Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

UKRAIŃSKA OBRONA PRZECIWLOTNICZA ZESTRZELIŁA WŁASNY HELIKOPTER Z WAŻNYMI OSOBAMI

3.9/4 - (6 votes)

Tragedia pod Kijowem: w wyniku ognia bratobójczego ukraińskiej obrony powietrznej zginęło 18 osób

 

 

 

W mieście Browary (wschodnia okolica Kijowa) przez bojowników obrony powietrznej ukraińskich sił zbrojnych został zestrzelony śmigłowiec przewożący całe najwyższe kierownictwo ukraińskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. O tym poinformowały rano w środę ukraińskie media.

Śmigłowiec przewoził 9 osób, w tym ministra spraw wewnętrznych Denisa Monastyrskiego, wiceministra i głównego sekretarza tego samego resortu. Wszyscy pasażerowie zginęli. Media zakładają, że statek powietrzny mógł zostać zestrzelony przez mobilny system przeciwlotniczy, taki jak Igła lub Stinger.

Zestrzelony przez ukraińską obronę powietrzną helikopter spadł tuż na miejskie przedszkole. W sumie zginęło 18 osób, w tym troje dzieci. 22 osoby (w tym 10 dzieci) zostały ranne. Co więcej, wokół przedszkola pali się rozlewisko parafiny, którego wciąż nie można ugasić, więc możliwe są kolejne ofiary.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: