Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół jest pod wyszukiwarką

KLIKNIJ NIŻEJ W "ODBLOKUJ"


NAJNOWSZE VIDEO 50 AV

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

„Zbłąkane” rakiety uderzyły w polskie miasto w pobliżu Ukrainy, zabijając dwie osoby

3.7/4 - (6 votes)

 

Czy mamy zamiar przetestować tezę Arta Cashina, że ​​nigdy nie należy obstawiać końca świata (tj. sprzedawać akcji na III wojnę światową), ponieważ zdarza się to tylko raz?

Chwilę temu giełdy zawirowały po doniesieniu Polskiego Radia ZET , według którego dwie zabłąkane rakiety spadły na miejscowość Przewodów na granicy Polski z Ukrainą, będącej członkiem NATO (choć nie jest to raportowane, dominuje przypuszczenie, że rakiety są rosyjskie).

Rakiety podobno uderzyły w suszarnie zbożowe, co doprowadziło do dwóch ofiar. Na miejscu jest policja, prokuratura i wojsko.

Jak również Bloomberg potwierdza, premier Morawiecki zwołał pilne posiedzenie Komitetu Rady Ministrów ds. Bezpieczeństwa Narodowego.

Wiadomości spowodowały upadek kontraktów terminowych.

Zabawne będzie, gdy renomowane źródła wiadomości zaprzeczą całej sprawie, ale na razie akcje spadają i są prawie czerwone.

https://www-zerohedge-com.translate.goog/markets/futures-tumble-after-report-stray-rockets-hit-polish-town-near-ukraine-killing-two?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc

 

Dwie zabłąkane rakiety spadły we wtorek w miejscowości Przewodów w woj. lubelskim. Zginęły dwie osoby – nieoficjalnie dowiedziało się Radio ZET.

Rakiety spadły na Polskę

Dwie zabłąkane rakiety spadły w miejscowości Przewodów w województwie lubelskim przy granicy z Ukrainą – nieoficjalnie odkrylio się Radio ZET. Uderzyły w suszarni zboża. Zginęły dwie osoby. Na miejscu jest policja, prokuratura i wojsko.

Nieoficjalnie wiadomo również, że poderwano samoloty wojskowe.

Więcej: https://wiadomosci-radiozet-pl.translate.goog/Polska/rakiety-spadly-na-polske-sa-ofiary-smiertelne?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc

%d