Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
161 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
95 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
219 views

Kompletnie pijany Ukrainiec staranował ogrodzenie szkoły !!!

W czwartek, 19 stycznia, przed budynkiem szkoły w Łobudzicach miał miejsce groźny wypadek. Pijany Ukrainiec kierujący samochodem osobowym przejechał przez chodnik i wbił się w ogrodzenie szkoły. Na miejsce wezwano służby.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na szczęście o tej godzinie w tym miejscu nikt się nie znajdował. Gdyby to była 7:30 lub 8:00, możemy się domyślać, co mogłoby się wtedy wydarzyć. Apelujemy o rozwagę. Jeśli widzisz, że Twój znajomy wsiada za kółko na podwójnym gazie, zareaguj, nie dopuść do tego, albo w miarę możliwości mu to utrudniaj i poinformuj odpowiednie służby – przekazują druhowie z OSP Łobudzice, którzy interweniowali przy tym wypadku.

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, drzewo i droga

Kompletnie pijany 32-letni Ukrainiec jechał od Bełchatowa w stronę Zelowa. W miejscowości Łobudzice (gmina Zelów) przejechał przez chodnik i wbił się w ogrodzenie szkoły. „Seat uderzył w barierki ochronne, następnie w metalowe ogrodzenie szkoły podstawowej oraz w przydrożne drzewo. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy, miał około 1,5 promila alkoholu w organizmie i został przewieziony do szpitala. Doznał urazu głowy i prawej ręki” – oświadczyła Marta Płomińska z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie. Zdarzenie miało miejsce w czwartek o godzinie 4:55.

Może być zdjęciem przedstawiającym samochód i na świeżym powietrzu

Oprócz pijanego kierowcy nikt inny nie został ranny. Jak podał portal Dzień Dobry Zelów na miejscu oprócz funkcjonariuszy i zespołu pogotowia pojawili się również strażacy, którzy w pierwszej kolejności zajęli się udzielaniem pomocy poszkodowanemu, a następnie uprzątnięciem miejsca zdarzenia.

 

Może być zdjęciem przedstawiającym drzewo i droga

źródło : Lege Artis
3.7/5 - (3 votes)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: