Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Nowe dowody: zabójca Kennedy’ego miał powiązania z CIA

4/4 - (1 vote)

Nowe dowody: zabójca Kennedy’ego miał powiązania z CIA

„Teoria spiskowa”, że CIA była zaangażowana w atak na JFK, powoli się spełnia. Dokumenty, które fundacja była w stanie pozwać, pokazują powiązania Lee Harveya Oswalda z CIA. A wkrótce pojawią się kolejne dokumenty.

60 lat po zabójstwie prezydenta USA Johna F. Kennedy’ego saga bynajmniej się nie skończyła. Zespół badaczy twierdzi teraz, że znalazł nowe dowody na to, że domniemany zabójca Lee Harvey Oswald miał bliskie powiązania z CIA. Mówi się, że był zaangażowany w operację CIA kilka miesięcy przed atakiem.

Oficjalna historia się rozpada

Ortodoksyjna, oficjalna narracja nadal zakłada Oswalda jako samotnego sprawcę. Nie było większego spisku mającego na celu zamordowanie prezydenta. Jednak nowe ustalenia pokazują, że agencja Oswalda była wykorzystywana do celów wywiadowczych kilka miesięcy przed atakiem. Zostało to ogłoszone we wtorek na konferencji prasowej. Powiedział, że Fundacja Mary Ferrell otrzymała tajne dokumenty dotyczące tajnej operacji.

„Jest to niezwykle poważne twierdzenie i ma głębokie implikacje dla oficjalnej historii. CIA wiedziała o wiele więcej o samotnym strzelcu, niż przyznaje dzisiaj. Dlatego ta historia zasługuje na największą analizę” – powiedział Jefferson Morley, ekspert w sprawie JFK z wieloletnim doświadczeniem w National Press Club.

Dokument mógł zostać prawnie pozwany i został odebrany w październiku. W grudniu kolejne dokumenty mają zostać ujawnione znacznie obszerniej. CIA i FBI kilkakrotnie próbowały opóźnić uwolnienie. Fundacja argumentuje nielegalność opóźnienia i udowodniono, że ma rację. Prawnik fundacji powiedział Newsweekowi: „Dlaczego mieliby chcieć to ukrywać? Bo to żenujące” Ale zażenowanie nie jest powodem do zwłoki.

Sam Morley spodziewa się, że wyjdzie jeszcze kilkadziesiąt dokumentów, które „rzucą światło na tajne działania”. Chodzi głównie o powiązania CIA z Oswaldem. Teraz pytanie brzmi, czy te dokumenty rzeczywiście wyjdą w grudniu. To jest „prawdziwy test”, mówi Morley. Ma nadzieję na „dymiący pistolet”: „Nie mówimy o paleniu broni jako dowodu spisku mającego na celu zamordowanie prezydenta. Mówimy o daniu dowodów na operację CIA z udziałem Lee Harveya Oswalda, którą CIA nadal ukrywa w 2022 roku.

%d bloggers like this: