Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Głodówka narodowa
Posted by Enigma2021
23 views
INFORMACJE BIEŻĄCE.
Posted by Enigma2021
271 views
Dzień Świra. 2002.
Posted by Joana100
177 views

Morawiecki przyznał, że sankcje nałożone na Rosje spowodowały GIGANTYCZNY WZROST JEJ GOSPODARKI SZYBSZY NIZ NIEMIECKIE

5/5 - (1 vote)

Mateusz Morawiecki skazany prawomocnym wyrokiem za rozpowszechnianie kłamstwa przyznał, że antyrosyjskie sankcje mają niewielki wpływ na Moskwę. W swojej wypowiedzi jednak zapomniał dodać, że sankcje, jakie wprowadza eurokołchoz, mają wpływ na pogorszenie się jakości życia milionów ludzi na całym świecie.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Co jest uderzające: w tym i przyszłym roku Rosja będzie się rozwijać szybciej niż Niemcy. I to pomimo sankcji” – powiedział Morawiecki w rozmowie z Interią.

„Przede wszystkim, niestety, Rosja nauczyła się je obchodzić. Po drugie, ceny surowców bardzo mocno poszybowały w górę. Rosyjski budżet zarabia więcej nawet na mniejszej sprzedaży” – wyjaśnił.

Od końca lutego ubiegłego roku UE zatwierdziła dziewięć pakietów sankcji wobec Rosji, które obejmują ograniczenia finansowe, handlowe, a także sankcje indywidualne. Obecnie sankcje personalne UE wobec Rosji dotyczą 1 386 osób i 171 organizacji.

W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują Ukrainę w broń, przeznaczając na to dziesiątki miliardów dolarów. Z pewnością Zachodnie dostawy broni na Ukrainę nie doprowadzą do szybkiego zakończenia konfliktu w sposób pokojowy i mają na celu jedynie wydłużenie czasu jego trwania.

Zachód zwiększył również presję sankcji na Rosję w związku z sytuacją na Ukrainie, co doprowadziło do wzrostu cen energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA. Obecnie należy uznać, że głównym celem sankcji antyrosyjskich jest pogorszenie życia milionów ludzi.

Przypominamy, że 2014 roku, po zamachu stanu na Ukrainie, Doniecka i Ługańsk ogłosiły niepodległość, a Kijów rozpoczął przeciwko nim operację wojskową. Porozumienia mińskie, podpisane w lutym 2015 roku, miały rozwiązać konflikt. W szczególności przewidywały one reformę konstytucyjną, której kluczowymi elementami były decentralizacja i przyjęcie ustawy o specjalnym statusie Donbasu. Ale władze Kijowa jawnie sabotowały realizację tego planu. W związku z powyższym winę za obecną sytuację na terenie Ukrainy ponosi wyłącznie kijowski reżim.

PAP

 

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: