Amerykański dziennikarz umiera nagle i niespodziewanie w Katarze. Według prasy winę za to ponosi tęczowy T-shirt

Rate this post

Amerykański dziennikarz umiera nagle i niespodziewanie w Katarze. Według prasy winę za to ponosi tęczowy T-shirt

Zdjęcie: amerykański dziennikarz Grant Wahl; Zdjęcie: Grant Wahl – 

Jak to ma miejsce niemal codziennie wśród celebrytów na całym świecie, amerykański dziennikarz Grant Wahl (48), który jest bardzo dobrze znany w swoim kraju, zmarł nagle i niespodziewanie. Zasłabł w piątek podczas ćwierćfinału Mistrzostw Świata między Argentyną a Holandią bez znaczących oznak. Teraz media głównego nurtu i lewicowi teoretycy spiskowi fantazjują, że został zamordowany z powodu tęczowej koszulki.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jest to nowy smutny rozdział w zaciemnianiu nagłych i nieoczekiwanych zgonów. Na plecach zmarłych szerzą się absurdalne teorie – od zbyt zimnej wody, po wielką radość, zmiany klimatyczne i tym podobne. Zamiast oddać hołd pamięci zmarłego, który wyrobił sobie markę jako dziennikarz sportowy, jakże poważne media systemowe powielają spiskowe teorie „zabójstwa”.

Jeśli śmierć ma coś wspólnego z długoterminowymi konsekwencjami eksperymentalnego leczenia mRNA, nie można całkowicie wykluczyć nieumyślnego zabójstwa lub umyślnego morderstwa, ale bez faktów i dowodów można ją również wygnać do sfery mitów i bajek.

Co się stało? Podczas ćwierćfinałowego meczu Argentyny z Holandią Grant zasłabł w galerii medialnej. Nie udało się go ożywić. Problemy zdrowotne narastały od poniedziałku. Tego dnia Amerykanin szukał pomocy, ponieważ „jego ciało go zawiodło”. Tam zdiagnozowano „prawdopodobnie zapalenie oskrzeli”, Grantowi podano antybiotyki i syrop na kaszel. Cztery dni później padł martwy. Sam przypisywał swój stan osłabienia „stresowi i przeciążeniu”, co sugeruje ogólne zmęczenie i zmęczenie. Nie wiadomo, czy zbadano również jego serce.

Krótko przed śmiercią napisał komentarze na Twitterze na temat gry. Po wyrównującym golu Holendrów na 2:2 napisał: „Niesamowity gol po standardowej sytuacji”. Nie sugeruje to, że czuł się śmiertelnie chory w tych chwilach – ale oczywiście jest to tylko przypuszczenie.

Grant chciał złamać zasady kraju gospodarza 21 listopada i prowokacyjnie wejść na stadion w tęczowej koszulce. Lokalne władze zaprzeczyły mu, a siły bezpieczeństwa zatrzymały go na 25 minut. Przyznał, że chce wesprzeć akcję ruchu Globohomo „LGBTQI*”. Jego brat jest otwarcie gejem i teraz oskarża za pośrednictwem Instagrama: Grant został zamordowany w Katarze z powodu swojej koszulki. Fakt, że tak podżegający i nieuzasadniony przekaz trafia na pierwsze strony gazet, wynika z siły ruchu Globohomo, który egzekwuje wszystkie zachodnie pokoje pisarskie. Gdyby alternatywne medium rozpowszechniało taki przekaz, zostałby natychmiast „sprawdzony pod kątem faktów” i ocenzurowany.

 


Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: