Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Ścieżka rowerowa przy ambasadzie Rosji w Warszawie oficjalnie zmieniła nazwę !!!

4/4 - (2 votes)

Aleja Ofiar Rosyjskiej Agresji w Warszawie. Przy ambasadzie

Rosji pojawiły się tabliczki z nową nazwą .

W Warszawie powstała Aleja Ofiar Rosyjskiej Agresji. Taką nazwę przyjął ciąg pieszo-rowerowy położony tuż przy Ambasadzie Rosji biegnący wzdłuż ulicy Belwederskiej od Bagateli do skrzyżowania ze Spacerową. Nazwa upamiętnia ofiary rosyjskiego napadu na Ukrainę.

Decyzję o utworzeniu Alei Ofiar Rosyjskiej Agresji tuż przy Ambasadzie Rosji podjęto w połowie października. Radni głosowali niemal jednogłośnie – 55 radnych zagłosowało „za” takim zmianom, nikt nie był przeciw, a dwie osoby wstrzymały się od głosu. Wniosek w tej sprawie został złożony w lipcu przez stołecznego radnego PiS Filipa Frąckowiaka.

Trzeba zrobić wszystko, co możliwe aby rażące lekceważenie zasad współżycia międzynarodowego ze strony Rosji, nie było kontynuowane. Jednym z takich działań jest nadanie nazwy Aleja Ofiar Rosyjskiej Agresji w pobliżu ambasady Federacji Rosyjskiej. Takie działania podjęły już Wilno i Praga – pisał w uzasadnieniu radny.

Lokalizacja nie jest przypadkowa. Na tym odcinku znajdują się ambasada Rosji i jej dawny ośrodek kulturalny, pochodzący jeszcze z czasów Związku Radzieckiego. Tym sposobem zrealizowana została inicjatywa radnych m.st. Warszawy, którzy podejmując w październiku stosowną uchwałę, zdecydowali się upamiętnić ofiary rosyjskiego napadu na Ukrainę – napisali drogowcy w mediach społecznościowych.

źródło : warszawa .pl
%d bloggers like this: