Przyczyną śmierci klawiszowca Depeche Mode, Andy’ego Fletchera (60) było pęknięcie aorty- poszedł na szczepienie Covid przed śmiercią

5/5 - (1 vote)

Przyczyną przedwczesnej śmierci klawiszowca Depeche Mode, Andy’ego Fletchera (60) było pęknięcie aorty

Obraz symboliczny: serce ludzkie; Źródło (C) Freepik @brgfx

Już 26 maja założyciel Depeche Mode, Andy Fletcher, zmarł nagle i niespodziewanie. Kilka miesięcy później zespół opublikował wyniki badań medycznych. Aorta Fletchera była rozdarta. Jest to również efekt uboczny kampanii szczepień opisywanych na konferencjach patologicznych. „Weryfikatorzy faktów” zaprzeczają jakiemukolwiek związkowi.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak miało być zbadane, Andy Fletcher poszedł na szczepienie Covid przed śmiercią. Miał kanadyjskie świadectwo szczepienia. Pierwsze szczepienie otrzymał w 2021 r., więc nic nie wiadomo o dokładnym postępie innych „zalecanych i koniecznych” szczepień częściowych. 26 maja Fletcher przewrócił się i wykrwawił na śmierć. Jego aorta została zerwana – pomoc była niemożliwa. Następujące słowa można również rozumieć jako skrajnie cyniczne:

Odszedł naturalnie i bez długotrwałego cierpienia.

Na całym świecie wielu ludzi, w tym supergwiazdy, umiera nagle i niespodziewanie z powodu zawału serca, udaru mózgu i / lub chorób naczyniowych. Opierając się na ustaleniach doświadczonych patologów, Report24 wielokrotnie rejestrował, w jaki sposób szczepienia Covid mogą prowadzić do poważnego uszkodzenia układu naczyniowego, a nawet pęknięć.

W szczególności członkowie konferencji patologicznej skrupulatnie zbadali, w jaki sposób może dojść do uszkodzenia ścian naczyń i jakie ustalenia można dokonać w miejscu pękniętych żył. Udało im się wykryć białko kolca w takich miejscach. Ważne i interesujące są jednocześnie następujące raporty:

Profesor Bhakdi ostrzegał również wcześnie przed niebezpiecznym uszkodzeniem układu naczyniowego spowodowanym reakcjami autoimmunologicznymi. Równie ważne, co odważne, były ostrzeżenia dr Bridle’a, który był jednym z pierwszych, którzy stwierdzili, że białko kolca jest toksyczne dla siebie i prowadzi do uszkodzenia układu sercowo-naczyniowego.

Obrazowanie/sekcja: Pęknięte naczynie. W takich przypadkach zawsze znajdowano nacieki limfocytowe, dzięki czemu limfocyty nie straciłyby niczego w ścianie naczynia.

 

Nattokinase może ratować życie

Badania wykazały, że suplement diety „nattokinase” jest w stanie ponownie rozpuścić niezwykle szkodliwe białka kolca.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: