Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Czy wszystkie krwiodawstwa od osób zaszczepionych na Covid powinny być ZABRONIONE, dopóki badania NIE WYKONUJĄ ich bezpieczeństwa?

4/4 - (3 votes)
Image: Czy wszystkie krwiodawstwa od osób zaszczepionych na Covid powinny być ZABRONIONE, dopóki badania NIE WYKONUJĄ, że są bezpieczne?

Ludzie, którzy otrzymują „szczepionkę” Covid-19 w największym mieście Indii, Mumbaju, mają zakaz oddawania krwi, dopóki nie otrzymają drugiej szczepionki, a potem wciąż muszą czekać miesiąc, ale dlaczego? Co dokładnie się stanie, jeśli biorcy krwi otrzymają tę zaszczepioną krew od dawcy? Czy były badania kliniczne, które wykazały jakieś niebezpieczne i śmiertelne skutki  tego? Poza tym, dlaczego czeka się dwa miesiące? W jaki sposób branża medyczna lub producenci szczepionek wymyślili taką ilość czasu, ponieważ po przeprowadzeniu pewnych badań okaże się, że na całym świecie publikowane są różne sugerowane czasy oczekiwania, więc czy to wszystko jest przypadkowe?

Może nikt nigdy nie powinien otrzymać krwi od kogoś, kogo układ naczyniowy jest wypełniony milionami prionów białkowych kolców ze szczepionki mutacji genu Fauci Flu . Czy twoja krew zacznie krzepnąć jak masy zaszczepione na Covid, jeśli dostaniesz transfuzję od jednego z nich? Czy będziesz podatny na ADE i inne zaburzenia związane z niedoborem odporności, jeśli otrzymasz transfuzję krwi od osoby, która dostała szczepionkę Fauci Flu? Wymaga to bardzo starannego rozważenia.

Ponieważ mRNA manipuluje twoimi komórkami w celu wytworzenia toksycznych prionów kolczastych, czy zdarza się to również w pełni nieszczepionym biorcom krwi?

Narodowa Rada ds. Transfuzji Krwi (NBTC) w Indiach opublikowała wytyczne, zgodnie z którymi osoby zaszczepione na Covid mają OGRANICZENIE oddawania krwi po otrzymaniu szczepionki, dopóki nie otrzymają DRUGIEJ DAWKI, a potem nadal muszą czekać miesiąc. Czy zrzucają białka szczytowe? Czy są bardziej skłonni do złapania choroby po „szczepieniu”?

Co tu się dzieje? NBTC wydała surowe ostrzeżenie dla wszystkich obywateli: „ 28 dni odroczenia po szczepieniu po ostatniej dawce szczepionki Covid-19, niezależnie od rodzaju otrzymanej szczepionki”. Dotyczy to WSZYSTKICH rodzajów szczepionek prionowych wirusa Wuhan. To obszerne stwierdzenie, ale nadal nie mamy wyjaśnienia, dlaczego jest to tak ważne.

Dyrektor NBTC, dr Sunil Gupta, powiedział, że dotyczy to „żywego” atenuowanego wirusa, jak również „inaktywowanych” zastrzyków. Podobno tylko z powodu niektórych doniesień od ofiar wstrzykniętych Covid, które skarżą się na „gorączkę” i „bóle ciała”, zalecenia są uzasadnione. Więc opierając się na tym twierdzeniu, wstrzyknięty człowiek musi odczekać dwa miesiące przed oddaniem krwi? To się po prostu nie sumuje. Jest tego oczywiście znacznie więcej.

W jaki sposób martwy wirus może rozprzestrzeniać się poprzez oddawanie krwi, czy też tak naprawdę chodzi o toksyczne białka szczytowe?

Wielkie pytanie: skoro wszystkie szczepionki Covid, które są podawane w Bombaju, są inaktywowane (nie żywe), to w jaki sposób wirus może zostać przeniesiony na nieszczepionego biorcę krwi? Covaxin to inaktywowana szczepionka, która nie jest żywa, więc po co nadal wydawać dwumiesięczne opóźnienie w oddawaniu krwi? Wydaje się to dość podejrzane i powinno dotyczyć każdej osoby na świecie, która rozważa kiedykolwiek otrzymanie krwi od osoby zaszczepionej przez Covid.

Czy mówimy teraz o trwale skażonej krwi miliardów ludzi na planecie Ziemia, którym wstrzyknięto szczepionki Covid, które albo zawierają miliardy toksycznych prionów kolczastych, albo instruują komórki, aby tworzyły je nieustannie? Czy zostanie to również przekazane potomstwu? Czy to właśnie oznacza zła krew? Brudna krew. Skażona krew. To ostrzeżenie dotyczące brudnego dawstwa krwi powinno dotyczyć również wszystkich PRZESZCZEPÓW NARZĄDÓW, jeśli stosuje się logikę i naukę kliniczną. Ile innych krajów, w tym lekarzy, pielęgniarek i „pacjentów”, jest tego świadomych? To wymaga śledztwa na najwyższym poziomie.

Pomóż zatrzymać skażoną pandemię krwiodawstwa! Dodaj  Vaccines.news  do zakładek do swoich ulubionych niezależnych stron internetowych, aby uzyskać aktualizacje dotyczące eksperymentalnych zastrzyków terapii genowej, które mogą powodować u biorców krwi rozwój zakrzepów naczyniowych, zapalenie mięśnia sercowego i przewlekłe stany zapalne.

Źródła tego artykułu to:

Pandemia.wiadomości

TimesofIndia.indiatimes.com

NaturalNews.com

Natural News

%d bloggers like this: