Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
144 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
88 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
215 views

Córka „Króla Rock’n’Rolla” : Lisa Marie Presley zmarła niespodziewanie

Lisa Marie Presley zmarła niespodziewanie
Data aktualizacji 13.01.2023

Lisa Marie Presley nie żyje. Córka Elvisa i Priscilli Presley zmarła w szpitalu, gdzie podobno została przyjęta po zawale serca.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

We wtorek Lisa Marie Presley świętowała wraz z matką Priscillą Presley na rozdaniu Złotych Globów zwycięstwo aktora Austina Butlera, który gra jej ojca w filmie „Elvis”. Zaledwie dwa dni później muzyk już nie żyje. Jak jednogłośnie donoszą amerykańska agencja informacyjna AP i amerykański portal „TMZ”, zmarła wkrótce po przyjęciu do szpitala w Los Angeles. „Z ciężkim sercem muszę podzielić się druzgocącą wiadomością, że nasza piękna córka, Lisa Marie, nas opuściła” – powiedziała Priscilla Presley w oświadczeniu. „Była najbardziej namiętną, najsilniejszą i kochającą kobietą, jaką kiedykolwiek znałem”.

Z bezpośredniego otoczenia 54-latki portal informacyjny TMZ chce dowiedzieć się, że wezwani ratownicy Lisa Marie Presley najpierw musieli reanimować w swoim domu w Calabasas. Po wentylacji i masażu serca wyczuwalny był słaby puls. Piosenkarka została natychmiast zabrana karetką do pobliskiego szpitala.

Jej matka, Priscilla Presley, napisała w nocy na Twitterze, początkowo wciąż mając nadzieję na przemówienie: „Moja ukochana córka Lisa Marie została zabrana do szpitala. Teraz otrzymuje najlepszą opiekę. Proszę, miejcie ich i naszą rodzinę w swoich modlitwach. Czujemy modlitwy z całego świata i prosimy o prywatność w tym czasie” – napisała.


Lisa Marie Presley życie na zdjęciach


Lisa Marie Presley jest jedyną córką zmarłej legendy rock’n’rolla Elvisa Presleya i jego żony Priscilli. Urodziła się 1 lutego 1968 roku w Memphis w stanie Tennessee i, podobnie jak jej ojciec, rozpoczęła karierę w przemyśle muzycznym. Jej pierwszy album, „To Whom It May Concern”, został wydany w 2003 roku. Przetworzyła w nim śmierć swojego sławnego ojca i swoje nieudane małżeństwa.

Imago 87964594
Elvis Presley, jego żona Priscilla i córka Lisa Marie opuszczają szpital w Memphis w 1968 roku: Teraz zmarła w wieku 54 lat. (Źródło: Cinema Legacy Collection/The Hollywood Archive)

W sumie Lisa Marie Presley była czterokrotnie zamężna. Ma dwoje dzieci z Dannym Keough, aktorką Riley Keough i Benjaminem, który zmarł w 2020 roku. Jej drugim mężem był gwiazdor pop Michael Jackson, trzecim aktor Nicolas Cage. W latach 2006-2016 54-latka była żoną Michaela Lockwooda, z którym w 2008 roku miała bliźnięta Harper i Finley.

t-online.de

Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: