Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
962 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
756 views

Władze Kataru „wyrolowały” izraelskich kibiców. Na mistrzostwach świata w piłce nożnej zakaz serwowania koszernych posiłków i tworzenia miejsc modlitwy !!!

Mistrzostwa Świata: Katar nie pozwoli na gotowane koszerne

jedzenie i publiczną żydowską modlitwę.

 

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Organizacje żydowskie twierdzą, że Katar łamie obietnicę zezwalającą na sprzedaż gotowanej koszernej żywności na Mistrzostwach Świata FIFA.

 

Organizacje żydowskie powiedziały, że chociaż obiecano im inaczej, Katar nie pozwoli na sprzedaż ani oferowanie gotowanej koszernej żywności gościom Mistrzostw Świata FIFA.

Źródła w organizacjach żydowskich poinformowały The Jerusalem Post , że Katar złamał kolejną obietnicę zezwolenia na nabożeństwa modlitewne w Doha podczas igrzysk, twierdząc, że nie może zapewnić tego typu działalności, a następnie całkowicie go zakazał.

„Obiecano nam, że będziemy mogli stworzyć miejsca modlitwy, aby religijni Żydzi, którzy przybyli na mecze, mieli miejsce kultu” – powiedział przedstawiciel organizacji żydowskiej. „Ostatnio powiedziano nam, że zakazali Żydom miejsc kultu, ponieważ nie mogą ich zabezpieczyć”.

źródło : The Jerusalem Post

5/5 - (3 votes)

One thought on “Władze Kataru „wyrolowały” izraelskich kibiców. Na mistrzostwach świata w piłce nożnej zakaz serwowania koszernych posiłków i tworzenia miejsc modlitwy !!!

  1. Hi hi hi … to jest impreza sportowa a nie religijna … jak zorganizuje się sabat na Łysej Górze to i żarcie koszerne się zapewne znajdzie jak się będzie za sobą wlokło koszerną kuchnię polową i zapewne znajdzie się miejsce gdzie będzie się odstawiać obrządki woodoo … no i kto by pomyślał … nomada a wie jak komu szpilkę do odwłoka wbić.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: