pfizer mrna
Posted by Mforum
565 views
Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
431 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
262 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
350 views

Nowe badanie wykazało, że narażenie na częstotliwości radiowe w zakresie 5G powoduje depresję

5/5 - (1 vote)

Nowe badanie opublikowane przez naukowców z Xi’an w Chinach wykazało, że kiedy myszy były wystawione na działanie pola częstotliwości radiowej (RF) o częstotliwości 4,9 GHz – jednej z częstotliwości roboczych komunikacji 5G – ekspozycja wywoływała zachowania podobne do depresji, ale nie zachowanie podobne do lęku lub pamięć przestrzenna. Myszy były wystawione na działanie pola RF o częstotliwości 4,9 GHz przez 21 dni.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Badanie „ Wpływ pola o częstotliwości radiowej z komunikacji 5G na pamięć przestrzenną i emocjonalność u myszy ” zostało opublikowane w International Journal of Environmental Health Research w dniu 22 listopada 2022 r .

Ponadto naukowcy doszli do wniosku, że ekspozycja może prowadzić do piroptozy, zapalnej śmierci komórek, która doprowadziła do zmiany morfologii ciała migdałowatego. Liczba neuronów w ciele migdałowatym została znacznie zmniejszona, co „sugerowało, że ciało migdałowate było zaangażowane w zmianę zachowania emocjonalnego wywołaną częstotliwością 4,9 GHz”.

Układ limbiczny: ciało migdałowate , Neuroscience, wersja poprawiona 10 października 2020 r

Chińscy naukowcy przedstawili inne badanie, Narayanan et al. 2018 , narażali szczury na promieniowanie 900 MHz – 1 h/dzień, SAR: 1,15 W/kg przez 28 dni. Narayanan i in. stwierdzili spadek liczby neuronów w ciele migdałowatym, co było zgodne z najnowszymi badaniami.

„Ten rodzaj ekspozycji na 5G doprowadził do uszkodzenia mózgu u myszy. Najważniejsze jest to, że bezpieczeństwo nie jest zapewnione. Rządy muszą wstrzymać wdrażanie 5G, ponieważ ryzyko dla przyszłych pokoleń jest po prostu zbyt duże. Nie możemy dalej spieszyć się z wdrażaniem nowych technologii bez odpowiednich testów bezpieczeństwa” — stwierdziła dr Devra Davis , prezes MPH Environmental Health Trust .

Dla czytelników, którzy nie są zaniepokojeni wynikami tego nowego badania, badania wykazały już, że  ekspozycja na promieniowanie 5G jest szkodliwa dla ludzi  wiele lat temu . W rzeczywistości od 2017 roku lekarze i naukowcy domagają się moratoriów na Ziemi iw kosmosie z powodu biologicznych i środowiskowych zagrożeń dla zdrowia (patrz  TUTAJ ,  TUTAJ ,  TUTAJ ,  TUTAJ )  , a  większość  naukowców  sprzeciwia się rozmieszczeniu.

Środowiskowe zaufanie do zdrowia: dr Hardell, większość naukowców jest przeciwna 5G, dopóki nie zostanie wykazane bezpieczeństwo (4 min)

Uwaga: Powyższy klip wideo pochodzi z wykładu, który dr Lennart Hardell, profesor onkologii i epidemiologii raka w Szpitalu Uniwersyteckim w Orebro w Szwecji wygłosił w Tallinie w Estonii w dniu 3 czerwca 2019 r. Możesz obejrzeć cały 71- minuta wykładu TUTAJ .

W styczniu 2020 r. dr Hardell napisał list do Prezydenta Konfederacji Szwajcarskiej, w którym stwierdził, że ekspertyzy dotyczące zagrożeń dla zdrowia związanych z polami elektromagnetycznymi o częstotliwości radiowej („RF-EMF”) i 5G muszą być przeprowadzane przez ekspertów bez konfliktu interesów. List został zatwierdzony przez kilku międzynarodowych ekspertów.

Dr Hardell opublikował kilka artykułów na temat tych konfliktów interesów, takich jak  „ Światowa Organizacja Zdrowia, promieniowanie o częstotliwości radiowej i zdrowie – twardy orzech do zgryzienia (przegląd) ” opublikowany w  International Journal of Oncology oraz „Tajne powiązania z przemysłem i sprzeczne interesy w badania nad rakiem” opublikowane w  American Journal of Industrial Medicine.  

Od 2018 roku pojawiają się również doniesienia o ludziach i zwierzętach doświadczających objawów i chorób po aktywacji 5G (patrz  TUTAJ , TUTAJ . TUTAJ , TUTAJ , TUTAJ ) .  

Ponadto w 2019 r.  dyrektorzy telekomunikacji złożyli przed Kongresem zeznania  , że ​​nie mają niezależnych dowodów naukowych na to, że 5G jest bezpieczne. Niedawno niektórzy badacze ostrzegali również, że aktywacja może  przyczyniać się do infekcji Covid-19  , a także  setek tysięcy, jeśli nie milionów zgonów ptaków.

Powyższy artykuł jest adaptacją książki „ Powinieneś się przejmować? Nowe badanie ujawnia, że ​​narażenie na promieniowanie 5G spowodowało „zachowania przypominające depresję” i „uszkodzenie mózgu” u myszy ” opublikowane przez Activist Post .

Wyróżniony obraz: Brytyjskie badanie łączy korzystanie z mediów społecznościowych z depresją , Smombie Gate, 5 lutego 2019 r.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: