Nowa Zelandia żąda od obywateli zgłaszania „teoretyków spiskowych”, którzy „sprzeciwiają się polityce rządu” jako „terrorystów”

5/5 - (1 vote)

Autorytarny lewicowy rząd Nowej Zelandii nakazał obywatelom zgłaszanie na policję przyjaciół i rodziny, jeśli podejrzewają ich o sprzeciwianie się polityce rządu, w tym środkom związanym z COVID.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Zgodnie z literaturą opublikowaną przez infiltrowany przez WEF rząd Jacindy Ardern, obywatele Nowej Zelandii, którzy są podejrzani o bycie „teoretykami spiskowymi”, będą badani jako terroryści.

Rebecca Kitteridge, dyrektor nowozelandzkich służb bezpieczeństwa, wyjaśniła, że ​​istnieją „dziesiątki wskaźników” , które sugerują, że członek rodziny lub przyjaciel został „zradykalizowany” przez teorie spiskowe i może planować atak terrorystyczny.

Według Kitteridge’a każdy, kto sprzeciwia się „polityce rządu, która jest interpretowana jako naruszająca prawa” lub „środkom podjętym przez rząd w związku z Covid”, musi zostać zgłoszony i zbadany jako terrorysta. ZEGAREK:

Pod przywództwem premier Jacindy Ardern Nowa Zelandia stała się awangardą lewicowego autorytarnego programu Światowego Forum Ekonomicznego. Obywatelom pozbawiano ich praw w systematyczny i bezwzględny sposób, a teraz mówi się im, że kwestionowanie autorytaryzmu rządu jest formą terroryzmu.

W Nowej Zelandii po prostu nie ma miejsca na debatę publiczną. Każdy, kto ma inny punkt widzenia niż rząd infiltrowany przez WEF Ardern, jest uważany za wroga.

Ardern zasygnalizowała przejście rządu w tryb faszystowski w lipcu, mówiąc obywatelom, że rząd jest waszym „ jedynym źródłem prawdy ” i „ jeśli nie usłyszycie tego od nas, to nie jest prawda. 

Według skrajnie lewicowej Ardern obywatele muszą „ odrzucić wszystko ”, co usłyszą, chyba że zostało to wydane przez rząd.

Straszne czasy w Nowej Zelandii. Ale czy jesteś zaskoczony? Mówimy o skrajnie lewicowym autorytarnym państwie, kierowanym przez młodą globalną przywódczynię Jacindę Ardern, gdzie obywatelom mówi się, aby całkowicie ufali rządowi, a ludzie, którzy mają odwagę myśleć samodzielnie i szukać alternatywnych źródeł informacji, są oczerniani jako „spisek teoretycy” i badani jako terroryści.

To jest przyszłość świata, jeśli Klaus Schwab postawi na swoim.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: