Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Kartuzy : zatrzymany mężczyzna zmarł na komisariacie policji.

4/4 - (2 votes)

Kartuzy: Na komendzie policji zmarł zatrzymany mężczyzna.

 

W sobotę w komendzie policji w Kartuzach zmarł 64-letni mężczyzna. Wcześniej został zatrzymany przez policję po awanturze domowej

Jak przekazała PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku prokurator Grażyna Wawryniuk, w sobotę w Komendzie Powiatowej Policji w Kartuzach zmarł 64-latek, który wcześniej został zatrzymany przez policję w związku z awanturą domową.

„Mężczyzna był pijany” – dodała.

Nieznana przyczyna śmierci. Wstępne ustalenia

Oficer prasowa KWP w Gdańsku mł. asp. Anna Banaszewska-Jaszczyk podkreśliła, że „ze wstępnych ustaleń wynika, że do zgonu mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie”.

Zabezpieczono nagrania z monitoringu i dokumentację. Wszystkie okoliczności śmierci mężczyzny będą wyjaśniane przez prokuraturę” – zaznaczyła. Prokurator dodała, że sekcja zwłok mężczyzny zostanie przeprowadzona najprawdopodobniej we wtorek.

źródło : PAP , Interia
%d bloggers like this: