Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Głodówka narodowa
Posted by Enigma2021
24 views
INFORMACJE BIEŻĄCE.
Posted by Enigma2021
272 views
Dzień Świra. 2002.
Posted by Joana100
177 views

80 „w pełni zaszczepionych” lekarzy zmarło nagle i niespodziewanie w Kanadzie, wielu z nich młodych

4.8/5 - (5 votes)

80 „w pełni zaszczepionych” lekarzy zmarło nagle i niespodziewanie w Kanadzie, wielu z nich młodych

Symboliczny obraz: lekarze; (C) Freepik @ Juszczaklukasz

Ślepe zaufanie do przemysłu farmaceutycznego tych, którzy powinni wiedzieć lepiej, chwieje się na całym świecie. Chociaż lekarzom często grozi zakaz zawodowy i zniszczenie ich istnienia, jeśli publicznie wyrażą inną opinię, powstaje pytanie, dlaczego poddali siebie i swoich pacjentów tak bezkrytycznie globalnemu eksperymentowi medycznemu. Wielu zapłaciło za to życiem.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Już w październiku 2022 r. dr William Makis, radiolog z University of Alberta, zwrócił się do Kanadyjskiej Agencji Zdrowia z prośbą o dalsze dochodzenie i natychmiastowe wstrzymanie kampanii szczepień. Polemituje również z danymi statystycznymi. Na podstawie dostępnych mu danych Makis ustalił, że śmiertelność lekarzy poniżej 50. roku życia jest już dwukrotnie wyższa niż w poprzednich latach, w porównaniu z analogicznym okresem 2019-2020. W przypadku lekarzy poniżej 40. roku życia jest nawet pięć razy więcej zgonów, dla lekarzy poniżej 30. roku życia osiem razy więcej. Można założyć, że jego dane nie są kompletne i że odnotowano znacznie więcej zgonów. Przeanalizowano zgony 1 638 kanadyjskich lekarzy w latach od 2019 r. do października 2022 r. Oznacza to, że w 2022 r. trzeba będzie dodać więcej nagłych i nieoczekiwanych zgonów.

Lekarz skierował ten list do władz:

Nagła śmierć 80 młodych kanadyjskich lekarzy od czasu wprowadzenia szczepionek przeciwko COVID-19

3 września 2022 r. napisałem do Pana list o nagłej i nieoczekiwanej śmierci 32 młodych kanadyjskich lekarzy od czasu wprowadzenia szczepionek przeciwko COVID-19 i wyraziłem obawy, że szczepionki COVID-19 i przepisy dotyczące szczepień przyczyniają się do tych nagłych zgonów. List stał się popularny w mediach społecznościowych, został obejrzany przez miliony ludzi na całym świecie, przetłumaczony na dziesiątki języków i stał się tematem licznych podcastów, wywiadów w mediach, filmów internetowych i artykułów prasowych.

Na całym świecie istnieje ogromne zainteresowanie tym, co zabija w pełni zaszczepionych młodych kanadyjskich lekarzy przeciwko COVID-19. Niestety, wiodący kanadyjscy decydenci ds. Zdrowia, w tym CMA, nie podzielają tego zainteresowania. Nie odpowiedział pan lub odmówił odpowiedzi na mój list, a także nie odpowiedział pan lub odmówił odpowiedzi na pytania amerykańskiego filantropa, pana Steve’a Kirscha, a także na prośby dziennikarzy.

Przekazuję wam teraz aktualizację informacji o 80 młodych kanadyjskich lekarzach, którzy zmarli nagle lub niespodziewanie od czasu wprowadzenia szczepionek przeciwko COVID-19. Od czasu mojego ostatniego listu zmarło czterech kolejnych lekarzy, a liczba tych niespodziewanych zgonów rośnie. Nie możesz nadal tego ignorować.

Mój zespół opracował bazę danych 1638 zgonów kanadyjskich lekarzy w latach 2019-2022, z czego 972 z własnej strony internetowej CMA. Nasza wstępna analiza tych obszernych danych sugeruje, że liczba zgonów Kanadyjczyków wśród 50-letnich lekarzy w 2022 r. będzie dwa razy wyższa niż średnia z lat 2019-2020. Szokująco, zgony wśród kanadyjskich lekarzy w wieku poniżej 40 lat w 2022 r. są już 5 razy wyższe niż średnia z lat 2019-2020, a zgony wśród kanadyjskich lekarzy poniżej 30 roku życia są 8 razy wyższe!

Uniwersytet McMaster ogłosił niedawno nagłą śmierć 3 młodych lekarzy w pełni zaszczepionych przeciwko COVID latem 2022 r., Co jest bezprecedensowe. Wszyscy kanadyjscy studenci medycyny i mieszkańcy zostali zmuszeni do nienaukowych, nieetycznych, okrutnych i szkodliwych szczepień przeciwko COVID-19.

Ponownie błagam o pamiętanie o przysiędze Hipokratesa i własnym Kodeksie Etycznym CMA oraz wzywam do natychmiastowego wstrzymania wszystkich obowiązkowych szczepień przeciwko COVID-19 w kanadyjskim systemie opieki zdrowotnej.

Dr Makis skierował ten list do Kanadyjskiej Agencji Zdrowia.

Ciekawy artykuł z austriackiego głównego nurtu wiadomości: Redaktorzy Kuriera byli dosłownie podekscytowani tym, jak ciężko są w Kanadzie przeciwko osobom odmawiającym szczepień:

Pandemia koronawirusa: jak Kanada podejmuje działania przeciwko osobom odmawiającym szczepień

„Nie ma czasu na półśrodki”: Ottawa podejmuje teraz daleko idące działania.

Należą do nich zwroty takie jak „imponujący wskaźnik szczepień” i „większość dla obowiązkowych szczepień”. Nigdy nie wolno nam zapomnieć, kto uczestniczył w szaleństwie szczepień, wbijał ludzi w igłę i był tego winny.

The following two tabs change content below.
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: