ukrainski kociol cz.2
Posted by jan zając
203 views
UKRAINSKI KOCIOL CZ.1
Posted by jan zając
186 views

Bieda w policji coraz większa , Śląska policja szuka…darmowych mebli !!!

Rate this post

Niecodzienne zadanie dla śląskich policjantów. Chodzi o ewentualne zdobycie… mebli, które mogłoby być wykorzystywane przez policję. Pod listem w tej sprawie podpisał się wiceszef śląskiej komendy.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Chodzi o szafy, biurka oraz krzesła. Te starsze są już częściowo zużyte, a w policyjnych jednostkach regionu przybywa etatów. Dodatkowo trzeba się też liczyć z ograniczeniami budżetowymi, dlatego pojawiło się pytanie czy wspomnianych mebli, poza oczywiście kupowaniem, nie można również zdobyć np. przez darowiznę od instytucji, które z policją współpracują.

Pismo jakie dostali  policjanci od wiceszefa śląskie komendy /Policja

To np. sądy, prokuratura, wojsko, strażacy czy samorządy.

Chodzi o meble, które tam nie są już potrzebne, ale ciągle nadają się do użycia. W urzędzie w Sosnowcu reporter RMF FM usłyszał, że każdy, kto o taką pomoc poprosi, również policja, jeśli będzie to możliwe, może liczyć na wsparcie.

Wszelkie szczegóły policjanci mają przekazywać do wydziału zaopatrzenia Komendy Wojewódzkiej w Katowicach do piątku.

(…) W związku ze zwiększeniem stanów etatowych jednostek policji woj. śląskiego a także wyeksploatowaniem części asortymentu kwaterunkowego – zaistniała konieczność pilnego zakupu lub pozyskania, w głównej mierze szaf ubraniowych biurek pracowniczych oraz krzeseł (…) – to fragment listu, który trafił do sląskich policjantów od wiceszefa komendy.

żródło : RMF FM

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: