Mam chorom pompe
Posted by Enigma2021
275 views
COŚ O SZCZEPIENIU COVID
Posted by Mforum
276 views

Pijany komendant policji zdemolował restaurację a w hotelu straszył gości

Impreza zastępcy komendanta policji z Włodawy na Lubelszczyźnie zakończyła się…emeryturą. Jak informuje Gazeta Wyborcza – inspektor wraz z kolegami miał zdemolować restaurację na zamojskim rynku, a w hotelu wtargnąć do nieswojego pokoju i straszyć gości. Do incydentu miało dojść w nocy z 15 na 16 stycznia.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zastępca komendanta we Włodawie ( Lubelszczyzna) służył w policji od 1997 roku. Nadzorował tam między innymi pion kryminalny. Nie tak z pewnością wyobrażał sobie odejście na emeryturę.

Wszystko wydarzyło się w nocy z 15 na 16 stycznia. Z informacji Gazety Wyborczej wynika, że komendant udał się do Zamościa, gdzie spotkał się w jednej z restauracji z kolegami z dawnej komendy. Huczna impreza trwała kilka godzin. Przed północą dobiegła końca. Koledzy udali się taksówkami do domów, tymczasem komendant postanowił wrócić pieszo.

 Po drodze miał dostać się do jednego z lokali, gdzie zdemolował jego wystrój. Na tym nie koniec, bo w pokoju hotelowym miał otworzyć drzwi nieswojego pokoju, w efekcie doszło do skandalu i przepychanki z jego gośćmi – opowiada informator Gazety Wyborczej.

Do hotelu wezwano policję, która zatrzymała komendanta. Wiadomo, że był on pijany. Następnego dnia do Zamościa przyjechali w tej sprawie funkcjonariusze biura spraw wewnętrznych.

Śledczy chcieli przedstawić komendantowi zarzuty zniszczenia mienia i zakłócenia miru domowego. Obydwa przestępstwa nie są jednak ścigane z urzędu, tylko na wniosek osób pokrzywdzonych. A te ostatecznie tego nie zrobiły.

Do zdarzenia doszło w nocy z 15 na 16 stycznia. Już 17 stycznia, jak poinformował  rzecznik lubelskiej policji, komendant po złożeniu raportu o przejściu na zaopatrzenie emerytalne – został emerytem.

4.9/5 - (7 votes)

One thought on “Pijany komendant policji zdemolował restaurację a w hotelu straszył gości

  1. Kutas decyzją Komendanta Głównego został wyjebany z Policji …. nie widomo tylko czy decyzja KG była pierwsza czy złożenie wniosku o przejście na emeryturę …. jeżeli wniosek o przejście na emeryturę było pierwsze to Kutas nic nie traci …. KG mógł sobie go usuwać …. jeżeli druga opcja była pierwsza NO TO DOSTANIE PO FINANSACH .

    Po takich zachowaniach widać jak na dłoni jakie panuje MORALE w tych strukturach i to nie mówimy o zwykłych krawężnikach tylko o ludziach z WYŻSZEGO KORPUSU OFICERSKIEGO …. a co by było jak by miał przy sobie broń (być może miał) to nie wykluczone , że by i jej użył na ”wiwat” .

    Ile go kosztowało ”załagodzenie” sprawy z właścicielem knajpy i z gośćmi hotelowymi ? …… a zwykłemu Kowalskiemu nawet by na to nie pozwolono …. tylko dołek …. przedtem urobienie poszkodowanych aby złożyli zawiadomienia o przestępstwie …. i wszystko było by cacy .
    PODWÓJNE STANDARTY JAK HUJ ….. ale co nam zwykłym zjadaczom chlebka wymagać .

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: