Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Papież Franciszek oświadcza, że ​​„Jezus jest szatanem”, ślubuje wprowadzić „jedną światową religię”

4/4 - (3 votes)
Image: Papież Franciszek oświadcza, że ​​„Jezus jest szatanem”, ślubuje wprowadzić „jedną światową religię”

Natural News ) Papież Franciszek jest obecnie jednym z najbardziej znienawidzonych ludzi na świecie. Ci, którzy najbardziej go nienawidzą, to nie ateiści, protestanci czy muzułmanie, ale chrześcijanie i jego wyznawcy.

(Artykuł Baxtera Dmitry’ego ponownie opublikowany z NewsPunch.com )

Dlaczego chrześcijanie i katolicy tak bardzo go nienawidzą? Ponieważ papież Franciszek, który tak się składa, że ​​jest  współtwórcą  programu na Światowym Forum Ekonomicznym, jest biegły w bluźnierstwie i aktywnie działa na rzecz obalenia kościoła i ogólnie chrześcijaństwa.

To właśnie papież poinformował swoją trzodę, że  „relacje z Jezusem są niebezpieczne i szkodliwe”. Zrywając z wielowiekową tradycją chrześcijańską, papież Franciszek wywołał obawy, że jest nieślubnym papieżem ze złowrogimi planami, kiedy powiedział tłumowi 33 000 pielgrzymów na Placu św. Piotra w Rzymie, że  „osobista, bezpośrednia, bezpośrednia relacja z Jezusem Chrystusem”  musi unikać za wszelką cenę.

I jakby to nie było wystarczająco niepokojące, Franciszek podążył za równie złowrogą proklamacją, że  „Jezus jest szatanem”.  ZEGAREK:

Odwrócona wersja chrześcijaństwa papieża Franciszka jest dla wielu myląca, jednak obraz staje się jasny, gdy zrozumiesz, komu papież  naprawdę  służy. Cytując francuską kandydatkę na prezydenta Marine Le Pen, papież Franciszek jest  „globalistycznym buldogiem”  , który jest lojalny wobec Nowego Porządku Świata.

W 2017 roku papież Franciszek wezwał do  „jednego rządu światowego”  i  „władzy politycznej”,  argumentując, że utworzenie jednego rządu światowego jest potrzebne do zwalczania problemów takich jak „zmiana klimatu”. W rozmowie z ekwadorską gazetą El Universo papież powiedział, że ONZ nie ma wystarczającej władzy i musi otrzymać pełną kontrolę rządową  „dla dobra ludzkości”.

 

Niepokojące jest to, że światowi przywódcy religijni również zaczynają gromadzić się razem, aby głosić z tego samego arkusza hymnów, instruując swoje owce, aby zaakceptowały elementy jednego światowego rządu Nowego Porządku Świata.

Teraz papież Franciszek aktywnie przeciwstawia się pismom biblijnym, pracując nad stworzeniem „jednej światowej religii”. ZEGAREK:

Najpierw Franciszek zaszokował świat chrześcijański, organizując islamskie modlitwy i recytacje Koranu w Watykanie.

Chrześcijanie na całym świecie powinni odwiedzać meczety i chwalić Allaha, według papieża Franciszka, który dał przykład podczas swojej wizyty w Stambule, wchodząc do Błękitnego Meczetu, zdejmując buty, zwracając się twarzą do Mekki i wychwalając muzułmańskiego boga.

Potem nastąpiły pogańskie ceremonie i bezczelny kult bożków na terenie Watykanu.

A gdybyś to przegapił, światowi przywódcy z różnorodnych społeczności wezwali do światowej jedności na międzyreligijnej konferencji w Kazachstanie w zeszłym tygodniu. Według Franciszka „pluralizm religijny”, który jest wyraźnie zakazany w Biblii, jest wyrazem  „mądrości woli Bożej”.  Oto część historii z Katolickiej Agencji Informacyjnej:

Kongres międzyreligijny, w którym papież Franciszek uczestniczył w tym tygodniu w Kazachstanie, przyjął deklarację nazywającą pluralizm religijny wyrazem „mądrości woli Bożej w stworzeniu”.

35-punktowa deklaracja została „przyjęta przez większość delegatów” VII Kongresu Przywódców Religii Światowych i Tradycyjnych, który odbył się 15 września w stolicy Nur-Sultan.

Papież Franciszek uczestniczył w ceremonii otwarcia i zamknięcia szczytu międzyreligijnego podczas swojej wizyty w tym kraju w Azji Środkowej w dniach 13-15 września.

To nie pierwszy raz, kiedy papież zachęca ludzkość do zaakceptowania Nowego Porządku Świata i wszystkiego, co się z nim wiąże.

W 2019 roku papież Franciszek podpisał  historyczne przymierze  z przywódcami głównych światowych wyznań, znacznie przybliżając nas do jednej światowej religii, jednego z głównych celów Nowego Porządku Świata.

Zgodnie z dokumentem opracowanym przez papieża Franciszka i opublikowanym na  oficjalnej stronie Watykanu , wszystkie religie muszą być uważane za równe, a islam jest tak samo akceptowany przez Boga jak chrześcijaństwo.

W rzeczywistości wezwanie papieża Franciszka i innych bogatych elit do globalnego rządu i jednej światowej religii nie ma nic wspólnego z podnoszeniem zubożałych narodów ani „ratowaniem ludzkości”. Zamiast tego taki rząd gwarantowałby globalną nierówność majątkową, globalny nadzór w rodzaju promowanego przez Światowe Forum Ekonomiczne Klausa Schwaba oraz świat rządzony przez dokładnie te skorumpowane interesy, które wykorzystały pandemię do konsolidacji bogactwa i władzy na całym świecie.

Czy papież Franciszek jest antychrystem?

Od momentu, gdy kardynał Jorge Bergoglio został papieżem w 2013 r., „eksperci od proroctw” weszli na fale radiowe, twierdząc, że nowym papieżem jest „Piotr Rzymianin”, wypełnienie „proroctwa św. Malachiasza” i że Franciszek będzie ostatni papież i koniec świata.

Według św. Malachiasza, irlandzkiego świętego, który prawidłowo przewidział ostatnich 111 papieży przed wybraniem 112. papieża, „Piotr Rzymianin” byłby antychrystem.

Fani Doomsday przez wieki znajdowali sposoby na powiązanie każdej frazy z odpowiadającym jej papieżem. Obejmuje to Jana Pawła II, który jest kojarzony ze zwrotem nr 110  „Z pracy słońca”,  ponieważ  urodził się w dniu zaćmienia słońca  i został  pochowany również w dniu zaćmienia słońca  . Benedykt XVI, nr 111, jest rzekomo „chwałą oliwki”, ponieważ niektórzy członkowie gałęzi zakonu monastycznego założonej przez św. Benedykta są znani jako  Olivetanie .

Następnie jest nr 112. Według św. Malachiasza:  „Podczas największego prześladowania Świętego Kościoła Rzymskiego zasiądzie… Piotr Rzymianin, który będzie pasł owce w wielu uciskach; gdy skończą, miasto siedmiu wzgórz zostanie zniszczone, a straszliwy sędzia osądzi swój lud. Koniec.”

Jak więc „Piotr Rzymianin” łączy się z papieżem Franciszkiem, który urodził się w Argentynie? Jego rodzice byli włoskimi imigrantami z Rzymu, a jego nazwisko rodowe zawierało imię Piotr. Pewien teolog,  Michael K. Lake , powiedział, że  „uczeni katoliccy i ewangeliczni od wieków obawiali się tego momentu”.

Świat znajduje się obecnie w punkcie zwrotnym, a zaciekła bitwa toczy się o duszę ludzkości. Globaliści i ich technokratyczne marzenia o rządach totalitarnych grożą pochłonięciem ludzkości i zniszczeniem cywilizacji, jaką znamy.

Jasne jest, po której stronie stoi Francis. A nawet nie omówiliśmy skandalu pedofilskiego, który gnije kościół katolicki od środka. Powinniśmy bardzo uważnie obserwować tego jezuickiego papieża w tych kluczowych latach.

Zegarek:

Natural News )

%d bloggers like this: