Todd Callender ostrzega: Eksperymentalne mRNA może teraz znajdować się w szczepionkach przeciw grypie

5/5 - (2 votes)
Zdjęcie: Todd Callender ostrzega: Eksperymentalne mRNA może teraz znajdować się w szczepionkach przeciw grypie

Natural News ) Międzynarodowy prawnik Todd Callender ostrzegł opinię publiczną, że eksperymentalny informacyjny RNA (mRNA) może teraz być obecny w szczepionkach przeciw grypie sezonowej.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wydał to ostrzeżenie podczas niedawnego występu w „The Dr. Jane Ruby Show”, mówiąc gospodarzowi programu, dr Jane Ruby, że wojsko jest zagrożone. Podczas gdy mandaty dotyczące szczepionki przeciwko koronawirusowi Wuhan (COVID-19) w wojsku zostały już zniesione , szczepionka przeciw grypie sezonowej pozostaje obowiązkowa dla członków wojska.

„Skontaktował się z nami członek służby na statku na środku oceanu, który jest zmuszany do zażycia szczepionki przeciw grypie” – powiedział Callender. „I dowiedzieliśmy się, że [szczepionka przeciw grypie ma] te same składniki co szczepionka na COVID-19”.

W międzyczasie Ruby ubolewała nad tym, jak Big Pharma wykorzystuje szczepionki przeciw grypie jako broń. Według niej tradycyjne szczepionki przeciw grypie są skuteczne tylko w około 15 procentach.

„Firmy nie są już zobowiązane do przeprowadzania legalnych badań pod kątem bezpieczeństwa, a tym bardziej skuteczności”, zauważyła przed odtworzeniem materiału, na którym dyrektor generalny Moderny, Stephane Bancel, przyznaje się do eksperymentowania ze szczepionkami przeciw grypie.

„Zamierzamy zrobić wiele kombinacji… w celu uzyskania bardzo skutecznych szczepionek przeciw grypie sezonowej” — powiedział potentat ds. szczepionek. „Ponieważ, jak wiesz, obecne szczepionki nie działają zbyt dobrze. Chcę połączyć je z dopalaczami COVID-19”. (Powiązane:  Pfizer kontynuuje próbę szczepionki przeciw grypie mRNA pomimo wielu kontrowersji ).

Callender poradził ludziom, aby prosili o fiolki szczepionek przeciw grypie. Powiedział, że jego zespół przeprowadził konsultacje z bardzo znanym lekarzem, który powiedział, że rozpoznał w nich toksyczne składniki. Ich ilość powinni przeanalizować fachowcy.

 

„Ile tego jest w fiolce [należy sprawdzić.] Jeśli to dużo, to wyraźnie jest śmiertelne. Wiemy, że tam są, ponieważ są we wkładce” – powiedział adwokat.

Callender: strzały mRNA, 5G i EMP to trzy śmiertelne wektory ludobójstwa

Ruby i Callender omówili dalej, w jaki sposób globaliści atakują ludzkość na więcej niż jeden sposób. Callender powiedział, że oprócz szczepionek mRNA istnieje technologia 5G i możliwy impuls elektromagnetyczny (EMP).

„To się nazywa ryzyko koncentracji. Kiedy wojsko atakuje, atakuje na wiele różnych sposobów – z powietrza, lądu i morza. Wyciągają nas na różne sposoby” – powiedział.

Przypomniał, jak miliony Chińczyków porzuciły 5G w listopadzie 2019 r. w Wuhan, zanim wybuchła pandemia.

„To sam w sobie system broni o częstotliwości 60 gigaherców (GHz), który jest sygnałem 5G. Oddziela tlen od azotu. Huawei 5G to urządzenie 60 GHz, o którym dowiedzieliśmy się podczas wielu akcji ratunkowych w szpitalach, na których działały wszystkie maski oddechowe” – wyjaśnił Callender.

„Podstawowo rozumiem, że częstotliwości na minimalnym poziomie niszczą wiązania hydrofilowe, które utrzymują wszystkie nasze komórki i wodę w naszym ciele i tworzą plazmę ozonową. Myślimy więc, że dostajemy bakteryjnego zapalenia płuc, podczas gdy w rzeczywistości może to być tak proste, jak wiązki elektroniczne i chora część związana z 5G”.

Sprawdź  PharmaceuticalFraud.com ,  aby uzyskać więcej informacji na temat niebezpiecznych szczepionek Big Pharma.

Obejrzyj cały odcinek „ The Dr. Jane Ruby Show ” z udziałem Todda Callendera poniżej.

Ten film pochodzi z  kanału High Hopes na Brighteon.com 

Źródła obejmują:

Brighteon.com

NBCNewYork.com

Natural News )

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: