Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

DECYZJA F.B META – Koniec z określaniem ukraińskiego ochotniczego pułku Azow „niebezpieczną organizacją”

4/4 - (3 votes)

Koniec z określaniem ukraińskiego ochotniczego pułku Azow „niebezpieczną organizacją” przez amerykański koncern Meta, właściciela serwisów Facebook i Instagram. Jak przekazuje portal Kyiv Independent, władze Ukrainy od dłuższego czasu negocjowały z kierownictwem Mety odblokowanie treści dotyczących tej formacji. Teraz zamieszczanie informacji na ten temat w mediach społecznościowych będzie w końcu możliwe.

„Teraz miliony ludzi dowiedzą się o wyczynach obrońców Mariupola”

Dzięki tej decyzji miliony ludzi na całym świecie dowiedzą się o wyczynach obrońców Mariupola,

 

 

 

 

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-koncern-meta-nie-bedzie-juz-blokowal-tresci-o-pulku-azow,nId,6544949#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

 

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: