Nożownik z Azerbejdżanu atakował kobiety w Krakowie .

5/5 - (2 votes)

Krakowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał grozić nożem dwóm kobietom. Jak się okazuje, tydzień wcześniej ten sam mężczyzna, obywatel Azerbejdżanu, zaatakował inną kobietę, używając przedmiotu przypominającego broń palną. Sprawca został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

8 stycznia w godzinach popołudniowych mężczyzna groził kobietom nożem na przystanku autobusowym w Parku Tysiąclecia w Krakowie. Policjanci zastali na miejscu dwie wystraszone kobiety. Dysponując rysopisem agresora, funkcjonariusze rozpoczęli patrolowanie okolicznego rejonu – informuje policja.

Napastnik zachowywał się agresywnie

Policjantom udało namierzyć się sprawcę, który okazał się bardzo agresywny. W pewnym momencie rzucił nożem w jednego z funkcjonariuszy, a następnie podjął próbę ucieczki

Napastnikiem okazał się 30-letni obywatel Azerbejdżanu. Policjanci podczas zatrzymania zabezpieczyli nóż, a w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 30-latka, przedmiot przypominający pistolet

Podobne zgłoszenie z Parku Tysiąclecia wpłynęło tydzień wcześniej, 1 stycznia. Z relacji wynikało, że młody mężczyzna przysiadł się do kobiety siedzącej na ławce, złapał ją za udo oraz przyłożył do jej głowy przedmiot przypominający pistolet. Wówczas mimo sprawdzenia okolicznego terenu nie udało się namierzyć mężczyzny – wskazuje policja.

Sprawcą obu czynów okazał się ten sam człowiek i usłyszał szereg zarzutów: naruszenia nietykalności cielesnej kobiety, kierowania gróźb karalnych wobec kilku kobiet, naruszenia nietykalności cielesnej policjanta, wywierania wpływu na czynności urzędowe poprzez czynną napaść na funkcjonariusza. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności – czytamy w komunikacie policji.

 

źródło : Interia.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: