pfizer mrna
Posted by Mforum
456 views
Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
368 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
222 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
315 views

Czy jesteś „przestępcą myślowym”?

5/5 - (1 vote)

 

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli nie możemy myśleć, co chcemy, nie mamy wolnego społeczeństwa. To naprawdę takie proste. Niestety, obecnie wśród elit w świecie zachodnim istnieje przytłaczająca zgoda co do tego, że należy wprowadzić radykalne środki, aby kontrolować to, co ludzie myślą. Jeśli upierasz się przy byciu buntownikiem, istnieje bardzo duża szansa, że ​​zostaniesz ukarany za posiadanie nieortodoksyjnych poglądów. Niekoniecznie trafisz do więzienia, ale nasz system ma niezliczone inne sposoby ukarania Cię. Na przykład ci, którzy upierają się przy przyjmowaniu niedopuszczalnych myśli, stwierdzą, że ich wybory zawodowe są dość ograniczone i istnieją pewne stanowiska, których nie wolno im zajmować w żadnych okolicznościach. Nie tylko to, ale jeśli twoje myśli są wystarczająco obraźliwe, możesz nagle zamknąć konto finansowe lub odmówić kredytu z pozornie bez powodu. Tego rodzaju rzeczy były niespotykane dekadę temu, ale teraz dzieje się to cały czas. Oczywiście możesz zapomnieć o jakiejkolwiek znaczącej obecności w mediach społecznościowych, jeśli twoje myśli nie są zgodne z obowiązującymi „normami społecznymi”. Nawet „platformy wolności słowa” codziennie banują niezliczone konta.

Jeśli przydarzyła ci się którakolwiek z opisanych przeze mnie rzeczy, to prawdopodobnie dlatego, że jesteś „myśloprzestępcą”.

Nie powinniście zaprzeczać uwarunkowaniom, które otrzymaliście od naszego systemu edukacji, od mediów informacyjnych, od naszych polityków i od korporacyjnej rozrywki, którą karmi się was przez wiele godzin każdego dnia.

Kiedy odbiegasz od społecznie akceptowalnych punktów widzenia, popełniasz „myślozbrodnię”. Oto jak „myślozbrodnia” jest definiowana  przez Wikipedię …

Myślozbrodnia  to słowo ukute przez  George’a Orwella w jego dystopijnej  powieści   z 1949  roku . Opisuje politycznie niekonwencjonalne  myśli danej osoby , takie jak przekonania i wątpliwości, które są sprzeczne z założeniami  Ingsoc  (angielskiego socjalizmu), dominującej ideologii  Oceanii . W oficjalnym języku  nowomowy słowo „  crimethink ”  opisuje intelektualne działania osoby, która zajmuje się politycznie nieakceptowalnymi myślami; w ten sposób rząd Partii kontroluje mowę, działania i myśli obywateli Oceanii.

Niestety, w tym momencie naprawdę staliśmy się „orwellowskim społeczeństwem”.

W rzeczywistości pewna kobieta w Wielkiej Brytanii  została właśnie aresztowana  za myśli, które miała w swoim umyśle…

Dyrektor brytyjskiego Marszu dla Życia została niedawno aresztowana po tym, jak policja znalazła ją modlącą się w ciszy przed kliniką aborcyjną, zgodnie z komunikatem prasowym Alliance Defending Freedom UK

Według komunikatu prasowego ADF, Isabel Vaughan-Spruce, wolontariuszka charytatywna i chrześcijanka, została poproszona przez policjantów przed BPAS Robert Clinic w Birmingham w Anglii i zapytana, czy się modli. Vaughan-Spruce powiedziała funkcjonariuszom, że „może modlić się w ciszy”, a później została aresztowana.

„To odrażające, że zostałem przeszukany, aresztowany, przesłuchany przez policję i oskarżony po prostu o to, że modliłem się w zaciszu własnego umysłu” – stwierdził Vaughan-Spruce w komunikacie. „Nikt nie powinien być karany za myślenie i modlitwę w przestrzeni publicznej w Wielkiej Brytanii”.

Można by pomyśleć, że gdy zostanie zabrana na stację, osoby odpowiedzialne za sprawę zdadzą sobie sprawę, że właśnie popełniono ogromny błąd.

Ale zamiast ją wypuścić, była bezwzględnie przesłuchiwana.

Najwyraźniej byli absolutnie zdeterminowani, aby odkryć wszelkie złe myśli, które miał ten okrutny przestępca myślowy.

I najwyraźniej coś znaleźli, bo teraz  usłyszała  cztery zarzuty…

Zapewnia, że ​​nie jest przestępcą.

Ale ona nie rozumie, że świat się zmienił.

Każdy, kto ma nieautoryzowane myśli, jest teraz przestępcą w tym systemie.

W tej chwili w całym zachodnim świecie jest niezliczona liczba agentów wywiadu, którzy przeszukują serwisy społecznościowe w poszukiwaniu kolejnych myśloprzestępców.

Dzięki opublikowaniu plików na Twitterze wiemy, że FBI poświęciło ogromną ilość czasu, wysiłku i energii na szukanie nieautoryzowanych myśli na naszych największych platformach społecznościowych.

Kiedy FBI znalazło nieautoryzowane myśli na Twitterze, wysłano prośby o zablokowanie określonych kont. Stanowiło to rażące naruszenie naszych praw wynikających z Pierwszej Poprawki i najwyraźniej powtarzało się to w kółko.

FBI zostało skonfrontowane w tej sprawie i  oto jak zareagowali …

„Korespondencja między FBI a Twitterem pokazuje jedynie przykłady naszej tradycji, długotrwałych i bieżących zobowiązań rządu federalnego i sektora prywatnego, w które zaangażowane są liczne firmy z wielu sektorów i branż.

Jak wynika z korespondencji, FBI przekazuje krytyczne informacje sektorowi prywatnemu, aby umożliwić im ochronę siebie i swoich klientów.

Mężczyźni i kobiety z FBI codziennie pracują, aby chronić amerykańską opinię publiczną.

To niefortunne, że teoretycy spisku i inni karmią amerykańską opinię publiczną dezinformacją wyłącznie w celu zdyskredytowania agencji”.

Okazało się również, że FBI z jakiegoś powodu płaciło Twitterowi i innym firmom z mediów społecznościowych  miliony dolarów  …

Federalne Biuro Śledcze odmawia podania, jakim innym firmom z mediów społecznościowych agencja federalna przekazała pieniądze po tym, jak Fox News potwierdził, że zapłacił Twitterowi prawie 3,5 miliona dolarów.

Urzędnicy FBI powiedzieli Fox News, że prawie 3,5 miliona dolarów płatności na rzecz Twittera było „zwrotem kosztów” za „rozsądne koszty i wydatki związane z ich odpowiedzią na proces prawny… Za spełnienie żądań prawnych i standardową procedurę”.

Urzędnicy FBI powiedzieli również, że Twitter nie jest jedyną firmą zajmującą się mediami społecznościowymi, która jest opłacana przez agencję federalną, mówiąc Fox News: „Nie tylko zwracamy koszty Twitterowi”.

Na co dokładnie były te pieniądze?

Zasługujemy na to, by wiedzieć.

Nowy dyrektor generalny Twittera, Elon Musk  , stwierdził niedawno,  że „prawie każda teoria spiskowa, jaką ludzie mieli na temat Twittera, okazała się prawdziwa”.

Lektura, która powinna cię zmrozić do głębi.

Oczywiście wiele innych dużych firm technologicznych również zmówiło się z rządem w celu stłumienia wolności słowa, a  jedno z niedawnych badań  wykazało, że zdecydowana większość Amerykanów chce odpowiedzi…

Niedawny sondaż pokazuje, że 63 procent Amerykanów chce, aby Kongres zbadał, „czy FBI brało udział w cenzurowaniu informacji w serwisach społecznościowych”.

Ujawnienia plików na Twitterze pokazują, że Twitter nie tylko współpracował z FBI, ale także współpracował z innymi agencjami rządowymi, takimi jak CIA i Pentagon, w celu zatajenia informacji.

Musk powiedział w poście z 27 grudnia, że ​​„*Każda* firma zajmująca się mediami społecznościowymi jest zaangażowana w silną cenzurę, przy znacznym zaangażowaniu i czasami wyraźnym kierownictwie rządu”.

W miarę upływu czasu ci, którzy zdecydują się nie podporządkować „normom społecznym”, będą coraz bardziej spychani na margines społeczeństwa.

Jeśli nadal będziesz „niezależnym myślicielem”, znalezienie „dobrej pracy” będzie niezwykle trudne.

Po prostu o tym pomyśl. W tej chwili, ilu dyrektorów generalnych firm z listy Fortune 500 to „niezależni myśliciele”, którzy mają niedopuszczalny system przekonań?

Jeśli chcesz awansować w piramidalnej strukturze naszego społeczeństwa, musisz wierzyć w to, co każe ci wierzyć system.

Oczywiście, jeśli cała niezależna myśl zostanie wyeliminowana, nasze społeczeństwo stanie się rodzajem dystopijnego koszmaru, przed którym autorzy tacy jak George Orwell  i ja  ostrzegaliśmy od bardzo dawna.

Chociaż nie podoba mi się wiele z tego, co mają do powiedzenia moi rodacy, stanowczo bronię prawa do mówienia takich rzeczy.

Wolność myśli i wolność słowa nie podlegają negocjacjom, a nasz system rządów po prostu nie będzie bez nich działał.

* * *

Wreszcie jest! Nowa książka Michaela zatytułowana „End Times” jest już dostępna  w miękkiej oprawie  i  na Kindle  na Amazon.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: