Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Głodówka narodowa
Posted by Enigma2021
13 views
INFORMACJE BIEŻĄCE.
Posted by Enigma2021
271 views
Dzień Świra. 2002.
Posted by Joana100
176 views

Nieuchronny cyberatak czyli jak zacząć Nowy Porządek Świata

5/5 - (3 votes)

Nieuchronny cyberatak czyli jak zacząć Nowy Porządek Świata

A teraz wszystkie media ostrzegają przed wojną nuklearną. Lub rosyjskim cyberatakiem. Jeśli do tej pory nie stałeś się podejrzliwy, oznacza to, że nie byłeś zbyt uważny. Nasz rząd nie jest w stanie wojny z Rosją, toczy wojnę z narodem amerykańskim i aby wprowadzić Build Back Better, potrzebuje cyberataku.

−∗−

Tłumaczenie transkrypcji filmu Grega Reese na temat zapowiedzi cyberataków mających zmienić dotychczasowe życie społeczeństw. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

_______________***_______________

 

Nieuchronny cyberatak na rzecz Nowego Porządku Świata

TRANSKRYPCJA

W 2020 roku Klaus Schwab ze Światowego Forum Ekonomicznego ostrzegł przed zbliżającym się cyberatakiem, który zniszczy całe społeczeństwo.

W 2022 roku Joe Biden stwierdził, że wysyłanie czołgów na Ukrainę nazywa się „trzecią wojną światową”.

Wcześniej w tym miesiącu dyrektor zarządzający Światowego Forum Ekonomicznego, Jeremy Jurgens, stwierdził, że „katastrofalne wydarzenie cybernetyczne” prawdopodobnie nastąpi w ciągu najbliższych 2 lat.

W tym tygodniu niemiecka minister spraw zagranicznych od niechcenia stwierdziła, że są w stanie wojny z Rosją.

Prezydent Joe Biden odpowiada, wysyłając na Ukrainę 31 czołgów M1 Abrams.

A teraz wszystkie media ostrzegają przed wojną nuklearną. Lub rosyjskim cyberatakiem.

Jeśli do tej pory nie stałeś się podejrzliwy, oznacza to, że nie byłeś zbyt uważny. Nasz rząd nie jest w stanie wojny z Rosją, toczy wojnę z narodem amerykańskim i aby wprowadzić Build Back Better, potrzebuje cyberataku.

Teraz mają przykrywkę, a media wkładają palec w rany PTSD (zespół stresu pourazowego) wszystkich Amerykanów, abyśmy nie robili nic poza siedzeniem w domu w strachu i czekaniem na koniec.

‘Build Back Better’ czyli ‘Ordo ex Chao’ na nowo?

Ta „fundamentalna transformacja gospodarcza” zostanie dokonana bez zgody suwerennych państw narodowych, dziejąc się „nawet poza rządami światowych przywódców”. (…) ta transformacja będzie kosztować „biliony, a nie miliardy dolarów” i będzie wymagać „ogromnej kampanii w stylu militarnym”.

−∗−

W menu na dziś danie inspirowane. Pod moim poprzednim wpisem pojawił się komentarz jednego z naszych Szanownych Blogerów, cyt: [podkreślenia dodane]

Ordo ex Chao czyli “Ład z Chaosu”. Tak brzmi tytuł książki Tadeusza Cegielskiego, , na początku lat 2000. wielkiego mistrza loży narodowej Polski. Jest to pradawna formuła kosmologiczna upowszechniana w średniowieczu i późniejszych wiekach przez adeptów wiedzy tajemnej. Dziś jest jedną z podstawowych dewiz obediencji masońskich.
Ta strategia masońskiego przejmowania władzy ordo ab chao (termin tożsamy z ordo ex chaopolega na wywoływaniu kryzysu, rewolucji, wojny itp. na wybranym terenie, celem doprowadzenia do rozpadu istniejących struktur władzy (chao) i następnie ich odbudowie według własnego planu (ordo) . W strategii tej mieszczą się też wszystkie te zapowiadane z hukiem przez lożowe tuby Nowe Łady, Nowe Deal’e itp.

W zdarzeniach z historii, widzimy stosowanie tej zasady co krok: od co najmniej powstań Chmielnickiego na Ukrainie (Chmielnicki był przedtem przez wiele lat w Paryżu, gdzie prawdopodobnie przechodził wprowadzenie do strategii walki z Polską) przez rewolucję francuską i rozbiory Polski, po Wiosnę Ludów, rewolucje bolszewicką w Rosji i obie wojny światowe 20 stulecia (podaję tylko wyrywkowe przykłady).

~Pokutujący Łotr, 27 lutego 2022

Uznałem, że daje to świetny asumpt do przytoczenia artykułu autorstwa Jona Fleetwooda z listopada 2021 roku, na temat pewnego sloganu krążącego nie tylko w świecie polityki, a mianowicie „Build Back Better” [ang. odbudować lepiej]. Tekst wydaje się hasłowym opisem kontynuacji idei zawartych w przytoczonym wyżej komentarzu, ale we współczesnym wydaniu. Zapoznając się z materiałem warto mieć w pamięci tzw. Czwartą Rewolucję Przemysłową, zagrożenia klimatyczne, nowe pandemie i groźbę konfliktów militarnych.

Zapraszam do lektury (i znajdywania podobieństw).

___________***___________

 

Skąd pochodzi slogan Bidena „Build Back Better”?

[Build Back Better, dosł. odbuduj lepiej]

„Build Back Better” to hasło promujące globalistyczny, antyamerykański program ‘Wielkiego Resetu Światowego Forum Ekonomicznego.

Fakty w skrócie:

 • W piątek Izba Reprezentantów głosowała za uchwaleniem ustawy Build Back Better Act o wartości 1,75 biliona dolarów i przyspieszeniem planu wydatków socjalnych administracji Bidena.
  _
 • „Build Back Better” to hasło planu Joe Bidena, aby „odbudować” amerykańską gospodarkę, według informacji ze strony internetowej Białego Domu.
  _
 • Ale slogan ten nie pochodzi od Bidena.
  _
 • W lipcu 2020r. Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) opublikowało artykuł zatytułowany „Aby lepiej odbudować, musimy na nowo wynaleźć kapitalizm. Oto jak“. Publikacja wyjaśnia plan WEF, aby „skorygować” „obecny model kapitalizmu” i „wykorzystać tę okazję do lepszej odbudowy”, na całym świecie. Artykuł określa tragedię Covid-19 jako „szansę” – jak to ostatnio zrobiła Kamala Harris – którą WEF stara się „wykorzystać” do „przekształcenia światowej gospodarki”.
  _
 • Miesiąc wcześniej WEF opublikował artykuł wyjaśniający, w jaki sposób ta „globalna” transformacja wymaga „Wielkiego Resetu”, po którym WEF przewiduje, że ludzkość w przyszłości „nic nie będzie posiadać. I będzie szczęśliwa”. Również po tym Wielkim Resecie i do roku 2030 „USA nie będzie wiodącym supermocarstwem na świecie” – mówi WEF.
  _
 • Światowe Forum Ekonomiczne używało tego wyrażenia już w 2018 roku, ostatecznie zapożyczając je z raportu Grupy Banku Światowego opublikowanego w tym samym roku, zatytułowanego „Building Back Better: Achieving Resilience through Stronger, Faster, and More Inclusive Post-Disaster Reconstruction”.
  _
 • Wielu światowych liderów związanych z WEF posługuje się hasłem „Build Back Better” (zobacz wideo poniżej).

 

 

_

Kontekst:

 • Podczas dyskusji panelowej na temat Wielkiego Resetu zorganizowanej przez Światowe Forum Ekonomiczne w listopadzie 2020r. były sekretarz stanu John Kerry — specjalny wysłannik prezydenta Bidena ds. klimatu — oświadczył, że administracja Bidena wesprze Wielki Reset, i że Wielki Reset „będzie się odbywać z większą szybkością i intensywnością, niż wielu ludzi może sobie wyobrazić”, donosi The Hill. „I tak, to [Wielki Reset] się wydarzy” – dodał Kerry. „I myślę, że stanie się to z większą szybkością i intensywnością, niż wielu ludzi mogłoby sobie wyobrazić. W efekcie obywatele Stanów Zjednoczonych właśnie dokonali Wielkiego Resetu. Dokonaliśmy Wielkiego Resetu. Przy rekordowym poziomie poparcia”.
  _
 • Joe Biden wygłosił swoje ostatnie ważne przemówienie, jeszcze jako wiceprezydent, na dorocznym spotkaniu Światowego Forum Ekonomicznego w 2017 roku, podczas którego podkreślił rolę WEF w „społeczności międzynarodowej”, a także znaczenie „budowania i utrzymywania liberalnego porządku międzynarodowego” i radości zapewnianej przez „korzyści” z „globalizacji”.
  _

 • WEF współpracuje z setkami dużych międzynarodowych korporacji w celu osiągnięcia Wielkiego Resetu.
  _
 • American Faith donosi, że The Transnational Institute charakteryzuje program Wielkiego Resetu WEF jako „cichy globalny zamach stanu” mający na celu uchwycenie światowej dominacji.
  _
 • American Faith poinformowała również, że jedna z publikacji WEF, zatytułowana „Witamy w 2030: Nic nie posiadam, nie mam prywatności, a życie nigdy nie było lepsze”, wyobraża sobie, że ludzkość w przyszłości „nie będzie miała prawdziwej prywatności”. Autor mówi dalej, że przyszłe jednostki będą myśleć sobie: „Nigdzie nie mogę pójść, aby nie być zarejestrowanym. Wiem, że gdzieś tam wszystko, co robię, myślę i o czym marzę, jest zapisywane. Mam tylko nadzieję, że nikt tego nie użyje przeciwko mnie”.
  _
 • Brytyjski książę Karol, który promuje Wielki Reset, wyjaśnił podczas przemówienia na konferencji ONZ, że ta „fundamentalna transformacja gospodarcza” zostanie dokonana bez zgody suwerennych państw narodowych, dziejąc się „nawet poza rządami światowych przywódców”. Książę Karol ujawnił również, że ta transformacja będzie kosztować „biliony, a nie miliardy dolarów” i będzie wymagać „ogromnej kampanii w stylu militarnym”.

[Transkrypcja nie obejmuje wszystkiego, a więc warto obejrzeć materiał wideo]

 

______________

Imminent Cyber Attack for a New World Order, Alexandra Bruce, January 30, 2023

−∗−

 

The following two tabs change content below.
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: