Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

INFORMACJE BIEŻĄCE.
Posted by Enigma2021
271 views
Dzień Świra. 2002.
Posted by Joana100
176 views

Szczepionka mRNA firmy Pfizer może być również odpowiedzialna za uszkodzenie nerek

5/5 - (2 votes)

Szczepionka mRNA firmy Pfizer może być również odpowiedzialna za uszkodzenie nerek

Symboliczny obraz: ludzkie nerki; Źródło (C) Freepik

Badanie nowozelandzkie oparte na danych z rządowych baz danych pokazuje gwałtowny wzrost uszkodzenia nerek po podaniu eksperymentalnych zastrzyków genu Pfizera. Jest to niezwykle niepokojące. Odnotowano również inne problemy zdrowotne.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nowa Zelandia ma krajową bazę danych zdrowia z milionami zarejestrowanych osób. Teraz nowozelandzcy naukowcy przyjrzeli się tym danym i znaleźli oczywisty związek między zastrzykami mRNA Pfizera a poważnym uszkodzeniem nerek. Podsumowali to w badaniu, które jednak nie zostało jeszcze sprawdzone przez innych badaczy.

W swoich badaniach naukowcy odkryli w sumie 1 800 dodatkowych przypadków „ostrego uszkodzenia nerek” w ciągu trzech tygodni od podania zastrzyku genu Pfizera. Nerki zasadniczo działają jak filtr krwi, a urazy nerek są często wynikiem zmniejszonego przepływu krwi do nerek. Jest to kolejna wskazówka, że te zastrzyki mRNA znacznie zwiększają ryzyko sercowo-naczyniowe. Ponadto naukowcy odkryli zwiększone wskaźniki zapalenia serca, skrzepów krwi i uszkodzeń płytek krwi w tygodniach następujących po jednym lub obu szczepieniach. Umieścili te eksperymentalne zastrzyki genowe w statystycznym związku z czterema z dwunastu zbadanych chorób.

Biorąc pod uwagę, że są to kompleksowe dane od ponad czterech milionów ludzi (około 80 procent Nowozelandczyków uważa się za „w pełni zaszczepionych”), zestawy danych są bardzo interesujące, ponieważ można je porównać z tymi z poprzednich lat. Ponadto ścisła polityka zerowego Covid rządu Nowej Zelandii oznaczała, że w momencie podawania tych eksperymentalnych zastrzyków mRNA nawet wirus nie może być obwiniany za negatywne skutki zdrowotne.

Szczepionka mRNA firmy Pfizer może być również odpowiedzialna za uszkodzenie nerek (report24.news)
The following two tabs change content below.
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: