Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
167 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
98 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
219 views

29.11.2019 aresztowany Reichsbürger Heinrich XIII. Książę Reuss podniósł na forum ONZ w Genewie kwestię suwerenności OKUPOWANYCH Niemiec

‼️❌⛔️📛☝️👉🏽 UNITED NATIONS GENENF 🇺🇳👉🏽-👉🏽 Dnia 29.11.2019 Heinrich XIII. Książę Reuss podniósł na forum ONZ w Genewie kwestię suwerenności OKUPOWANYCH Niemiec,

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

a także NIEISTNIENIA „fantomu” zwanego BRD, wyjaśniając dokładnie, że od 1990 roku BRD została rozwiązana, a więc już nie istnieje.

Nie ma suwerenności jako państwo, nie jest państwem w świetle prawa międzynarodowego, jest tylko konstrukcją administracyjną, jeśli mówi się o suwerenności, to ma to związek tylko z suwerennością gospodarczą, którą Niemcy dostały, z licencją w ONZ od 1990 r. Nie administruje ludźmi, a tylko rzeczami, dlatego ludzie są traktowani jak rzeczy. Nie ma ona jurysdykcji nad ludźmi, czy to jako osobami fizycznymi, czy jako istotami duchowymi. RFN nigdy nie była państwem przed 1990 rokiem, była konstrukcją administracyjną nawet pod okupacją.

W ostatnich latach rozpoczęła się dyskusja na temat tego, czy Niemcy są państwem czy terytorium okupowanym. Co ciekawe, politycy, zwłaszcza Angela Merkel, absolutnie odmawiają odpowiedzi na jakiekolwiek pytania w tej sprawie.
.
W dniu 29.11.2019 r. na zaproszenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej Henryk XIII Książę Reuss wygłosił w ONZ w Genewie przemówienie na temat osób niepełnosprawnych, a w drugiej części poruszył temat suwerenności.

.
☝️👉🏽 Konferencja w Genewie ONZ 29 listopada 2019 Heinrich XIII książę Reuß oświeca FRG nie istnieje już od 1990 roku , nigdy nie była państwem , tylko konstrukcją administracyjną a Niemcy istniejące od 1990 roku są pod okupacją , nie są suwerennym państwem

SOURCE VIDEO Henryk XIII w ONZ GENEVA 29.11.2019 oglądaj tutaj (https://www.youtube.com/watch?v=DEQDr3dlbKw) 👈🏼
.
☝️👉🏽 Ekspertyza Służby Naukowej Bundestagu (WD) szczegółowo określa, że w trakcie traktatu „Dwa plus cztery” z 1990 roku ówczesny Związek Radziecki, ale nie zachodni alianci, zrzekł się praw okupacyjnych w Niemczech.

W publicznie dostępnej ekspertyzie Służby Naukowej Bundestagu (WD), zatytułowanej „Überleitungsvertrag und Feindstaatenklauseln im Lichte der völkerrechtlichen Souveränität der Bundesrepublik Deutschland” (Klauzule traktatu przejściowego i państwa wrogiego w świetle suwerenności Republiki Federalnej Niemiec w świetle prawa międzynarodowego), dochodzi się do jednoznacznego wniosku, że „zachowano prawo okupacyjne obowiązujące jeszcze w Republice Federalnej Niemiec”. Z opinią biegłego można zapoznać się pod następującym linkiem: .
.
☝️👉🏽 Ekspertyza wykonana na zlecenie Bundestagu w Niemczech potwierdza prawo okupacyjne z 21 czerwca 2006 r.—>.

ŹRÓDŁO o GUTACHTEN 2006 czytaj TUTAJ – EKSPERTYZA 

(https://www.bundestag.de/resource/blob/414956/52aff2259e2e2ca57d71335748016458/wd-2-108-06-pdf-data.pdf)👈🏼
.
Kontynuując temat prawa okupacyjnego obowiązującego w Republice Federalnej, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych (AA) najpierw zaprzeczył, aby służba naukowa użyła w ekspertyzie terminu „prawo okupacyjne”, a następnie stwierdził: „Nie wydaje mi się, aby w jakikolwiek sposób poprawne było w świetle prawa międzynarodowego stwierdzenie, że ktokolwiek w Niemczech korzysta obecnie z praw okupacyjnych.”

Którego eksperci prawnicy FRG demonstracyjnie dochodzą do takich samych wniosków jak ekspertyza. Można przeczytać w Federalnym Dzienniku Ustaw z 2006 i 2007 roku Bundestagu, wszystkie ustawy zostały podważone i potwierdzono prawo do okupacji.
.
☝️👉🏽 W dniu 14 lutego 2014 r. została wydana ekspertyza i zlecona przez Bundestag w Niemczech, ponownie uznała ona prawie wszystkie ustawy za nieważne i to z mocą wsteczną . Ustawy federalne uznane za nieważne

SOURCE o GUTACHTEN 2014 czytaj TUTAJ – EKSPERTYZA 

(https://drive.google.com/file/d/0B0oAvzGnWnZ_RjdSdDhnd3BDTXM/edit?fbclid=IwAR1BjAYi67Ahi7FQGuGc1dy1PWb8EdtuV2Q3Mi3r5FYFi6MYqOsDgFrGt_o)👈🏼

 

Książę Reuss porusza kwestię suwerenności na forum ONZ w Genewie
W ostatnich latach toczy się debata na temat tego, czy Niemcy są państwem czy terytorium okupowanym. Co ciekawe, politycy, a przede wszystkim Angela Merkel absolutnie odmawiają odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie w tej sprawie.

W dniu 29.11.2019 Henryk XIII Książę Reuss na zaproszenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej wygłosił na forum ONZ w Genewie przemówienie na temat osób niepełnosprawnych, a w drugiej części poruszył temat suwerenności.

Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: