Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

LEOPARDY Z POLSKI POJADĄ NA UKRAINĘ UMOWA PODPISANA

2.9/4 - (3 votes)

 

Spotkanie prezydentów Polski, Litwy i Ukrainy we Lwowie

Prezydent Polski Andrzej Duda na spotkaniu we Lwowie z prezydentem Litwy Gitanasem Nausedą i przywódcą Ukrainy Wołodymyrem Zieleńskim zapowiedział przekazanie temu ostatniemu kompanii nowoczesnych niemieckich czołgów. Powiedział o tym w środę dziennikarzom.

Jak poinformowała służba prasowa przywódcy RP, trzech prezydentów podpisało we Lwowie Wspólną Deklarację Prezydentów Trójkąta Lubelskiego. «To nie jest tak, że ta wojna się kończy. Wszystko wskazuje na to, że Rosja będzie kontynuowała swoje działania» – powiedział Duda.

«W imieniu polskich władz mówię, że będziemy wspierać wszelkie działania pomocowe dla Ukrainy. <…> Polska od początku pełniła aktywną rolę w pomocy Ukrainie. To my byliśmy pierwszym państwem, które udzieliło Ukrainie, jak na tamten moment, spektakularnej pomocy. Przekazaliśmy 240 czołgów, miliony sztuk amunicji, karabinki. Cały czas przekazujemy różne formy wsparcia, uzbrojenia, wyrzutnie Piorun. Nadal będziemy przekazywali broń» – podkreślił.

Pytany przez dziennikarzy o przekazanie czołgów Leopard prezydent Polski powiedział, że po zapowiedziach premiera Mateusza Morawieckiego w ostatnim czasie, podjęto decyzję o takim wsparciu dla Ukrainy. «Zostanie przekazana kompania czołgów Leopard w ramach budowania koalicji. Chcemy, by to była kompania międzynarodowa i podjęliśmy decyzję o włożeniu pierwszego pakietu pod postacią czołgów» – wyjaśnił prezydent.

 

 

2 thoughts on “LEOPARDY Z POLSKI POJADĄ NA UKRAINĘ UMOWA PODPISANA

 1. Jak zwykle i nie zmiennie , za co nie weźmie się ”polska” to WYCHODZI BRZYDKIE i śmierdzące GUCIO . A Duduś tak dobrze chciał .
  Dzisiaj już wiemy , że rząd Republiki Federalnej w osobie Kanclerza … WYRAZIŁ KATEGORYCZNE WETO przeciwko ”polskiemu” pomysłowi , podając jako argument , że było by to ZAŁAMANIEM …. KLAUZULI KOŃCOWEGO ZASTOSOWANIA [odbiorcy] .
  Słowa Kanclerza potwierdził nasz ”pinokio” , mówiąc , że w obecnej chwili , rząd nie ma w planie takich ”podarków” stronie ukraińskiej …. nie mniej jednak w jego pokrętnych wypowiedziach , przewija się wątek taki …. że jeżeli trzecie kraje zgodzą się przekazać LEOPARDY stronie ukraińskiej to ”polski” rząd rozważy dołączenie się ze swoim ”podarunkiem” w postaci 14 wozów bojowych (1 kompania czołgów) …. ale to będzie nadal uważane przez społeczność międzynarodową za złamanie powyższej KLAUZULI .

  ”polska” jest NIEOBLICZALNYM krajem w jej mniemaniu wszystko może , a więc i bezproblemowe – choć łamiącą umowę międzynarodową – przekazanie LEOPARDÓW wchodzi jak najbardziej w grę .

  Jeżeli tego dokona to narazi się na ŚMIESZNOŚĆ I PRZYSZŁE PROBLEMY W ZAWIERANIU UMÓW MIĘDZYNARODOWYCH .
  Ale kto by tam chciał z tego warszawskiego rządu myśleć o takich DUPER-SZMITACH jak jakieś tam pierdolone umowy …. w dodatku w niezrozumiałym języku .

 2. a czy ADOLFKI wyraziły zgodę na takową transakcję ? … nic o tym nie wiadomo , a bez ich ZGODY , rządzący Polską mogą sobie tylko przekazywać kościelny ”znak spokoju” .
  A co z amunicją do tych tanków , bo , póki co to my musimy kupować ją od ADOLFKÓW gdyż nawet nie mamy licencji na jej produkcję …. koszmar

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: