Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
890 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
116 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
108 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
116 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
119 views
Łapanka

Łapanka

Posted by bastoy
354 views
PRZEPRASZAMY-WAS

PRZEPRASZAMY-WAS

Posted by Viss
337 views

KOLEJNY: pociąg Norfolk Southern z jednym wagonem przewożącym niebezpieczne chemikalia WYPADEK poza Detroit

5/5 - (1 vote)

Zdjęcie: KOLEJNY: Pociąg Norfolk Southern z jednym wagonem przewożącym niebezpieczne chemikalia WYPADEK poza Detroit

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 Pociąg przewożący niebezpieczne materiały w jednym ze swoich wagonów wykoleił się w czwartek, 16 lutego, w Van Buren Township w stanie Michigan, bezpośrednio na zachód od Detroit.

Do katastrofy doszło  niecałe dwa tygodnie po wykolejeniu się pociągu Norfolk Southern we wschodniej Palestynie w stanie Ohio. Filmy i zdjęcia z wykolejenia Van Burena pokazują, że co najmniej sześć samochodów wypadło z torów . (Powiązane:  Mieszkańcy wschodniej Palestyny ​​wściekają się, gdy władze bagatelizują skalę uwolnienia chemikaliów z wykolejenia pociągu; „nie mów mi, że to bezpieczne” ) .

Według Van Buren Township Public Safety, incydent miał miejsce około godziny 8:30. Wykolejenie spowodowało uszkodzenie torów, a koła odłączyły się od niektórych wagonów. Pociąg miał jeden wagon wypełniony płynnym chlorem, ale ten wagon znajdował się daleko od przewróconego odcinka. Jeden z wagonów, które się wykoleiły, zawierał zboże rolne, a pięć pozostałych wagonów było pustych.

„Nie ma dowodów na ujawnienie niebezpiecznych materiałów” – napisał urząd bezpieczeństwa publicznego na swoich kontach w mediach społecznościowych, dodając, że sekcja wagonów, w której znajdował się ten z ciekłym chlorem, została natychmiast usunięta, gdy tylko Norfolk Southern było w stanie sprowadzić sprzęt – miejsce do usuwania wagonów. „Brak substancji niebezpiecznych przedostających się do gleby i dróg wodnych. Nie ma zgłoszonych obrażeń”.

W chwili obecnej Norfolk Southern jest nadal zajęty usuwaniem i ustawianiem wagonów. Prace na tym odcinku linii kolejowej mają zakończyć się w ciągu jednego dnia. Drogi w pobliżu miejsca zdarzenia zostały zamknięte , a kierowcy proszeni są o trzymanie się z dala od tego obszaru.

 

Rząd federalny pracuje szybko, aby twierdzić, że wykolejenie nie stanowi zagrożenia dla środowiska

Władze Van Buren Township zauważyły, że wielu urzędników natychmiast zareagowało na incydent.

Demokratyczna przedstawicielka Debbie Dingell, której wyborcami są mieszkańcy Van Buren Township, natychmiast aktywowała  Federalną Agencję Zarządzania Kryzysowego (FEMA), a  Agencja Ochrony Środowiska (EPA) wysłała zespół reagowania na ten obszar w celu monitorowania powietrza, potwierdzając, że powietrze jakość w okolicy jest obecnie normalna.

„W tej chwili nikt nie jest świadomy uwolnienia jakichkolwiek niebezpiecznych materiałów, samochód przewożący materiały niebezpieczne został ustawiony pionowo i jest usuwany z obszaru innych wykolejonych samochodów, a EPA wysyła zespół, aby zapewnić bezpieczeństwo publiczne, — powiedział Dingel.

Departament  Środowiska, Wielkich Jezior i Energii stanu Michigan powiedział, że jest świadomy sytuacji w Van Buren Township i natychmiast wysłał personel na miejsce, aby „pomóc w ocenie sytuacji”. Departament szybko powtórzył, że wstępne raporty nie wskazują na żadne zagrożenie dla społeczeństwa wynikające z wykolejenia.

„Po niedawnym incydencie w Ohio Van Buren będzie wiedział, że jesteśmy bezpieczni, zanim wycofamy się z tego wydarzenia” – napisało miasto.

Obejrzyj ten odcinek „Raportu Health Ranger”, w którym Mike Adams, Health Ranger, przeprowadza wywiad z ekspertem ds. incydentów z materiałami niebezpiecznymi, Donem Loucksem, na temat tego, co poszło nie tak z wykolejeniem pociągu w Ohio .

Ten film pochodzi z kanału Health Ranger Report na  Brighteon.com .

 

Źródła obejmują:

DailyMail.co.uk

FoxNews.com

NewRepublic.com

NYPost.com

Brighteon.com

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: