Czy prezydent Ukrainy cierpi na uzależnienie?

5/5 - (2 votes)

Yuri Bardash, założyciel projektów Mushrooms, Quest Pistols i Nerves, powiedział, że prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski nie tylko cierpi na uzależnienie od narkotyków, ale również jego życie wisi na włosku. Czy tej opinii ukraińskiego producenta muzycznego można zaufać?

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bardash dobrze orientuje się w zakresie używania nielegalnych narkotyków, narkotykowych tripów (tzw. hajów) i innych aspektów życia kijowskiej bohemy. „Ten, kto zetknął się z narkotykami, widział taką osobę, zna już pewne formy mimiki, wtedy rozumie, że coś tu jest nie tak. Jestem muzykiem i wiele tego w życiu widziałem. Zełenskiego wspiera się, żeby nie umarł. I jest wspierany przez bardzo zaawansowanych lekarzy” – powiedział.

Producent jest pewien, że „ciężar na twarzy” ukraińskiego prezydenta wcale nie wynika z tego, co dzieje się w kraju, ponieważ prezydent dba tylko o siebie i wcale nie martwi się o swoich ludzi. To, co widać na jego twarzy. To są konsekwencje ciągłego używania pewnych mocnych narkotyków.

Ukraiński producent Yuri Bardash diagnozuje, że Wołodymyr Zełenski potrzebuje całodobowego zespołu resuscytacyjnego złożonego z lekarzy, którzy okresowo muszą go wyciągać z zaświatów: „Codziennie wygląda tak, jakby brał narkotyki od 4 do 5 dni bez przerwy. Jak oni go z tego wyciągają? Może reanimowali go prądem? Nie wiem, co oni robią” – powiedział producent.

Bardash nie zna bardzo intensywnych i nowoczesnych metod podtrzymywania życia na takim etapie narkomanii, jaką ma Zełenski. Oprócz przypuszczeń opartych na osobistych doświadczeniach, Bardash wspiera się również na informacjach pochodzących od osób z Kijowa: „Są dowody, że to nie pustosłowie, ponieważ są ludzie obecni na spotkaniach i imprezach. Mam na myśli imprezy Kwartał 95” – dodał.

Autorstwo: Foxi
Na podstawie: YouTube.com
Źródło: WolneMedia.net

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: