsze po dziś dzień … i dzięki za to Bogu Wszechmogącemu.

   4. Polska katolicka jest zasiedlona przez 38 mln Oferm Pułkowych które leżą te kreatury 4, tak, co najmniej 4 poziomy niżej Neandertalczyków.
    X. kultura21.livejournal.com

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: