ROZDZIAŁ 52. TAJEMNICA GÓR BUCEGI. CZĘŚĆ 9. DWAJ SYNOWIE BOGA (LEKTOR)

4/5 - (1 vote)

_

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

 

ROZDZIAŁ 52. TAJEMNICA GÓR BUCEGI.

CZĘŚĆ 9. DWAJ SYNOWIE BOGA (LEKTOR)

Jesse i Jeshu, Jeshua i Jesza oraz Lesze. Tak różnie, młodego Emmanuela, żyjącego od najmłodszych lat w Gąskach nad Wisłą, nazywali znajomi. Znali go, miłowali i wspierali rodzinną, małomiasteczkową w owym czasie – miłością społeczności żyjącej, na handlowym, Bursztynowym Szlaku. Troszczyli się i piastowali go. Matkowali mu i ojcowali jak sierocie, pod przeciągającą się latami, nieobecność jego rodziców. Od najmłodszych lat, dmuchali i chuchali na Niego – jak na, Żywe Słońce. Urodzony na emigracji matki Laszki, Panny Maryi w Palestynie, Emmanuel począł się tam za jej przyzwoleniem. Nie z powodu lubieżności czy z jej żalu do starego, aseksualnego już męża impotenta, a tak właściwie to, opiekuna, lecz dlatego, że tego dnia, dokładnie przeżyła to, co wyśniła ostatniej nocy. Uznała swoją senną wizję za proroczą, tym bardziej, że poprzedniego dnia Józef jej opowiadał, jakie to ważne są biblijne sny. Postanowiła więc, podporządkować się swojej sennej wizji Perunowi i Perunacie, i sprawdzić czy tak się sprawy mają, że będąc dziś w gaju oliwnym pocznie. Podobnie jak piętnaście lat wcześniej, jej matka Anna, córka Stolannusa i Emerentianny, nie mogąc doczekać się potomstwa. Pozostawała bezpłodna z mężem Joachimem i to ona pierwsza w sposób zaprojektowany przez dwoje duchowych Bogów, poczęła ją, wsuwając do własnego płodnego łona, listek oliwny z nasieniem, ofiarowanym jej przez płodnego ofiarnika, Lechitę Dadźboga.

Dwaj Synowie Swaroga

Bracia, starszy o piętnaście lat Dadźbog Swaróg i Bożydar Swaróg z ciała, byli potomkami Króla Lecha (pisownia starożytna podaje – Króla Leha). Dadźbog na prośbę Anny, podał jej swoje nasienie na wąskim, wrzecionowatym listku oliwnym, które – miłując Joachima – wprowadziła do łona. Tak poczęła się matka Emmanuela. Pokrewieństwo z Królem Dawidem jest, i zawsze było żadne. Nie pierwszy raz Palestyńczycy zakpili z Religii.

Obaj synowie byli zwerbowani przez najemników, do Rzymskiej Legii Cudzoziemskiej. Ofiarnicy kapłani Lechitów – Sławian. Dadźbog Swaróg i Gabriel Bożydar Swaróg. Pierwszy z nich z babcią Anną, począł Matkę Maryję, a drugi z Matką Maryją jej Syna Emmanuela. Obaj nie pierwszy raz jako doskonali, stuprocentowi dawcy nasienia, zaczerpnęli nasienia każdy ze swojego ofiarnego łona, rozwiązując kobietom ich życiowe problemy.

Gabriel Bożydar Swarożyc z powodu problemów z wymawianiem jego godności przez obcokrajowców, przyjął imię – Tyberiusz Juliusz Abdes Pantera. Z jego nasienia począł się Emmanuel, przezwany Jezusem. Obecnie jego ciało spoczywa na terenie Rzeszy Niemieckiej w Bingerbrück.

Gabriel Bożydar Swaróg, czyli Abdes Pantera (dwa pierwsze imiona otrzymał po zakończeniu służby w Legii, i pochodzą one od Cesarzy pod którymi służył). Także i on miał tej nocy sen. Przyśniło mu się wszystko, łącznie z czasem i miejscem gdzie będzie czekała niewiasta. Również szczegółowo z tym, że urodzi mu ona jego biologicznego syna, którego mąż kobiety, a za razem ojczym dziecka nie zaakceptuje. Że dziecko będzie znaczyło w skali całej ludzkości, i będzie lepiej jeśli je od Józefa odkupi i weźmie do siebie na wychowanie. Wiedział że Józef wyprze się ojcostwa i przysięgnie się na wszystkie świętości, że nie kochał się i nigdy, przenigdy nie będzie się zbliżał do Maryi która będzie mu i jego synom usługiwała. Zobaczył we śnie jak jego syn razem z matką jest poniewierany przez starszych braci. Jak jest traktowany, jak ten od macochy i poczęty z nierządu.

Pozostawił Maryi swoje namiary i obiecał, że zjawi się natychmiast kiedy zakończy się okres karmienia piersią, a ona go wezwie aby go stąd zabrał.

Emmanuel Swaróg co się wykłada Światłość Słońca, Boga i Nieba. Był genetycznie czystym Lachem bez modyfikacji. Z matki Lechitki z przymusu poślubionej z żydem od Dawida, co w tym momencie okazuje się bez najmniejszego znaczenia! Podejrzenie pochodzenia było – skazą na honorze.

_

Jakich duchowych cudów w postaci sennych wizji, mój kochany Duchu, mój kochany Emmanuelu Perunie, musieliśmy współdziałając dokonać, aby tym właśnie przewidzianym, właściwym istotom ludzkim, najbardziej przysposobionym, zarówno pod względem fizycznym, psychicznym i duchowym, urodziły się najlepiej przygotowane do misji dzieci. Ileż było zabiegów by pierworodne trafiły w tym jedynym momencie do tych ciał.

Tak Perunato, wielka w tym Twoja zasługa. Jak trzeba poprowadzić duchowo wydarzenia, by niewiasta taktownie poprosiła mężczyznę o nasienie. Ileż trzeba duchowego starania, aby wywołać taki sen u mężczyzny, że ogląda go śpiąc tak uważnie, jak ogląda się rzeczywistość i rozpoznaje ludzi.

Zobacz na dzieci mój kochany, Immanuel wziął w swoje ręce dłonie Magdaleny. Zbliżył je do swoich ust. Całuje swój zaręczynowy pierścionek na jej serdecznym palcu. Ona teraz ujęła jego dłonie i dotknęła nimi naraz swoich zarumienionych policzków. Całują się zobacz. Ależ oni się kochają.

 

The following two tabs change content below.
Witam serdecznie wszystkich słuchaczy i czytelników! Na wstępie podaję link, | https://miziaforum.com/?s=Jednorozec | do strony z aktualizowaną na bieżąco listą moich artykułów. Artykuły te, czytane w kolejności będą w efekcie końcowym stanowić pełnię! Kronikę beletrystyczną prawdy - opartą, na wielu domysłach historycznych. Swoim zakresem obejmującą całą historię wszechświata. Dotknę z tej racji, niemal wszystkich zagadnień ogólnych, z którymi świat miał do czynienia, począwszy, nie od roku biblijnego stworzenia świata. (W ziemskim kalendarzu, cynicznie narzucona ludzkości rachuba lat zaczyna się od daty. Według żydowskich autorytetów religijnych nastąpiło to - 7 października 3761r. p.n.e. Stąd np. w roku 2022, trwa rok 5782/5783.) W kronice, cofniemy się dalej, o co najmniej 16 miliardów lat. Takie są plany na około 1000 artykułów. Na razie jest ich 25 - ponumerowanych od 000 do 024. Każdy z nich ma wersję audio, czytaną przez lektora. Czytelnicy zaślepieni, wychowani w starym systemie, których wiara, pozostaje dla nich niepodważalną świętością, mogą sobie darować czytanie tej lektury, którą spisuję moimi rękoma, a która obnaży milion obłudnych kłamstw. Pracuję zawodowo, dlatego piszę nieregularnie jak mam czas. Jeżeli widzisz w mojej pracy twórczej, potencjał odkrywania prawdy, która nas wyzwoli to wesprzyj mnie. Zmotywuj do pisania, bo dzieło wielkie a ja jestem jeden i czekają mnie miesiące spisywania prawdy i obnażania mitów. Proszę "postaw mi kawę" - wciskając przycisk na stronie i ustal kwotę. W ten sposób poczuję się zobligowany do pisania i ruszę do przodu.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: