Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Żegnaj Polsko
Posted by Viss
100 views

Kaczyńskiemu „leży na sercu ” los Polskiej wsi , obiecuje rolnikom „złote góry” .

Rate this post

Prezes PiS: nie może być mowy o silnej Rzeczpospolitej bez dostatniej wsi

 Nie może być mowy o silnej Rzeczpospolitej bez dostatniej polskiej wsi, bez rozwiniętych obszarów wiejskich oraz bez rozwijającego się prężnie rolnictwa – napisał prezes PiS Jarosław Kaczyński do uczestników IX Kongresu Rolnictwa RP zwołanego w niedzielę w Warszawie

Rzecz jasna, nie może być mowy o silnej Rzeczpospolitej bez dostatniej polskiej wsi, bez rozwiniętych obszarów wiejskich oraz bez rozwijającego się prężnie rolnictwa – podkreślił.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak dodał, branża rolnicza jest wyjątkowa trudna i stale narażona na różnego typu ryzyka. Jego zdaniem „wojna na Ukrainie oraz szybko narastająca radykalizacja sił głównego nurtu w Unii Europejskiej piętrzą nowe niebezpieczeństwa, problemy i wyzwania”.

– Dokładamy starań, by się z nimi uporać. Ocena naszych działań może być różna, ale pragnę państwa zapewnić, że będziemy robić wszystko co w naszej mocy na rzecz pomyślności polskiego rolnictwa – stwierdził Kaczyński.

List prezesa PiS zaadresowany do przewodniczącego Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych Rolników i Organizacji Rolniczych Sławomira Izdebskiego na kongresie odczytał wicepremier, minister rolnictwa Henryk Kowalczyk.

Organizatorem Kongresu Rolnictwa RP jest OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych.

PAP/IAR/in./

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: