Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Głodówka narodowa
Posted by Enigma2021
29 views
INFORMACJE BIEŻĄCE.
Posted by Enigma2021
273 views
Dzień Świra. 2002.
Posted by Joana100
177 views

LEKARZ KARDIOLOG Z NIEMIEC OPIEKUJE SIĘ OFIARAMI SZCZEPIEŃ „Widzę zniszczone Życiorysy i samobójstwa”

5/5 - (1 vote)

LEKARZ KARDIOLOG Z NIEMIEC  OPIEKUJE SIĘ OFIARAMI SZCZEPIEŃ

„Widzę zniszczone Życiorysy i samobójstwa”

Kardiolog: jak to możliwe, że ludzie, u których udowodniono chorobę w wyniku szczepienia, nie pojawiają się w żadnych statystykach? To może oznaczać tylko jedno…
AUTOR:
Claudia Marsal
Lekarz z południowych Niemiec zwrócił się do „Uckermark Kurier”, ponieważ docenia polifoniczne doniesienia na temat koronawirusa. Informuje o rosnącej liczbie przypadków w obszarze PostCovid / PostVac – i jak trudno jest mu jako lekarzowi znaleźć rozwiązania dla swoich pacjentów. Dr med. Jörg-Heiner Möller, specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii w Bawarii, od miesięcy intensywnie pracuje nad tematem PostCovid i PostVac – „są to dwie nazwy tej samej, nowo występującej choroby autoimmunologicznej, raz wywołanej przez samego wirusa koronowego, raz wywołanej przez szczepienie przeciwko koronawirusowi”.
W klinice, w której 64-letni lekarz jest zatrudniony jako główny lekarz, osoby dotknięte chorobą zgłaszają się teraz z całych Niemiec. Specjalista od serca zawsze wyjaśnia im najpierw, że powstały autoprzeciwciała przeciwko własnym receptorom organizmu, co z kolei prowadzi do choroby. Takie tak zwane autoprzeciwciała są również wykrywalne w niewielkim stopniu w normalnej populacji, wyjaśnia ekspert: „W mojej grupie pacjentów liczącej obecnie 170 kobiet i mężczyzn, którzy są chorzy na PostCovid lub PostVac, możemy wykryć je do 98 procent, co jest silnym argumentem za mechanizmem rozwoju autoimmunologicznego”.

40 procent pozostaje niezdolnych do pracy

U bardzo niewielu pacjentów – tylko pięć procent pacjentów, którymi się opiekował – PostVac lub PostCovid spontanicznie ustąpiły. „Wszyscy inni chorują na stałe. 40 procent moich pacjentów nie jest w stanie pracować, co to oznacza dla naszego systemu społecznego, można się tylko domyślać!”
Prawie wszyscy ci ludzie mają za sobą prawdziwy „maraton medyczny”, aby odzyskać stare życie, wyjaśnia główny lekarz: „Ponieważ zwykle nie wykrywa się ani nieprawidłowych wartości laboratoryjnych, ani nie zauważa się wyników badań medycznych aparatów patologicznych. I tak wielu kolegów lekarzy ułatwia sobie to, odrzucając obraz kliniczny, którego nie rozumieją jako psychosomatyczny, a tym samym zwiększając cierpienie pacjentów jeszcze bardziej niż już to robią. „
Dr med. Jörg-Heiner Möller podaje przykłady: Jest matka trójki małych dzieci, która stała się tak zmęczona po szczepieniu (w żargonie technicznym: zmęczenie), że nie może już opiekować się swoimi dziećmi. Po ponad 50 kontaktach z lekarzem miała zostać przyjęta do psychiatrii. Lekarz mówi: „W rozmowie jest całkowicie normalna, tylko nieskończenie smutna i zdesperowana”.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pilot, który zapomina o wszystkim

I jest zawodowy pilot, który nie może już latać po zakażeniu koronawirusem, ponieważ zapomina o wszystkim. Jest młody inżynier, który nie może już odpowiedzialnie zarządzać swoim projektem budowlanym na dużą skalę po szczepieniu na koronawirusa, ponieważ na przykład nie jest już w stanie czytać i edytować arkuszy kalkulacyjnych Excel. Jest młoda bankierka, która traci wymarzoną pracę z powodu choroby PostVac. Jest dwoje rodzeństwa, które jest poważnie chore po szczepieniu i nie było w szkole przez rok, i, i, i …
„Widziałem 170 losów tego rodzaju, a każdego dnia jest ich więcej!” – mówi głęboko poruszony kardiolog i wymienia kolejne gehenny: „Pielęgniarka w ambulatorium, która nie może już odnaleźć się w swoim małym rodzinnym mieście i gubi się w drodze do pacjentów i w drodze do domu; ojciec małych dzieci, któremu matka musi dać jednemu z chłopców na zakupy, ponieważ tata z chorobą PostVac nie dogaduje się z listą zakupów! Cóż za katastrofalna relacja ojciec-syn!”

To najgorsza choroba, jakiej kiedykolwiek doświadczył w swojej długiej karierze, także dlatego, że nie wierzy się pacjentowi – podkreśla lekarz:
„Widzę zniszczone Życiorysy, krach finansowy, zerwane związki, ciężką depresję, w której antydepresanty w żaden sposób nie pomagają, a – samobójstwa coraz częściej. Rzadko widziałem tyle rozpaczy i często płakałem, nawet po rozmowie z tymi pacjentami. Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem!”

„Mycie krwi” pomaga niektórym

Chociaż obraz kliniczny jest zróżnicowany, otwiera się na niego powtarzający się wzór (patrz ramka informacyjna pod tekstem).
Zapytany o możliwości leczenia, specjalista wyjaśnia, że okuliści z Uniwersyteckiej Kliniki Erlangen stosowali już substancję wiążącą autoprzeciwciała (BC2021), która była stosowana w leczeniu jaskry i kardiologii w postaci niewydolności serca, w której wykrywalne były autoprzeciwciała, u czterech pacjentów z LongCovid w lipcu 007 r. „Pomógł wszystkim czterem pacjentom w tej próbie uzdrowienia, czasami imponująco, w trzech z nich na stałe, w jednym przyszedł po sześciu miesiącach do nawrotu. Ten sukces leczniczy jest znany od lipca 2021 roku. Do tej pory (ponad 18 miesięcy później) próba z tym lekiem nawet się nie rozpoczęła, nie komentuję tego. Dopóki BC007 nie zostanie zatwierdzony, jako opcja terapeutyczna pozostaje tylko tak zwane „oczyszczanie krwi”: jeśli autoprzeciwciała zostaną zidentyfikowane jako decydujący czynnik choroby, logiczną konsekwencją jest próba usunięcia tego autoprzeciwciała za pomocą immunoadsorpcji. „

Odważni koledzy

Koledzy, którzy byli na tyle odważni, aby przeprowadzić tę terapię od początku 2022 r. (nie chronioną wytycznymi, jak tak zwana terapia pozarejestracyjna), zgłosili wskaźnik sukcesu od 70 do 80 procent. Problem polega na tym, że kasy chorych do dziś odmawiają finansowania wyłącznie biurokratycznymi argumentami. Terapia kosztuje ambulatoryjnie, ale dobre 11 000 euro, w szpitalu nawet około 18 000 euro.
„Po nierozpoznaniu choroby i zdyskredytowaniu dotkniętych nią osób jako „przypadków psychosomatycznych”, skandal społeczno-polityczny dochodzi teraz do faktu, że tylko bogaci pacjenci mogą sobie pozwolić na takie leczenie. Spośród moich 170 pacjentów immunoadsorpcję przeprowadzono tylko u 40 pacjentów”, skarży się lekarz.
Jednak według lekarza z tych 40 pacjentów mógł już ocenić długoterminowy sukces 20 pacjentów po sześciu miesiącach obserwacji: 60 procent doświadczyło trwałej znacznej poprawy. W 20 procentach nastąpił nawrót po początkowej poprawie.
„Nie pomogło to kolejnym czterem osobom, a trzech z tych czterech pacjentów zgłosiło, że chociaż zmęczenie znacznie się poprawiło, ich rzeczywisty główny problem (ból stawów, duszność) pozostał niezmieniony. Ogólnie rzecz biorąc, liczby te są nadal o wiele za niskie, ale pokrywają się z raportami moich kolegów, którzy wykonują immunoadsorpcję. Widzimy, że zespół zmęczenia i zaburzenia poznawcze w szczególności ulegają znacznej poprawie dzięki leczeniu. „

Trzeci skandal

Zgodnie z jego doświadczeniami z obrazem klinicznym należy jednak ostatecznie zająć się również punktem, który może rozwinąć się w trzeci i prawdopodobnie największy skandal po zdyskredytowaniu pacjentów i po odmowie sfinansowania jedynej pomocnej terapii: „Spośród 170 pacjentów, którymi się opiekowałem, 120 to pacjenci PostVac, tj. choroba wybuchła krótko po szczepieniu (zwykle po 2. lub 3. szczepieniu). Spośród wszystkich tych 120 pacjentów dotkniętych chorobą, raporty zostały wysłane do Paul-Ehrlich-Institut jako uszkodzenie szczepionki – albo przez ich lekarzy rodzinnych (raczej rzadko) – albo przez nich samych. W ani jednym (!) przypadku choroba nie została uznana za uszkodzenie poszczepienne spowodowane szczepieniem”.
Dr med. Jörg-Heiner Möller podsumowuje z oburzeniem: „O ile mi wiadomo, Paul-Ehrlich-Institut nie bada klinicznych faktów dotyczących uszkodzeń spowodowanych przez szczepionkę. Ale kto tak naprawdę to robi? I jak to możliwe, że ci ewidentnie chorzy przez szczepienie nie pojawiają się w żadnych statystykach? Może to tylko oznaczać, że liczba szkód wyrządzonych przez szczepionki jest znacznie wyższa niż ogłaszają oficjalne organy! Przejrzystość jest tu pilnie potrzebna!”

Rozpoznawalny wzorzec w PostVac / PostCovid

Dr med. Jörg-Heiner Möller opisuje następujący powtarzający się wzór:
Po pierwsze, rozwija się zespół ciężkiego zmęczenia. W złych przypadkach łóżka nie można już zostawić. I nie możesz go wytrenować, po każdym wysiłku następuje poważny nawrót.
„Nazywamy tę osobliwość PEM (po wysiłku złym samopoczuciem). Jest to na przykład powód, dla którego stan wielu chorych znacznie się pogarsza w ramach zwykłej koncepcji treningowej rehabilitacji, tylko kilka ośrodków rehabilitacyjnych zna ten zespół zmęczenia. „
Po drugie, zaburzenia poznawcze występują w zdecydowanej większości przypadków, często błędnie interpretowane jako rozwój demencji. Zaburzenia wyszukiwania słów są nadal nieszkodliwym wariantem, rozproszenie uwagi za kierownicą jadącego samochodu i zapominanie, że prowadzisz, to inna kategoria! Istnieje nietolerancja grupowa, tj. przeciążenie sensoryczne, gdy jesteś z przyjaciółmi, nagle nie może być dłużej tolerowane. Następuje izolacja społeczna, która nasila destrukcyjny ruch w dół tej choroby.
Po trzecie, występują bóle głowy, czasami nie do zniesienia i nie reagujące na zwykłe leki.
Po czwarte: Występują zaburzenia widzenia, często z całkowicie normalnymi wynikami okulistycznymi.
Po piąte: Pojawiają się bóle stawów i mięśni, często błędnie interpretowane jako „reumatyzm”.
Po szóste: Występuje zaburzenie regulacji ciepła i zimna.
Po siódme: Może wystąpić szybkie bicie serca bez powodu.
Lekarz troszczy się o ofiary szczepień: „Widzę zniszczone CV i samobójstwa” | Nordkurier.de (archive.is)
The following two tabs change content below.
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: