pfizer mrna
Posted by Mforum
461 views
Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
371 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
224 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
318 views

Tezy o czarnej zimie 

5/5 - (1 vote)

Tezy o czarnej zimie

MSM i alternatywne media nagle i niespodziewanie są całkiem jednomyślne w swoich przewidywaniach:

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ta zima będzie najczarniejsza w historii. Będą środki koronowe na niespotykaną skalę, wojna nuklearna jest tuż za rogiem, a blackout jest prawie pewny. Warunki wojny domowej najpierw wstrząsną Niemcami – a przynajmniej RFN – a potem całym światem. Podczas gdy krew spada z nieba, a niebo spada na nasze głowy, cztery (lub pięć)

Pojawiają się apokaliptyczni jeźdźcy i zmuszają matki do pożerania własnych dzieci.

Sianie paniki jest tak wszechobecne, tak płytkie, że obraża nawet umysły upośledzonych umysłowo i jest przeprowadzane tak obrzydliwie jednocześnie na wszelkiego rodzaju frontach, że uważamy za stosowne cofnąć się nie tylko o jeden, ale kilka kroków wstecz i zadać sobie pytanie: o co w tym wszystkim chodzi?

Czy alternatywne media przyjęły sensacyjny charakter MSM? Wydaje nam się to pewne. Czy weszli w permanentny kryzys z własnej woli, czy dlatego, że ktoś za to płaci jak MSM? To również wydaje się więcej niż możliwe.

Nasza główna teza brzmi zatem: w tej czarnej zimie nic się nie wydarzy!

Tak więc, oczywiście, wiele rzeczy się wydarzy, w tym wiele złych, ale jedno katastrofalne wydarzenie, na które wszyscy czekają, nie wydarzy się.

Teza 1: Nie będzie blackoutu

Od ponad roku czekamy na całkowite zaciemnienie, podobnie jak inne na Deutsche Bahn, które potem nie nadchodzi. Ostatnio zamknięcie trzech kolejnych elektrowni jądrowych na przełomie 21/22 roku okazało się śmiertelnym ciosem dla sieci energetycznej. A jednak nic się nie stało.

Czy tej zimy będzie ciasno prąd? Absolutnie! Czy będą trwające przerwy w dostawie prądu, tj. regionalne przerwy w dostawie prądu z powodu zbyt małej ilości energii? Najprawdopodobniej! Czy blackout jest w 100% wykluczony? Nie, oczywiście, że nie. Ale nawet ten scenariusz dotarł teraz do MSM i jest tam nadużywany jako zapalnik paniki. A to powinno wzbudzić podejrzenia.

Teza 2: Nie będzie wojny nuklearnej

Pomijając fakt, że prawdopodobnie nie ma bomb atomowych, nawet gdyby istniały, użycie ich przez psychopatów w Waszyngtonie byłoby bardzo mało prawdopodobne. Jeśli śledzi się narrację głównego nurtu na temat zimnej wojny i nie ocenia się jej już jako ustawionej gry, która istniała tylko po to, aby utrzymać ludzi w strachu, to widać, że fronty między Wschodem a Zachodem były w tym czasie znacznie zaostrzone, a użycie broni jądrowej, np. w kryzysie kubańskim, było znacznie bardziej prawdopodobne.

Teza 3: Nie będzie fali zgonów poszczepiennych

Nie zrozumcie mnie źle: Niemniej jednak podejmowane są próby rozprzestrzenienia płaszcza milczenia nad wszystkim, można to zrobić z istniejącym materiałem statystycznym, uważną obserwacją nagromadzenia misji RTW i kwestionowaniem środowiska osobistego (zwłaszcza jeśli jeden lekarze ratunkowi, med. Personel itp.) już zauważają, że cierniki umierają jak muchy. Także w Rosji. I to właśnie robią media alternatywne. Podsumowując, można odnieść wrażenie, że pewien rodzaj przyjemności byłby odczuwalny w odpowiednich sprawozdaniach.

Ale śmiertelność na wysokości, która byłaby naprawdę widoczna, naprawdę niezaprzeczalna, jak wielu przewidywało na jesień ubiegłego roku, nie nastąpi. Wydaje się, że substancje zostały zafałszowane w taki sposób, że prawie wszyscy użądleni ludzie chorują jakoś, prawdopodobnie bezpłodnie, ale tylko stosunkowo niewielka część przewraca się bezpośrednio i jest to celowe. Tak długo ci, którzy pozostali przy życiu, mogą postrzegać siebie jako dowód i twierdzić, że zupa bagienna jest „bezpieczna i skuteczna”, bez względu na to, jak wysokie jest ich ciśnienie krwi naraz, jak rażące problemy z sercem nagle mają przez przypadek i bez względu na to, jak często zarażają się koronawirusem.

Teza 4: Nie będzie drastycznych środków koronawirusowych

Tak, chociaż koronawirus „się skończył„, Niemcy mają obecnie najbardziej obstrukcyjne i obrzydliwe środki na świecie, być może z wyjątkiem Chin. Obowiązek filtrowania kawy w pociągach dalekobieżnych i gabinetach lekarskich, gdy pominięto możliwość alternatywnego założenia maski chirurgicznej, ma coś więcej niż obrzydliwość. A może nawet spróbują to dalej rozwijać.

Ale testy wytrzymałościowe, mega-rażąca presja szczepień, dyskryminacja i quasi-uwięzienie nieszczepionych w domu, nie widzimy, aby to się powtórzyło. Gdyby to była opcja, nie podniosłbyś nagle wszystkich tych rzeczy wiosną 22. Wtedy nadal byśmy dyskryminowali. Przez pół roku żadna locha nie mówi o statusie szczepień i jest tylko kilka nisz, zwłaszcza w sektorze zdrowia, w których nadal wymagane jest coś takiego jak szczepienie lub dowód testu, dzięki czemu nawet tam można stosunkowo łatwo odmówić, przynajmniej według naszego doświadczenia.

Powodem tego są prawdopodobnie dwa dość proste czynniki: po pierwsze, nie można utrzymywać ludzi w ciągłej histerii, a po drugie, był zbyt duży opór (nasz ruch z pewnością zrobił wiele złego i wielu protagonistów okazało się niekompetentnymi lub oszukańczymi, lub jednym i drugim, a w wielu miejscach można było odnieść wrażenie, że poszczególne działania osiągnęły niewiele lub nic. Ale w masach opór, choć zdezorganizowany, a czasem wręcz żenujący, był w stanie zapobiec warunkom takim jak w Chinach, które również chcieli wprowadzić tutaj).

Teza 5: Nie będziemy głodować

Przynajmniej nie tej zimy. Ataki na łańcuchy dostaw są rażące i przerażająco otwarte (ten z Nordstream 1 i 2 był również dość oczywisty) i z pewnością będą dalsze wzrosty, dopóki zwykły ogórek nie będzie kosztował 3 euro. Będą rzeczy, których już nie ma lub tylko sporadycznie na półkach. Banki żywności i inne organizacje pomocowe będą (nad)wykorzystywane jeszcze bardziej. Ale nie będzie żadnych lub tylko bardzo sporadyczne bitwy dystrybucyjne na dole społeczeństwa w tym sensie, że ludzie walczą o żywność przed centrum pomocy.

Teza 6: Nie zamarzniemy na śmierć

Tak jak będą braki prądu i przerwy w dostawie prądu, dostawy gazu i innych surowców grzewczych staną się coraz trudniejsze. Będą próbowali zmusić nas do „oszczędzania”, wysłać zwiadowców grzewczych do mieszkań i pozwolić ostygnąć budynkom publicznym. Może nawet zrobią blokadę energetyczną i powiedzą nam, że tylko jeśli pozostaniemy w domu, do czego jesteśmy przyzwyczajeni z czasu blokady koronawirusa, aby zaoszczędzić koszty paliwa i ogrzewania w biurach, tylko wtedy możemy zapobiec krachowi energetycznemu. Ale miliony ludzi nie będą kucać i marznąć w swoich zimnych mieszkaniach.

Teza 7: Nie będzie wojny domowej

Już w 2009 roku Ulfkotte napisał książkę „Vorsicht! Wojna domowa” i przepowiedział wkrótce powszechne „zamieszki” (także taki fajny eufemizm!) z powodu islamskich terrorystów i migrantów. I tak, statystyki przestępczości są prawdopodobnie, coraz częściej od 2015 r., mocno fałszowane, całkiem analogiczne do liczb dotyczących zgonów poszczepiennych. Ale nie mamy warunków przypominających wojnę domową i one nie nadejdą, przynajmniej nie tej zimy. Będą sporadyczne gwałtowne starcia między protestującymi a policją, podobnie jak wskaźniki przestępczości gwałtownie wzrosną. Życie stanie się nie tylko droższe, ale także bardziej niepewne. Ale wojna domowa, z otwartą przemocą na ulicach i brakiem policji, będzie nadal ograniczona do gett, gdzie od lat jest gorzką rzeczywistością.

Konkluzja:

Jak wyjaśniono w naszym ostatnim tekście na stronie głównej „Nie bój się!„, NWO karmi się naszym strachem. Dziś jest to bardziej oczywiste niż kiedykolwiek wcześniej. Alternatywne media są teraz stosunkowo otwarcie zaangażowane w tę grę siania strachu. Co to mówi o tych alternatywnych mediach, możesz odpowiedzieć sobie sam, bez zapisywania tego wprost.

Nasza wskazówka na czarną zimę brzmi zatem: Przestań spożywać nie tylko MSM, ale także alternatywne media! Nie ma absolutnie żadnego sensu czytać codziennie kilku artykułów o innych skutkach ubocznych szczepionek, o kolejnym sportowcu, który został nagle i niespodziewanie oderwany od życia w zupełnie niewyjaśnionych okolicznościach, o najnowszych planach sygnalizacji świetlnej, WEF lub administracji Bidena lub w jakim stopniu zasady koronawirusa zostały już ponownie zmienione.

Rób swoje! Staraj się czynić dobro w swoim środowisku. To wystarczy. Nadmierna konsumpcja mediów, przynajmniej dla wielu ludzi, prowadzi również do poczucia bezsilności, ponieważ czujecie, że musicie reagować na całe gówno, które dzieje się każdego dnia, ponieważ nagle widzicie siebie walczącego samotnie z wielkim kabałem i myślicie, że musicie opracować plan, aby ich pokonać.

Ale nikt z nas nie opracuje takiego planu, a przynajmniej nikt sam. „Plan” polega lub powinien być taki, że każdy po prostu robi wszystko, co w jego mocy, aby oprzeć się gównu, edukować ludzi, którzy są gotowi to zrobić i upewnić się w ich środowisku, że nie jesteś już tak zależny od systemu. To wystarczy. Żadna partia, czy to AfD, czy baza, nie uratuje nas przed tym bałaganem i jeśli pojawi się „zbawiciel”, niezależnie od tego, czy nazywa się Putin, Trump, Meloni czy Wagenknecht, będzie fałszywym zbawicielem.

Następnej wiosny nadal będziemy tam – bogatsi w jedną lub drugą frustrację lub deprywację, w jednym lub drugim zdenerwowaniu lub skandalu. Wiosną przyszłego roku Komitet Koronawirusowy nadal będzie się demontował. Następnej wiosny Ernst Wolff Krissy Rieger nadal będzie udzielać wywiadów i mówić o „menedżerach finansowych Blackrock i Vanguard”, jakbyśmy nigdy wcześniej nie słyszeli tych nazwisk.

Przynajmniej jeśli chodzi o nas z czołówki szpicy, uważamy, że nadszedł czas, aby Normies przyłączyli się do ruchu w zauważalnych proporcjach i zaczęli walczyć o swoją własność, wolność i dzieci. Tak, idziemy o krok dalej i mówimy: wy, którzy jesteście na pierwszej linii frontu od dwóch i pół roku, którzy organizujecie demonstracje, rozdawaliście ulotki, pomagaliście budować partie polityczne i rozmawialiście z rodziną, sąsiadami, przyjaciółmi i znajomymi, naprawdę zasługujecie na cholerną przerwę.

Uważamy, że teraz kolej na innych, aby powiedzieć „nie”, odważyć się zrobić coś ze sobą, z głośnym protestem. Każdy, kto biega z choćby jednym okiem otwartym, musiał już zdać sobie sprawę, że jesteśmy oszukiwani od początku do końca. A każdy, kto jeszcze nie zdał sobie z tego sprawy, jest albo całkowicie wolny od mózgu, albo celowo przybił ideologiczne klapki na oczach.

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: