Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Virtuti
Posted by Enigma2021
13 views
Obcy z Atacama
Posted by Viss
51 views
IDIOCI W PRACY :-)
Posted by Mev
556 views

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Kalifornijski pediatra twierdzi, że obcinanie piersi nastolatkom to nic wielkiego

4/5 - (2 votes)

Pediatra z Los Angeles przemawiała niedawno na wydarzeniu, podczas którego od niechcenia próbowała argumentować , że odcinanie piersi małym dziewczynkom, aby stały się „transpłciowe”, to nic wielkiego, ponieważ zawsze mogą później wszczepić sztuczne piersi, jeśli zmienią zdanie .

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Klip – obejrzyj poniżej – pokazuje kobietę zajmującą się uwłaczającą kobietą , która tłumaczy się mężczyźnie pokazanemu na ekranie, używając tego tak powszechnego tonu zachodniej protekcjonalności kobiet.

„Więc wiemy, że nastolatki rzeczywiście mają zdolność podejmowania uzasadnionych, logicznych decyzji”, widziana jest, jak papla lekceważąco, machając rękami w powietrzu.

„A oto druga rzecz dotycząca operacji klatki piersiowej” – kontynuowała, uderzając dłonią w stół – „jeśli chcesz mieć piersi w późniejszym okresie swojego życia, możesz iść i je sobie sprawić”.

 

Wszystko w prezentacji kobiety jest oczywiście obrzydliwe, ponieważ rozmawiała z mężczyzną na ekranie, jakby był kretynem, najwyraźniej naciskając ją na szkody, jakie „operacja klatki piersiowej” wyrządza młodym dziewczętom. (Powiązane: World Professional Association for Transgender Health twierdzi, że dzieci w wieku 14 lat powinny mieć możliwość „przejścia”).

Dzieci są nowymi transludzkimi królikami doświadczalnymi

W innym klipie wideo, prawdopodobnie z tego samego spotkania, inny „specjalista ds. płci”, Kellyn Lakhardt, wyjaśnia, że ​​w Kaiser Permanente w Oakland 16-letni chłopiec został niedawno wykastrowany i otrzymał sztuczną „pochwę” jako implant.

Ta sama placówka medyczna odcięła również piersi 12-letniej dziewczynce, aby mogła stać się „prawdziwą sobą” – zobacz poniżej :

„Jeśli chodzi o maskulinizację górnej części ciała, myślę, że 12-latka jest najmłodszą osobą, która przeszła operację w ramach naszego programu” — powiedział mężczyzna.

 

To tylko dwa przykłady narastającego trendu niszczenia ciał dzieci w imię „transformacji” LGBT. Jest to trwała zmiana, która pozostawia ciała dzieci okaleczone na całe życie, pomimo tego, w co ci, którzy ją promują – w tym kobieta z pierwszego klipu – oczekują od nas, że uwierzymy.

„Piersi są do karmienia dzieci” – napisał komentator w odpowiedzi na wideo. „Nie możesz ich NIGDY zastąpić, o czym przekonuje się wiele zdezorientowanych dzieci trans-teraz heteroseksualnych kobiet”.

„Faktem jest, że zniszczyli ich zdolność bycia kompletną kobietą i matką” – dodała ta sama osoba.

Inny podkreślił fakt, że z ludźmi takimi jak kobieta z pierwszego klipu prowadzącymi medycynę dziecięcą, najnowsze pokolenie dzieci „dokona największej liczby samobójstw w historii”.

„Wycinajcie i wklejajcie, co chcecie, źli ludzie – NIGDY nie zmienicie niczyjej płci” – napisał ktoś inny. „To byłaby płeć, którą dał im Bóg, i to jest na zawsze”.

„Kastracja dziecka powinna być karą śmierci” – napisał inny, wyrażając szeroko rozpowszechniony sentyment do rzeźników LGBT. „A wiedźma, która lubi obcinać piersi, powinna usunąć swoje i zastąpić je czerwonymi rogami, żebyśmy wiedzieli, kim są sadystyczni dziwacy”.

 

Źródła tego artykułu to:

Twitter.com 1

Twitter.com 2

NaturalNews.com

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: