Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

INFORMACJE BIEŻĄCE.
Posted by Enigma2021
266 views
Dzień Świra. 2002.
Posted by Joana100
176 views

Były prezydent narzeka na wysokość emerytury , stwierdził że jest bankrutem .

5/5 - (3 votes)

Lech Wałęsa nie ukrywał, że pandemia koronawirusa mocno dała mu w kość pod kątem finansowym. W pewnym momencie nawet stwierdził, że jest… bankrutem. Te słowa są nieco zaskakujące, zważając na wysokość emerytury byłego prezydenta.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Już od jakiegoś czasu mówi się o zdrowotnych perturbacjach Lecha Wałęsy. W 2021 roku były prezydent dość długo musiał dochodzić do siebie po tym, jak wymieniono mu baterię w rozruszniku serca. Później pojawiły się niepokojące wieści, że z powodu cukrzycy grozi mu amputacja nogi.

Na szczęście udało się tego uniknąć. Jakby jednak problemów było mało, byłemu prezydentowi przyszło mierzyć się z koronawirusem. Później były kolejne perturbacje, którym musiał stawić czoło.

W okresie pandemii koronawirusa narzekał na finanse. Ubolewał, że nie może podróżować w celu zarobkowym. W rozmowie, krótko przed świętami Bożego Narodzenia dał do zrozumienia, że znajduje się w złej sytuacji finansowej.

W tym roku nikt nie dostanie ode mnie prezentu, bo jestem bankrutem – mówił. – Jeździłem i dorabiałem, to mi starczało, a teraz to się skończyło. Nie ma środków. Był czas, że miałem, to je rozdawałem. Rozdałem i stanąłem z pustą kieszenią – dodawał.

Za jeden taki wykład przed pandemią mógł dostawać nawet… kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Organizator oczywiście pokrywał koszt przelotu i zakwaterowania.

Lech Wałęsa bankrutem? Tyle wynosi jego emerytura

To zrozumiałe, że przez pandemię koronawirusa budżet Lecha Wałęsy uległ uszczupleniu. Czy jednak rzeczywiście stał się „bankrutem”? Jego emerytura raczej pozwala na to, by spokojnie wyżyć.

Świadczenie wynosi około 75 proc. wynagrodzenia prezydenta (obecnie ok. 25 tys. zł brutto). Emerytura Wałęsy brutto sięga zatem około 13 tys. brutto, co daje blisko 11 tys. zł „na rękę”. Noblista w jednym z wywiadów otwarcie mówił, że na jego konto wpływa około 12-13 tys. zł miesięcznie. Za pośrednictwem „Super Expressu” zaznaczał jednocześnie, że te środki „nie zaspokajają jego apetytu”

źródło : o2.pl

One thought on “Były prezydent narzeka na wysokość emerytury , stwierdził że jest bankrutem .

  1. Elektryk, póki okradał socjalizm to i się i bogacił .

    Urząd Bezpieczeństwa Sławian <
    Imperator Царь Mieczysław Skowroński
    Tsar of Slavic People
    Ave Cesar ! Pan nad Pany !

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: