Globaliści przejmują Ukrainę po tym, jak Zełenski ogłosił plany przystąpienia do Światowego Forum Ekonomicznego i podpisania umów kredytowych na odbudowę kraju

5/5 - (3 votes)

Zdjęcie: Globaliści przejmują Ukrainę po tym, jak Zełenski ogłosił plany przystąpienia do Światowego Forum Ekonomicznego i podpisania umów kredytowych na odbudowę kraju

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 Niezależnie od tego, czy zdaje sobie z tego sprawę, czy nie, prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski ma zamiar wydać naród swojego kraju kabale żądnych władzy globalistów, którzy będą wykorzystywać ich i ich naród dla jego zasobów i aktywów przez nadchodzące dziesięciolecia.

Według  The Post Millennial , ukraiński prezydent ogłosił w środę , że weźmie udział w Światowym Forum Ekonomicznym w Davos w Szwajcarii w styczniu, gdzie planuje podpisać umowy pożyczkowe z gigantem finansowym Blackrock na odbudowę kraju po wojnie z Rosją – co pokazuje nic nie wskazuje na to, by miał się szybko skończyć.

„Wołodymyr Zełenski i Larry Fink uzgodnili, że w najbliższym czasie skupią się na koordynowaniu wysiłków wszystkich potencjalnych inwestorów i uczestników odbudowy naszego kraju, kierując inwestycje do najbardziej istotnych i wpływowych sektorów ukraińskiej gospodarki”, czytamy w poście online. cytowany przez outlet.

„Specjaliści tej firmy już pomagają Ukrainie w zorganizowaniu funduszu na odbudowę naszego państwa” – powiedział Zełenski w wieczornym orędziu do narodu, według  Bloomberg News .

„Zgodnie ze wstępnymi porozumieniami zawartymi na początku tego roku między głową państwa a Larrym Finkiem, zespół BlackRock od kilku miesięcy pracuje nad projektem doradzania ukraińskiemu rządowi, jak ustrukturyzować fundusze na odbudowę kraju” – czytamy w poście. na oficjalnej stronie prezydenta Ukrainy . Dodano, że obaj mężczyźni „zgodzili się skupić w najbliższym czasie na koordynowaniu wysiłków wszystkich potencjalnych inwestorów i uczestników odbudowy naszego kraju, kierując inwestycje do najbardziej istotnych i wpływowych sektorów ukraińskiej gospodarki”.

„Podczas rozmowy podkreślono, że niektórzy liderzy BlackRock planują odwiedzić Ukrainę w nowym roku” – czytamy dalej. „Prezydent podziękował Larry’emu Finkowi za pracę profesjonalnego zespołu, który BlackRock przydzielił do doradztwa w zakresie strukturyzacji projektów odbudowy”.

Podczas gdy dziesiątki milionów ludzi na całym świecie od dawna podejrzewało, że Światowe Forum Ekonomiczne i jego założyciel Klaus Schwab są tylko przykrywką dla globalnej dominacji, ich podejrzenia zostały niedawno potwierdzone.

W wywiadzie dla chińskiej telewizji państwowej –  nawiasem mówiąc, wszystkie  fora publiczne w Chinach są państwowe lub kontrolowane – Schwab w końcu zdjął maskę, kiedy wychwalał autorytarny reżim komunistyczny i nazwał go „wzorem do naśladowania” dla wszystkich krajów.

Fox News Digital  poinformował :

84-letni Schwab wygłosił te uwagi podczas wywiadu z Tian Wei z CGTN na marginesie zeszłotygodniowego szczytu dyrektorów generalnych APEC w Bangkoku w Tajlandii. 

Schwab powiedział, że szanuje „ogromne” osiągnięcia Chin w modernizacji ich gospodarki w ciągu ostatnich 40 lat. 

„Myślę, że jest to wzór do naśladowania dla wielu krajów” — powiedział Schwab udając, że wierzy w „demokrację”, dodając, że każdy kraj powinien sam decydować, jaki system rządzenia wybiorą jego obywatele.

„Myślę, że powinniśmy być bardzo ostrożni w narzucaniu systemów. Ale model chiński jest z pewnością bardzo atrakcyjnym modelem dla wielu krajów” – dodał Schwab.

Fox News Digital zwrócił  następnie uwagę, że Schwab nie wyjaśnił, jakie aspekty chińskiego modelu rządzenia mu się podobają ani które jego zdaniem byłyby korzystne dla innych krajów.

„Chiny są rządzone przez absolutne rządy Komunistycznej Partii Chin (KPCh), która nie pozwala ludziom praktykować wybranej przez nich religii lub przekonań i nie toleruje sprzeciwu ani krytyki” aby ludzie, którzy wierzą w reprezentatywny rząd, naprawdę lubili.

Nawiasem mówiąc, według  strony internetowej CGTN , jednym z tematów dyskusji ze Schwabem było „globalne zarządzanie”.

„Ponieważ region ten jest obecnie jednym z najbardziej dynamicznych regionów świata, coroczne wydarzenia APEC stały się również centrami dla osób poruszających się i wstrząsających na całym świecie. Wśród nich jest Klaus Schwab, założyciel Światowego Forum Ekonomicznego. Usiadł z Tian Wei z CGTN i podzielił się swoimi obserwacjami na temat tego, czy główne gospodarki regionu i świata mogą wzmocnić globalne zarządzanie”, zauważył serwis informacyjny w poście wraz z wideo z wywiadu.

Źródła obejmują:

FoxNews.com

ThePostMillennial.com

President.gov.ua

 Natural News 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: