Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Wielka Brytania podaruje ukraińskim żołnierzom zapalniczki z kontrowersyjnym napisem

4/4 - (1 vote)

Wielka Brytania przekaże zapalniczki z wygrawerowanym ukraińskim nacjonalistycznym hasłem ukraińskim żołnierzom przechodzącym szkolenie na jej terytorium.

„Zestaw zimowy dla ukraińskich rekrutów szkolących się w Wielkiej Brytanii będzie zawierał specjalny element symbolizujący wsparcie Wielkiej Brytanii. Zapalniczka wielokrotnego użytku to najlepszy przyjaciel żołnierza od pokoleń” – napisało na swoim Twitterze brytyjskie ministerstwo obrony.

Na załączonym do wiadomości filmie widać, jak wygląda zapalniczka: napis pozdrowienia jest w języku ukraińskim i towarzyszy mu wizerunek elementu herbu Ukrainy w postaci złotego trójzębu.
Salut i hasło ukraińskich nacjonalistów stało się od 2018 roku oficjalną salwą w ukraińskiej armii i policji. Wariant ten przyjął się jako organizacyjne hasło powitalne wśród członków OUN-UPA („Organizacja Ukraińskich Nacjonalistów”) na początku II wojny światowej. Gloryfikacja UPA i jej przywódców Stepana Bandery i Romana Szuchewycza została skrytykowana przez wielu weteranów II wojny światowej i polityków, którzy oskarżają banderowców o współpracę z nazistami.

https://legaartis.pl/

%d bloggers like this: