Mam chorom pompe
Posted by Enigma2021
273 views
COŚ O SZCZEPIENIU COVID
Posted by Mforum
275 views

Żona Zełenskiego wydała 40 000 dolarów na zakupy w Paryżu, żądając od USA, by dały Ukrainie więcej pieniędzy

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Olena Zełenska, żona prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, podobno wydała 40 000 dolarów na zakupy w Paryżu podczas wizyty w tym kraju, aby zażądać od świata wysłania większej ilości pieniędzy na Ukrainę, twierdzą pracownicy sklepów online.

Zelenska jest znana ze swojego zamiłowania do mody projektantów i pojawiła się na okładce magazynu Vogue w pierwszych dniach wojny, zatytułowanej „Portret odwagi: pierwsza dama Ukrainy, Olena Zelenska”.

Co ciekawe, Vogue próbował przedstawić pojawienie się Zełenskiej na okładce magazynu jako część działań wojennych Ukrainy na „frontowej linii”.

„Na Ukrainie dziesiątki tysięcy kobiet były na pierwszej linii frontu, w tym w walce, a rola Zełenskiej coraz bardziej zwracała się w kierunku dyplomacji pierwszej linii” – powiedział Vogue.

Prowadzący Fox News, Tucker Carlson, skrytykował prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego w swoim ostatnim programie, ogłaszając go „zarozumiałym obcokrajowcem w koszulce” , któremu Stany Zjednoczone nie są nic winne.

„Zełenski potrząsa teraz naszym tchórzliwym Kongresem, aby uzyskać więcej gotówki w momencie, gdy nasza własna gospodarka, nasze własne granice się załamują” – dodał Carlson .

Carlson dodał do tego klip, w którym Zełenski poprosił o 38 miliardów dolarów na uzupełnienie deficytu w budżecie kraju i 17 miliardów dolarów na odbudowę „infrastruktury krytycznej”. Prezydent Ukrainy zwrócił się również o środki na zaspokojenie potrzeb energetycznych kraju.

„Co? Jakiś zarozumiały cudzoziemiec w koszulce żądający pieniędzy na swoje krytyczne potrzeby gospodarcze? Mamy też krytyczną ekonomię, kolego. Kim jesteś, trollu? Idź stąd. Od kiedy ten facet ma prawo do naszego skarbca? — zapytał Carlson. „Nie jesteśmy temu facetowi nic winni, ani jednej rzeczy. Powodzenia, kolego. Otóż ​​to. A gdy nasza gospodarka się degraduje, a granica zniknęła, ten facet robi nam wykład z jakąś listą bożonarodzeniową, na przykład: „Chcę to, tamto i też chcę rower!”. Wyślij to, szybko! Naprawdę? Do góry, kolego.

Pomoc USA dla Ukrainy wynosi 68 miliardów dolarów według stanu na grudzień 2022 roku, a Biały Dom Biden właśnie zwrócił się do Kongresu o kolejne 37,7 miliarda dolarów.

 

5/5 - (1 vote)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: