Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Głodówka narodowa
Posted by Enigma2021
24 views
INFORMACJE BIEŻĄCE.
Posted by Enigma2021
272 views
Dzień Świra. 2002.
Posted by Joana100
177 views

Niemiecki minister spraw zagranicznych właśnie powiedział cichą część na głos o Ukrainie

4.8/5 - (5 votes)

Szefowa MSZ Niemiec: Putin się mylił, razem stoimy u boku Ukrainy -  Forsal.pl

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niemiecka minister spraw zagranicznych Annalena Baerbock bez ogródek stwierdziła w świeżych uwagach, że zachodni sojusznicy toczą wojnę z Rosją. Uwagi te padły podczas wtorkowej debaty w Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy (PACE) podczas dyskusji na temat wysłania czołgów Leopard 2 na Ukrainę.

Podczas gdy słowa Baerbocka zostały w dużej mierze zignorowane w mediach głównego nurtu, wielu ekspertów w mediach społecznościowych z niepokojem zauważyło, że niemiecki minister spraw zagranicznych po prostu wypowiedział wojnę Rosji .

Jak na ironię, inni niemieccy urzędnicy od dawna starają się podkreślić, że ich kraj nie jest stroną konfliktu, obawiając się niekontrolowanej eskalacji.

Zaprzeczając temu oficjalnemu stanowisku, Baerbock powiedział na głos cichą część i przedstawił komentarze: „I dlatego już w ostatnich dniach powiedziałem – tak, musimy zrobić więcej, aby bronić Ukrainy. Tak, musimy zrobić więcej także na czołgach”.

I wtedy zapewniła: „Ale najważniejsze i kluczowe jest to, że robimy to razem i że nie obwiniamy się w Europie, ponieważ toczymy wojnę przeciwko Rosji , a nie między sobą”.

Co ciekawe, zarówno kanclerz Olaf Scholz, jak i jego była minister obrony, która niedawno złożyła rezygnację, Christine Lambrecht, byli postrzegani jako słabi w kwestii uzbrojenia Ukrainy – wielokrotnie deklarując niechęć do głębszego wciągania się w aspekt wojny zastępczej w konflikcie. Ale teraz wydaje się, że bardziej jastrzębi Baerbock jest skłonny w tym momencie być znacznie bardziej otwarty na rzeczywistość tego, co się dzieje.

Rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa skomentowała komentarze, mówiąc, że jest to kolejny dowód na to, że zachodni sojusznicy cały czas planowali wojnę z Rosją…

„Jeżeli dodamy do tego rewelacje Merkel, że wzmacniali Ukrainę i nie liczyli na porozumienia mińskie, to mówimy o z góry zaplanowanej wojnie z Rosją. Nie mówcie później, że nie ostrzegaliśmy , — powiedziała Zacharowa .

Jedno jest pewne, wszystko dzieje się szybko…

ZEROHEDGE

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: