UBG - Ewangelia Marka
Posted by grzegorz
441 views

„Zbłąkane” rakiety uderzyły w polskie miasto w pobliżu Ukrainy, zabijając dwie osoby

 

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czy mamy zamiar przetestować tezę Arta Cashina, że ​​nigdy nie należy obstawiać końca świata (tj. sprzedawać akcji na III wojnę światową), ponieważ zdarza się to tylko raz?

Chwilę temu giełdy zawirowały po doniesieniu Polskiego Radia ZET , według którego dwie zabłąkane rakiety spadły na miejscowość Przewodów na granicy Polski z Ukrainą, będącej członkiem NATO (choć nie jest to raportowane, dominuje przypuszczenie, że rakiety są rosyjskie).

Rakiety podobno uderzyły w suszarnie zbożowe, co doprowadziło do dwóch ofiar. Na miejscu jest policja, prokuratura i wojsko.

Jak również Bloomberg potwierdza, premier Morawiecki zwołał pilne posiedzenie Komitetu Rady Ministrów ds. Bezpieczeństwa Narodowego.

Wiadomości spowodowały upadek kontraktów terminowych.

Zabawne będzie, gdy renomowane źródła wiadomości zaprzeczą całej sprawie, ale na razie akcje spadają i są prawie czerwone.

https://www-zerohedge-com.translate.goog/markets/futures-tumble-after-report-stray-rockets-hit-polish-town-near-ukraine-killing-two?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc

 

Dwie zabłąkane rakiety spadły we wtorek w miejscowości Przewodów w woj. lubelskim. Zginęły dwie osoby – nieoficjalnie dowiedziało się Radio ZET.

Rakiety spadły na Polskę

Dwie zabłąkane rakiety spadły w miejscowości Przewodów w województwie lubelskim przy granicy z Ukrainą – nieoficjalnie odkrylio się Radio ZET. Uderzyły w suszarni zboża. Zginęły dwie osoby. Na miejscu jest policja, prokuratura i wojsko.

Nieoficjalnie wiadomo również, że poderwano samoloty wojskowe.

Więcej: https://wiadomosci-radiozet-pl.translate.goog/Polska/rakiety-spadly-na-polske-sa-ofiary-smiertelne?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc

4.7/5 - (6 votes)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: