Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Żegnaj Polsko
Posted by Viss
98 views

Ogromny ruch na lotnisku w Rzeszowie. Lądują samoloty z potężną bronią

5/5 - (4 votes)

W ciągu ostatnich 24 godzin panował ogromny ruch na lotnisku w Rzeszowie. Lądowały tam samoloty z wielu krajów świata na pokładzie z potężną bronią dla Ukrainy.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
W ciągu ostatnich 24 godzin panował ogromny ruch na lotnisku w Rzeszowie. Lądowały tam samoloty z wielu krajów świata na pokładzie z potężną bronią dla Ukrainy.
Ogromny ruch na lotnisku w Rzeszowie. Lądują samoloty z potężną bronią /123RF/PICSEL

 

Lotnisko w Rzeszowie przeżywa prawdziwe oblężenie. W ciągu ostatnich 24 godzin wylądowały tam samoloty transportowe z wielu krajów Europy i świata. Na ich pokładach znalazła się potężna broń, która niebawem pojawi się w Ukrainie i pozwoli walczyć z rosyjskim agresorem na wschodzie kraju.

Masowe dostawy sprzętu do amerykańskiej bazy wojskowej w Rzeszowie to pokłosie ostatniej, przełomowej konferencji krajów NATO w niemieckim Ramstein. Wiele państw zaangażowanych w pomoc Ukrainie, ogłosiło kolejne transze wsparcia militarnego.

Samoloty ze sprzętem wojskowym NATO lądują w Rzeszowie

Według aplikacji FlightRadar24, w rzeszowskiej Jesionce wylądowały cztery transportowe Boeingi 747 i dwa C-5 ze Stanów Zjednoczonych, jeden Airbus A330 i jeden Dornier 328 z Niemiec, jeden Boeing 767 z Włoch, jeden C-130 z Francji, 1 An-124-100 z Turcji i jeden samolot transportowy z Węgier.

Kraje NATO zapowiedziały, że dostarczą do Ukrainy nie tylko najróżniejszej maści ciężki sprzęt, ale również tony amunicji i rakiet. To dopiero początek dostaw do Rzeszowa. W najbliższych dniach możemy spodziewać się dalszego wzmożonego ruchu.

Ukraina i NATO szykują się do wielkiej rosyjskiej ofensywy

Ukraina i całe NATO przygotowują się do zbliżającej się dużymi krokami wielkiej rosyjskiej ofensywy. Kreml wyśle do Ukrainy setki tysięcy zmobilizowanych Rosjan, m.in. pochodzących z ulicznych łapanek. Władimir Putin ma pod koniec lutego zakończyć tzw. operację specjalną w Ukrainie i rozpocząć wojnę na pełną skalę. Jest wielce prawdopodobne, że atak na Kijów może również nastąpić z terenów Białorusi.

NATO chce, by Ukraina była przygotowana najlepiej jak się tylko da na taki rozwój wydarzeń. Oprócz czołgów, wozów bojowych i pojazdów wsparcia, Siły Zbrojne Ukrainy dostaną również miliony sztuk amunicji i tysiące rakiet m.in. do systemów obrony powietrznej. Z najnowszych informacji wynika również, że w końcu władze w Kijowie doczekają się rakiet dalekiego zasięgu.

Dzięki nim, armia naszego sąsiada w końcu będzie mogła atakować cele nawet ponad 150 kilometrów od linii frontu. Oznacza to, że będzie można szybko zlikwidować składy amunicji i zapasów dla rosyjskich żołnierzy w całym Donbasie, dużej części Krymu, a nawet na terytorium samej Rosji.

Czytaj więcej na https://geekweek.interia.pl/technologia/news-ogromny-ruch-na-lotnisku-w-rzeszowie-laduja-samoloty-z-potez,nId,6575890#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

One thought on “Ogromny ruch na lotnisku w Rzeszowie. Lądują samoloty z potężną bronią

  1. Wiele się mówi na temat pomocy ludziom, trosce o ludzi, dobrodziejstwie i dbałości o ludzi, prawach człowieka – o wiele za dużo … ale jak zwykle i od zawsze odkąd powstały zalążki narodów to człowiek jest prześladowany i to główny atak skierowany jest na człowieka … powód ten sam – to człowiek jest wspaniałym dziełem Stwórcy Boga Wszechmogącego i jest obiektem dbałości, troski i miłości Stwórcy … ale to właśnie człowiek obrócił się do swojego Boga plecami a nie twarzą – a Bóg z Siebie szydzić nie pozwoli … to tylko w Bogu człowiek jest w pełni wolnym człowiekiem i tylko Bóg daje pokój (wewnętrzny) jakim nikt nie jest w stanie obdarzyć innego człowieka … proszę sobie obejrzeć i posłuchać – najlepszy film dokumentalny roku 2017 … naprawdę warto … pozdrawiam.

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: