pfizer mrna
Posted by Mforum
575 views
Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
436 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
263 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
350 views

Straż Graniczna :  Cudzoziemcy przebywający w ośrodkach mają zapewnione pełne wyżywienie,które przygotowywane jest na miejscu w ośrodku, bądź w formie cateringu.

5/5 - (3 votes)
Straż Graniczna : 

Cudzoziemcy przebywający w ośrodkach mają zapewnione pełne wyżywienie,które przygotowywane jest na miejscu w ośrodku, bądź w formie cateringu. Posiłki w pełni uwzględniają zarówno dzienne wartości energetyczne dostosowane do potrzeb osób oraz ich wymogi religijne i kulturowe.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

One thought on “Straż Graniczna :  Cudzoziemcy przebywający w ośrodkach mają zapewnione pełne wyżywienie,które przygotowywane jest na miejscu w ośrodku, bądź w formie cateringu.

  1. To jakieś wydziwianie … głupota w nowej odsłonie … nie jestem przeciwnikiem żywienia ludzi na granicy tj cudzoziemców ale róbmy to w sprawiedliwości i uczciwie … może pora zobaczyć co ludzie dostają do jedzenia w szpitalach – rodziny stadami chodzą do okolicznych sklepów by kupić swoim krewnym coś do jedzenia bo to co chorzy w szpitalu dostają nie ma nic wspólnego z tzw. zdrowym żywieniem, dietą czy w ogóle jest podobne do żarcia … osobny temat to żywienie ubogich – to temat rzeka … dzisiaj jak obywatel Polski nie ulituje się nad biedakiem to nikt mu nic nie da … ubogi dzisiaj liczyć może tylko na swojego ziomka bo nawet przybysze ze wschodu choć gardzą jedzeniem ale nie gardzą forsą – to urodzeni Rockefellerowie … pozdrawiam.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: