pfizer mrna
Posted by Mforum
473 views
Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
377 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
226 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
321 views

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia : Zaręczam, że COVID-19 nie będzie już stanowił dla nas problemu .

2/5 - (1 vote)

– Na chwilę obecną w Polsce nie ma nowego wariantu koronawirusa Omikron. Oczywiście jest on bardziej zakaźny, ale mniej obciąża nasz organizm, więc COVID-19 nie stanowi w tej chwili większego zagrożenia – w radiu Plus powiedział dzisiaj (20.01.2023 r.) rzecznik ministerstwa zdrowia Wojciech Andrusiewicz.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 Do 13-14 stycznia notowaliśmy w Polsce spadki zakażeń covidowych. W tej chwili jesteśmy mniej więcej na poziomie średnio 300 zakażeń dziennie. Oczywiście mówimy o zakażeniach odnotowywanych w systemie, bo podobnie, jak w przypadku grypy, część osób przechorowuje COVID-19 w domu, a u części lekarz POZ nie przeprowadza testu – powiedział Andrusiewicz.- Zaręczam, że COVID-19 nie będzie już stanowił dla nas problemu (…) Wbrew wszelkim modelom, z którymi stykamy się od początku walki z pandemią, nie spodziewamy się drastycznych wzrostów.

Rzecznik MZ wskazał za to, że aktualnie w szpitalach przebywa 800 dzieci z powodu grypy, zaś z powodu Covid-19, tylko 70 i dodał, że sytuacja może się w każdej chwili zmienić.

I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno temu rządowi eksperci od Covid-19 kreślili apokaliptyczne wizje: przepełnione szpitale-stadiony, zgony niezaszczepionych, powikłania “pokowidowe”. Jak widać, jest zupełnie odwrotnie. Stadiony służą rozgrywkom sportowym, a częstsze zgony dotyczą tych, którzy jako pierwsi w kolejce ustawiali się po szczepionkę na Covid-19.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: