Dziecko w USA umiera po transfuzji krwi od dawcy zaszczepionego na Covid

5/5 - (1 vote)

Oto tragiczna historia Baby Alex w USA, która zmarła w połowie grudnia, dwa tygodnie po tym , jak sprawa Baby W w Nowej Zelandii trafiła na pierwsze strony gazet na całym świecie.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czy transfuzja krwi jest bezpieczna? - Choroby - Polki.pl

Wraz z pojawieniem się zastrzyków mRNA, takich jak „szczepionki Covid”, pojawiają się nowe wyzwania związane z oddawaniem krwi. A wiele osób ma zastrzeżenia do transfuzji krwi osób zaszczepionych. Czy to w nagłym przypadku, zaplanowanej operacji, czy też dlatego, że potrzebujesz regularnych transfuzji z innych powodów medycznych. SafeBlood Donation stara się zapewnić swoim członkom możliwość pozyskiwania nieszczepionej krwi.  

Noworodek umiera po transfuzji krwi

Przez dr Pandę

Niestety, noworodek zmarł wkrótce po otrzymaniu szczepionej transfuzji krwi. Pomimo zorganizowania przez rodziców  ukierunkowanego dawstwa , szpital twierdził, że „nie jest w stanie zlokalizować” nieszczepionej krwi i  bez  zgody rodziców lekarze podali dziecku krew ze szpitalnych zapasów szczepionek.

Dziecko, Alex, urodziło się z wrodzoną wadą serca i wymagało operacji. Bliska przyjaciółka rodziny niedawno zmarła na zawał serca wkrótce po otrzymaniu „szczepionki” Covid-19. To skłoniło rodzinę do poszukiwania nieszczepionej krwi – którą znaleźli od członka lokalnego kościoła.

Po przejściu odpowiednich protokołów ukierunkowanych darowizn, aby upewnić się, że Alex ma nieszczepioną krew, szpital twierdził, że nie był w stanie zlokalizować oddanej krwi. Użyli krwi z zapasów szpitala – bez odpowiedniej zgody.

Dzień po transfuzji u Alexa pojawił się duży skrzep krwi w kolanie. Dostał najwyższą dawkę leków rozrzedzających krew. Niestety, leki rozrzedzające krew nie powiodły się i skrzep przedostał się do jego serca, co doprowadziło do jego śmierci.

Co gorsza, rodzice oskarżają szpital Sacred Heart’s Children’s Hospital w Spokane w stanie Waszyngton o usuwanie danych.

Międzynarodowy Bank Krwi dla Nieszczepionych został utworzony z członkami z co najmniej 16 krajów – Popyt na rakiety „Czystej Krwi””

Poniżej znajduje się raport opublikowany 1 grudnia 2022 r. przez The Gateway Pudit, podsumowany przez dr Paula Alexandra .

Nieszczepieni pacjenci, którzy wymagają transfuzji, mogą teraz uzyskać dostęp do „czystej krwi” dzięki nowej usłudze o nazwie „Bezpieczne dawstwo krwi”, którą uruchomił szwajcarski naturopata George Della Pietra.

SafeBlood Donation , która ma obecnie członków w co najmniej 16 krajach, ma długoterminowy cel otwierania banków krwi, które dostarczają jej członkom nieszczepione osocze,  donosi VICE VICE .

Według George’a Della Pietry zapotrzebowanie na „czystą krew” gwałtownie wzrosło na całym świecie.

Gateway Pundit wcześniej  informował  , że recenzowane badanie przeprowadzone we Włoszech wykazało, że 94% osób, które doświadczyły skutków ubocznych po otrzymaniu szczepionek mRNA, miało nieprawidłową krew i zawierało ciała obce miesiąc po szczepieniu.

Zgłoszono naturalne wiadomości  :

W tej chwili SafeBlood Donation ma członków w co najmniej 16 krajach, których celem jest założenie banków krwi, które dostarczają swoim członkom nieszczepione osocze. Plan zakłada również wywarcie presji na większą liczbę szpitali i organów ds. zdrowia, aby zezwoliły na „ukierunkowane oddawanie” specjalnie nieszczepionej krwi w tradycyjnych centrach krwiodawstwa.

„Władze medyczne zezwalają na ukierunkowane darowizny tylko w określonych sytuacjach, w których jest to konieczne z medycznego punktu widzenia, na przykład w celu pozyskania rzadkiej grupy krwi, ale odrzucają rosnące prośby o„ nieszczepioną ”krew z powodów etycznych i medycznych” – donosi jeden z mediów.

Nieszczepione banki krwi? Dowiedz się o rosnącym ruchu na rzecz czystych transfuzji , Natural News, 19 listopada 2022 r

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: