Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

INFORMACJE BIEŻĄCE.
Posted by Enigma2021
271 views
Dzień Świra. 2002.
Posted by Joana100
176 views

Ciało Polki znaleziono w zamrażarce

4.7/5 - (3 votes)

Regina Michalski i Eva Bratcher przez lata mieszkały w dwupokojowym domu w Chicago. Kiedy sąsiedzi przestali widywać 96-latkę, zaniepokojeni pytali o nią jej córkę. Bratcher wymyślała wymówki i twierdziła między innymi, że Michalski mieszka w domu opieki w innym stanie.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sabrina Watson, wnuczka zmarłej Reginy Michalski i córka Evy Bratcher, postanowiła pewnego dnia zadzwonić na policję. Od dłuższego czasu nie mogła skontaktować się ze swoją babcią, a jej matka całkowicie się od niej odcięła.

Ukrywała śmierć matki przez dwa lata. Ciało Polki znaleziono w zamrażarce

Policja interweniowała w zeszły poniedziałek. Podczas przeszukania domu znaleźli zamrażarkę, w której znajdowało się ciało 96-letniej kobiety.

Według ustaleń śledczych Regina Michalski zmarła w marcu 2021 roku. W domu Bratcher odnaleziono również rachunek za zakup zamrażarki wystawiony na tydzień przez śmiercią 96-letki.
Czytaj także: Niemcy: Sąd skazał ojca za zabicie swojego 4-miesięcznego dziecka

Wyniki sekcji zwłok nie są jeszcze znane. Śledczy nie wykluczają, że 69-latka miała coś wspólnego ze śmiercią swojej matki – kobieta była już wcześniej karana. Co więcej, przez cały ten czas pobierała świadczenia socjalne przysługujące jej matce.

Regina Michalski urodziła się w Polsce w 1926 roku, gdzie przeżyła II wojnę światową – przekazał lokalny dziennik „Chicago Tribune”.

PAP, TAG24.de, PolskiObserwator.de

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: