ukrainski kociol cz.2
Posted by jan zając
203 views
UKRAINSKI KOCIOL CZ.1
Posted by jan zając
186 views

Facebook i Instagram zezwolą teraz na udostępnianie zdjęć i filmów z nagimi piersiami na swoich platformach.

Rate this post

Zdjęcie: Nagość od przodu na Facebooku, aby uspokoić policję myśli trans

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Aby być bardziej „inkluzywnym” dla osób transpłciowych chorych psychicznie, Facebook i Instagram zezwolą teraz na udostępnianie zdjęć i filmów z nagimi piersiami na swoich platformach.

Meta, firma macierzysta zarówno Facebooka, jak i Instagrama, podobno sprzymierzyła się z prowadzoną przez LGBT kampanią „uwolnij sutek”, która mówi, że stare zasady zakazujące niemęskich sutków „utrudniają prawo do wyrażania opinii kobietom, osobom transpłciowym i niebinarnym ludzie.”

Rada Nadzorcza Meta zdecydowała, po wielu naciskach ze strony trans kultu, że zakazanie zdjęć sutków jest „nieinkluzywne” i stanowi naruszenie „praw człowieka”. W związku z tym w mediach społecznościowych pojawi się o wiele więcej trans sutków.

(Powiązane: Niedawno wprowadzono Klinikę Pediatryczną Transpłciowości Vanderbilta program „Trans Buddies”, aby szpiegować lekarzy i zgłaszać ich za „transfobię”.)

Problem pojawił się po tym, jak para, jedna transpłciowa, a druga niebinarna, próbowała opublikować swoje zdjęcia topless, aby zwiększyć świadomość na temat „operacji na najwyższym poziomie”. Obrazy zostały usunięte, co skłoniło parę do załamania w stylu Karen.

Rada Nadzorcza w Meta została szybko wezwana do zajęcia się tym problemem, ostatecznie decydując, że jej „[stara] polityka opiera się na binarnym spojrzeniu na płeć i rozróżnieniu między ciałami męskimi i żeńskimi” i dlatego musi odejść.

Niektóre feministki skarżyły się również, że jeśli mężczyźni mogą pokazywać swoje nagie piersi w mediach społecznościowych, to im też należy na to pozwolić. Wspólnie feministkom i transseksualistom udało się zmienić politykę zakazu sutków na Facebooku i Instagramie.

Co dalej: czy Facebook i Instagram zezwolą na umieszczanie na swoich platformach zdjęć okaleczonych „dolnych” genitaliów transseksualistów?

Jak zapewne pamiętacie, w 2013 roku wybuchła burza kontrowersji wokół zakazu publikowania przez Facebooka zdjęć kobiet karmiących piersią. Ta wywołana kontrowersja spowodowała, że ​​Facebook przeprosił za „błąd” i faktycznie zachęcił więcej kobiet karmiących piersią do udostępniania zdjęć swoich sutków na platformie.

„Rada Nadzorcza stwierdza, że ​​usunięcie tych postów jest niezgodne ze standardami społeczności Meta, wartościami lub obowiązkami w zakresie praw człowieka”, firma ogłosiła o swoich najnowszych zmianach, które dotyczą osób transpłciowych i niebinarnych.

„Te przypadki uwydatniają również fundamentalne problemy z polityką Meta”.

Przy obecnym stanie rzeczy to tylko kwestia czasu, zanim obłąkane umysłowo transseksualiści zaczną domagać się pozwolenia na popisywanie się okaleczonymi „dolnymi” genitaliami, w tym fałszywymi neo-penisami i neo-pochwami.

Niebo jest granicą, jeśli chodzi o to, czego żądają ci zboczeńcy, aby osiągnąć osobistą „euforię”, jak to nazywają. Ty, twoja rodzina i twoje dzieci musicie być narażeni na okaleczoną tkankę piersi i inne narządy rozrodcze, aby tranny poczuły się „akceptowane” – a jeśli się temu sprzeciwiasz, jesteś „transfobem”.

„Nie korzystam z Facebooka i nigdy nie będę” – napisał jeden z komentujących. „To nie jest środowisko przyjazne rodzinie”.

„Teraz stają się zdesperowani”, napisał inny, dodając, że Facebook i Instagram „to dawne fora mediów społecznościowych”, które staja na głowie, by zaspokoić zboczeńców w nadziei, że uratuje to ich wyniki finansowe.

„Meta potrzebuje pieniędzy”, zasugerował inny w tym celu. „Dużo pieniędzy.”

„Świat się zmienia i to wcale nie na lepsze” — napisał ktoś inny, zaniepokojony kierunkiem, w jakim podąża społeczeństwo, kłaniając się dewiantom seksualnym.

„Nikt już nie dba o Facebooka – to jest tak desperackie”, dodał inny do rozmowy.

W ramach żartu inna osoba napisała, że ​​Facebook i Instagram powinny po prostu zmienić nazwę na „FaceBreast” i „InstaMammary”, ponieważ to właśnie te platformy wybrały jako nowe motywy.

„Czy na pewno jesteśmy tymi dobrymi?” zapytał inny, sugerując, że być może Stany Zjednoczone i Zachód są prawdziwym złem na tym świecie.

Najnowsze wiadomości na temat transkultu można znaleźć na stronie Transhumanism.news .

Źródła tego artykułu to:

DailyMail.co.uk

NaturalNews.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: