pfizer mrna
Posted by Mforum
564 views
Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
431 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
262 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
350 views

Zdrada z Deep State?

5/5 - (2 votes)
Image: Zdrada z Deep State?

 

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Otrzymałem wiele e-maili z pytaniem, dlaczego zaledwie pięć dni po tym, jak  New York Post  ujawnił historię laptopa Huntera Bidena, która dotarła aż na sam szczyt, w której dotyczył jego ojca, obecnie prezydenta Bidena, byłego   dyrektora  CIA Johna Brennana , i były dyrektor wywiadu narodowego  James Clapper  ogłosili 19 października 2020 r. list stwierdzający, że jest to produkt rosyjskiej dezinformacji i „hakowania”. Byli ludzie, którzy przyglądali się tej parze neokonserwatystów, którzy powiedzieliby wszystko, by osiągnąć swój ostateczny cel – III wojnę światową, by zetrzeć Rosję z powierzchni ziemi i próbować zbadać, co jest równoznaczne ze  ZDRADĄ. Nalegają na wojnę i byli przeciwko Trumpowi, ponieważ nie chciał prowadzić wojny z Rosją. To przyczyniło się do całego nonsensu RussiaGate.

(Artykuł ponownie opublikowany z ArmstrongEconomics.com )

Zostało teraz jasno ustalone, że zarówno Brennan, jak i Clapper wiedzieli, że Steel Dossier było fałszywe i stworzone przez Hillary. Milczeli, zmuszając kraj do marnowania milionów i tworząc obraz, w którym 70% Demokratów uważa, że ​​Putin ingerował w wybory w 2016 roku. Bez Putina Hillary by wygrała, a ponieważ Trump był przeciwny finansowaniu neonazistów z Ukrainy, co John McCain obiecał w grudniu 2016 r., jeszcze przed zaprzysiężeniem Trumpa, to było to. Musiał zostać usunięty, aby podtrzymać nienawiść neokonserwatystów.

Obaj ci faceci zrobili wszystko, co mogli, aby upewnić się, że Trump zostanie usunięty z urzędu. Czemu? Ponieważ Trump był antywojenny tak samo jak John F. Kennedy. Jedyną rzeczą, która mnie zszokowała i zrobiła na mnie wrażenie w przypadku Donalda Trumpa, było to, kiedy poszedłem na obiad do Mara largo w marcu 2020 r. Powiedział wtedy, że chce wycofać wojska z Afganistanu. To był pierwszy raz, kiedy kiedykolwiek słyszałem  JAKĄKOLWIEK  głowę państwa wyrażającą skruchę za tych, którzy giną w tych niekończących się wojnach.

Trump powiedział, że ma dość pisania listów do rodziców wyjaśniających, że ich syn zginął z honorem za swój kraj. Powiedział, że walczyli tam o granice i religię przez 1000 lat – „Jaką różnicę zrobimy?” To rozzłości tych, którzy po prostu nienawidzą Trumpa. Słuchają całej jednostronnej propagandy i nie są zdolni do swobodnego myślenia.

 

Trump odkrył, że wszyscy ludzie w jego gabinecie byli roślinami z establishmentu. John Bolton nigdy nie widział wojny, której by nie popierał. Nie dbał o chłopców, którzy zginęli za jego neokonserwatystyczne ekstrema, ani o dzieci, których życie zmieni się na zawsze, ponieważ ich ojciec umiera za neokonserwatystyczne marzenia Boltona.

Robert McNamara (1916 – 2009) był czołowym neokonserwatystą w latach 60., który popchnął kraj do wojny w Wietnamie. Słynął z powiedzenia:

Poznałem Roberta McNamarę w latach 90. Muszę powiedzieć, że trzydzieści lat później był mniej neokonserwatystą. Przed śmiercią w 2009 roku napisał książkę, którą polecam jako  obowiązkową lekturę  dla wszystkich neokonserwatystów.

Poznałem Roberta McNamarę w latach 90. Muszę powiedzieć, że trzydzieści lat później był mniej neokonserwatystą. Przed śmiercią w 2009 roku napisał książkę, którą polecam jako  obowiązkową lekturę  dla wszystkich neokonserwatystów.

Z perspektywy czasu: tragedia i lekcje

Wietnamu

To, co myślisz, że jest prawdziwe, jest o wiele bardziej niebezpieczne niż cokolwiek innego, kiedy masz ustabilizowany, zamknięty umysł. To oznaka głupoty, a nie inteligencji.

Właśnie to, co zniszczyło komunizm, jest tym, co próbują z nami zrobić – zakończyć wszelkie rozmowy i zaakceptować tylko to, co nam mówią. To ciekawość sprawia, że ​​ludzkie społeczeństwo się rozwija. Jeśli nie jesteśmy ciekawi i nie kwestionujemy naszego otoczenia, rozpadamy się i umieramy. Zdrowa debata na te tematy ma kluczowe znaczenie dla naszego przyszłego przetrwania jako społeczeństwa. Zamknij to, tak jak robią to teraz z rządową cenzurą mediów społecznościowych, koniec nie będzie tak daleko w tyle.

Deep State jest kontrolowane przez Neoconów. Nie mogą spać w nocy bez wroga. NIGDY nie opowiadają się za pokojem – zawsze chcą wojny. Większość ludzi uważa, że ​​JFK został zdjęty przez CIA, ponieważ był przeciwko Wietnamowi. Gdy tylko wyszedł, Johnson zabrał nas do Wietnamu, nawet gdy taśmy potwierdzają, że wiedział, że Wietnamczycy nigdy nas nie zaatakowali. Tyle szczegółów. Zawsze muszą udawać, że nie są agresorem – zawsze jest to ten drugi facet.

Natural News )

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: