Uczestnicy Al Gore Schools Davos: Globalne ocieplenie jest „odpowiednikiem 600,000 XNUMX bomb zrzuconych na Hiroszimę dziennie”

1/5 - (1 vote)

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Jako wiodący rzecznik technokratów ds. Zrównoważonego rozwoju, znanego również jako technokracja, Al Gore jest naprawdę więźniem, który desperacko chce przejąć azyl. Jego szalona tyrada jest tak dalece nie do pomyślenia, że ​​tylko inni uczestnicy Davos mogliby kiwnąć głową w porozumieniu. 

To są ludzie, którzy chcą rządzić światem? ⁃ Redaktor TN

Al Gore testuje swój performatywny tryb Greta na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos w tym tygodniu. Były wiceprezydent i demokratyczny kandydat na prezydenta, który już w latach 1990. był dubbingowany na łamach The Washington Post jako „bardzo nudny” i mający „naturalnie sztywną, drewnianą osobowość” przez chwilę (i bardzo niezręcznie) próbował przejść w tryb bestii aktywisty klimatycznego podczas panelu pytań i odpowiedzi.

Jego próba w tym tygodniu wykonaj „Chwilę Grety” i porzucił swoją notoryczną sztywność, co zaowocowało szaloną tyradą, w której twierdził, że emisje węgla i gazy cieplarniane zatrzymują „tyle dodatkowego ciepła, ile byłoby uwolnione przez 600,000 XNUMX bomb atomowych klasy Hiroszima eksplodujących każdego dnia na ziemi.”

Zgadza się, dobrze go usłyszałeś… sześćset tysięcy bomb na Hiroszimę każdego dnia – zgodnie z jego dziwaczną tyradą, którą dalej powiedział „wrzące oceany” oraz tworzenie „bomb deszczowych” i „rzek atmosferycznych”, co skutkuje milionami „uchodźców klimatycznych”.

„Oczekuje się, że liczba uchodźców klimatycznych osiągnie miliard w tym stuleciu”… powiedział, po czym zwrócił się do „ksenofobii”, która w jakiś sposób rozpętała się na świecie w wyniku „bomb z Hiroszimy”.

 

Następnie Gore może być może zainscenizować własne aresztowanie podczas protestu klimatycznego obok swojego bohatera.

wtedy może tylko może, znów będzie ważny – czego wyraźnie tak desperacko pragnie.

Tymczasem w pewnym momencie elity Davos są zajęte podsycaniem prawdziwej wojny…

 

PDF

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: