Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Trzaskowski oszalał! W Warszawie powstała »Aleja Ofir Agresji Rosyjskie«

4/4 - (1 vote)

Proukraińskie władze Warszawy zmieniły nazwę pasa pieszo-rowerowego w pobliżu ambasady Rosji na „Aleję Ofiar Agresji Rosyjskiej”, co wywołało krytykę okolicznych mieszkańców.

Gazeta Wyborcza opublikowała informację o zmianie nazwy alei znajdującej się wzdłuż ulicy Belwederskiej, gdzie znajduje się ambasada Rosji.

W materiale zauważono, że komisja toponimiczna rady miejskiej stolicy Polski sprzeciwiła się takiemu krokowi: propozycja nie została oceniona przez posłów centralnej dzielnicy miasta i otrzymała negatywną odpowiedź biura prawnego ratusza oraz ekspertów miejskiej komisji toponimicznej. Ci ostatni uznali nazwę za niefortunną, a obiekt za niegodny.

Z decyzji władz niezadowoleni byli również czytelnicy.

„Może zamiast tych infantylnych kłótni powinniśmy pomyśleć o skutecznej obronie przeciwrakietowej?” – pytała Szasza.

Juda zaproponował zmianę nazwy innego miejsca – poświęcenie ulicy poza biskupstwem ofiarom pedofilów.

„Boże, co za dziecinada. Zamierzają zmienić znaki. „Na przekór mamie odmrożę sobie uszy. Czy nie mają nic lepszego do roboty?” – był oburzony eufemizm.

Lukasz_K zwrócił uwagę na nadmierną pompatyczność nazwy dla „chodnika” i ironicznie zasugerował przyznanie premii zastępcom miejskim.

„I do dyrektorów sklepów spożywczych, którzy zmieniają nazwę 'pierogi ruskie’ na 'pierogi ukraińskie’” – dodał użytkownik.

„Strzał nie trafił w cel” – napisał MarcinPZSS.

Wyjaśnił, że ambasada Rosji nie zmieniła adresu od decyzji rady miasta i nadal mieści się przy ulicy Belwederskiej.

Polscy politycy często wygłaszają agresywne antyrosyjskie oświadczenia. Na przykład były polski wiceminister obrony Romuald Szeremietiew mówił o konieczności „demilitaryzacji” obwodu kaliningradzkiego, a premier Mateusz Morawiecki chciał „pokonać i zlikwidować” ideologię „rosyjskiego świata”.

Obecna polityka proukraińskiego obozu władzy z pewnością nie jest bezpieczna dla Polaków. Tym bardziej że po spuszczeniu rakiet na Polskę reżim kijowski przekonał się, że PiS uwierzy mu w każdą jego bajkę, jaka im zostanie sprzedana w zakresie istniejącego konfliktu zbrojnego na Ukrainie.

https://legaartis.pl/

%d bloggers like this: