IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
722 views

Zełenski i Bush wygłoszą wspólną prowojenną prezentację

Autor: Caitlin Johnstone za pośrednictwem Medium.com,

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zbrodniarz wojenny George W. Bush i prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski pojawią się w przyszłym tygodniu na wydarzeniu w Centrum Prezydenckim im. George’a W. Busha we współpracy z finansowanymi przez rząd USA operacjami zarządzania narracją Freedom House i National Endowment for Democracy. Celem prezentacji będzie podobno odniesienie się do całkowicie fikcyjnej i wyimaginowanej obawy, że republikanie w Kongresie nie będą nadal wspierać amerykańskich działań wojennych na Ukrainie.

doniesienia CNN  :

Były prezydent USA George W. Bush przeprowadzi w przyszłym tygodniu publiczną rozmowę z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim, aby podkreślić znaczenie dalszego wspierania przez Stany Zjednoczone działań wojennych Ukrainy przeciwko Rosji.

Wydarzenie, które odbędzie się w Dallas i będzie otwarte dla publiczności, wiąże się z pytaniami o gotowość Partii Republikańskiej byłego prezydenta do utrzymania poparcia dla Ukrainy.

„Ukraina jest na pierwszej linii walki o wolność i demokrację. W tej chwili jest dosłownie atakowany i niezwykle ważne jest, aby Stany Zjednoczone zapewniły pomoc wojskową i inną, aby pomóc Ukrainie się obronić” – powiedział CNN David Kramer, dyrektor zarządzający ds. polityki globalnej w Instytucie George’a W. Busha . „Prezydent Bush wierzy w solidarność z Ukrainą”.

Wydarzenie Walka o Wolność odbędzie się w środę, we współpracy z Freedom House i National Endowment for Democracy, w Centrum Prezydenckim im. George’a W. Busha.

Żeby było jasne, nie ma absolutnie żadnego opartego na rzeczywistości powodu, by sądzić, że Republikanie będą znacząco unikać wsparcia na pełną skalę dla uzbrojenia i pomocy ukraińskiej armii. Wojna zastępcza ma tylko bezsilną  mniejszość opozycji  w partii, a każdy projekt ustawy mający na celu jej sfinansowanie przechodzi z  przytłaczającym poparciem ponadpartyjnym . Niektórzy republikanie „MAGA”  twierdzili  , że finansowanie wojny zostanie wstrzymane, jeśli GOP wygra wybory w połowie kadencji, ale kłamali; nigdy nie było  najmniejszej szansy  , by tak się stało.

Bush, jak być może pamiętacie, wywołał nagłówki gazet i śmiech na początku tego roku  swoim freudowskim wyznaniem  , w którym oskarżył Władimira Putina o rozpoczęcie „całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak – mam na myśli Ukrainę”. Fakt, że prezydent, który rozpoczął inwazję lądową na pełną skalę, która zdestabilizowała cały region i doprowadził do śmierci  ponad miliona ludzi, jest teraz narracją zarządzającą obecną agresywnie propagandową interwencją  imperium Stanów Zjednoczonych,   mówi wszystko o naturze tej wojny.

Wraz z Bushem pojawi się także przywódca, który ma stać się twarzą  następnej  wojny zastępczej imperium Stanów Zjednoczonych, Tsai Ing-wen z Tajwanu. CNN pisze:

Prezydent Tajwanu Tsai Ing-wen również weźmie udział w wydarzeniu w przyszłym tygodniu. Przekaże nagraną wiadomość, w której ma podkreślić, że walka o wolność jest wyzwaniem globalnym.

I pewnie, czemu nie. Jeśli zamierzasz sfabrykować zgodę na wojnę zastępczą  przeciwko wielu mocarstwom  , podczas gdy twoje imperium gorączkowo stara się zapobiec powstaniu wielobiegunowego świata, równie dobrze możesz zaoszczędzić czas i promować je wszystkie na tym samym bilecie.

Wielu ludzi, którzy popierają amerykańską wojnę zastępczą na Ukrainie, uznaje teraz, że wojna w Iraku była straszną katastrofą, ale Ukraina nie jest dobrą wojną, jest tylko obecną wojną. Zachodnia propaganda oznacza, że ​​ludzie zawsze sprzeciwiają się ostatniej wojnie, ale nie wojnie, która jest obecnie forsowana przez dzisiejszą propagandę. Prowokowanie  i  podtrzymywanie przez Stany Zjednoczone   wojny zastępczej na Ukrainie nie jest bardziej etyczne niż inwazja na Irak; po prostu tak to wygląda z powodu propagandy.

Tylko przez obfite ilości propagandy, którą wbija się w naszą cywilizację, nie jest to od razu oczywiste dla wszystkich. W przyszłości (zakładając, że najpierw sami się nie unicestwimy) propaganda oczyści się z powietrza na tyle, że ludzie będą mogli jasno spojrzeć wstecz na rok 2022 i ponownie zdać sobie sprawę, że zostali okłamani.

Łatwo jest przeciwstawić się ostatniej wojnie. Trudno przeciwstawiać się obecnym wojnom, gdy machina propagandy wpycha nam je do gardeł. Wszyscy są antywojenni, dopóki nie zacznie się propaganda wojenna.


https://www-zerohedge-com.translate.goog/geopolitical/zelensky-and-bush-give-joint-pro-war-presentation?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc

5/5 - (3 votes)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: