pfizer mrna
Posted by Mforum
563 views
Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
429 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
260 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
347 views

AKTUALIZACJA: Nowa Zelandia przejmuje opiekę nad dzieckiem po przeszczepie, którego rodzice nie chcieli, aby dostało się skażonej krwi; teraz będzie zmuszony przyjmować infuzje zaszczepione covidem

Rate this post
Zdjęcie: AKTUALIZACJA: Nowa Zelandia przejmuje opiekę nad dzieckiem po przeszczepie, którego rodzice nie chcieli, aby dostało się skażonej krwi;  teraz będzie zmuszony przyjmować infuzje zaszczepione covidem

Sytuacja Willa Savage-Reevesa, nowozelandzkiego chłopca, którego rodzice poprosili o przeszczep nieszczepionej krwi w ramach krytycznej operacji, której potrzebuje, pogorszyła się, z przykrością informujemy .

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sędzia sądu najwyższego podobno stanął po stronie urzędników służby zdrowia, którzy nalegają, aby mały Will otrzymał transfuzję „zaszczepionej krwi” wbrew woli rodziców. Ten sam sędzia przyznał nowozelandzkiemu systemowi opieki zdrowotnej, znanemu jako Te Whatu Ora, pełną kontrolę w formie opieki nad dzieckiem Will.

Oznacza to, że mały Will ma teraz przejść operację z użyciem dowolnej krwi, którą szpital Starship Children’s Health Hospital zdecyduje się mu podać, nawet jeśli jest skażona informacyjnym RNA (mRNA), białkami kolców i innymi chemikaliami do szczepienia.

„Opieka nad dzieckiem odbiera rodzicom prawo do decydowania o życiu ich dziecka”, jeden z raportów wyjaśnia, jak przebiega ten proces.

Wniosek o zmianę opieki przedstawiony przed Sądem Najwyższym w Auckland powołuje się na ustawę o opiece nad dziećmi jako precedens dla decyzji sędziego, która została podjęta szybko przeciwko rodzicom małego Willa. (Powiązane: Sprawdź naszą wcześniejszą relację , aby uzyskać więcej historii o małej Will.)

Po wcześniejszym stwierdzeniu w wywiadzie dla Liz Gunn, prezenterki telewizyjnej z Nowej Zelandii, że mały Will wymaga operacji „bardzo szybko” z powodu poważnego zwężenia zastawki płucnej, od tego czasu wskazali, że dziecko „nie jest zaplanowane na operację”.

„Jest w stabilnym stanie”, powiedział Cole, ojciec małego Willa.

„Nie bawimy się życiem naszego dziecka, aby wywołać ruch polityczny lub jakikolwiek ruch. Chcemy, aby nasze dziecko miało operację i chcemy, aby miał to, co najlepsze z tego, co jest dostępne dla jego operacji, jego przyszłości i powrotu do zdrowia”.

Medycyna konwencjonalna nie toleruje już nieszczepionych – jeśli nie jesteś zadźgany, jesteś obywatelem drugiej kategorii

W niedawnym wywiadzie Cole wyjaśnił, że wszystko, czego on i jego żona chcą, to aby mały Will otrzymał bezpieczną infuzję czystej krwi, która nie została „skażona szczepieniami”.

„To koniec umowy” – dodał. „Nie zgadzamy się na wszystko, co ci lekarze chcą zrobić”.

W idealnym świecie – a nawet w świecie sprzed 20 lat – tak ważna operacja jak ta zostałaby wykonana na potrzebującym dziecku bez zadawania pytań. Status szczepień chłopca pozostałby prywatny i nigdy nie byłby problemem.

Teraz jednak status szczepienia danej osoby oznacza wszystko , jeśli chodzi o otrzymywanie „opieki medycznej”. Aby zakwalifikować się do ratującej życie operacji lub przeszczepu, należy przestrzegać codziennych nakazów szczepienia, które w tym przypadku koncentrują się wokół chińskiego wirusa.

Nowozelandzkie władze służby zdrowia, broniąc swojego faszyzmu medycznego, twierdzą, że uszanowanie życzeń rodziców małego Willa w tej sprawie „stworzyłoby niebezpieczny precedens, w którym pacjenci mogliby domagać się przebierania i wybierania, skąd pochodzi ich krew”, cytując The Guardian , który obejmował również historię.

Na razie nowymi opiekunami małego Willa są jego kardiochirurg dziecięcy i kardiolog. W celu „wyrażenia zgody na operację usunięcia niedrożności i wszystkich kwestii medycznych związanych z tą operacją, w tym z podaniem krwi”, orzekł sędzia Ian Gault, ci dwaj pracownicy medyczni podejmą ostateczną decyzję o losie małego Willa.

Według doniesień ta opieka będzie trwała do czasu, gdy mały Will całkowicie wyzdrowieje po operacji i podejściu do leczenia, co ma nastąpić nie później niż do końca stycznia 2023 r.

 

Źródła tego artykułu to:

TheGatewayPundit.com

NaturalNews.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: